Kup Apple AirPods Pro za 197 USD, najniższą cenę w historii

Kup Apple AirPods Pro za 197 USD, najniższą cenę w historii

Produkty Apple są notorycznie drogie, co sprawia, że ​​znalezienie świetnej oferty jest ekscytujące. Plik Apple AirPods Pro To imponujące słuchawki w najniższej cenie wszechczasów. Jeśli zastanawiałeś się nad zakupem marki, aby zaoszczędzić trochę pieniędzy, możesz rozważyć wybór słuchawek Apple. Chociaż nadal są droższe niż większość innych, są na Amazon za ponad 50 USD zniżki.

Aby uzyskać idealne dopasowanie i zapewnić im wygodę w uszach niezależnie od wykonywanej aktywności, słuchawki Apple są dostarczane z trzema rozmiarami miękkich, zwężających się silikonowych końcówek. Odporne na pot i wodę, nie musisz się martwić, że je założysz podczas ćwiczeń lub zostaniesz złapany przez deszcz podczas ich noszenia.

Etui do ładowania Apple Airpods Pro

Apple AirPods Pro są łatwe w konfiguracji i obsłudze ze wszystkimi urządzeniami Apple. Użyj słów budzenia „Hej Siri”, a uzyskasz łatwy dostęp do asystenta głosowego Apple. Kiedy trzeba je naładować, po prostu wrzuć je do etui do ładowania bezprzewodowego. Dzięki temu uzyskasz łącznie ponad 24 godziny pracy na baterii, która z pewnością wystarczy na cały dzień, a może nawet dwie, trzy lub więcej, w zależności od użytkowania.

Aktywna redukcja szumów jest dostępna, więc dźwięk przestrzenny blokuje wszystko i wszystkich innych, niezależnie od tego, czy jesteś w domu, w pracy, na siłowni czy w transporcie publicznym. Korektor adaptacyjny automatycznie dostroi muzykę do kształtu Twojego ucha. Możesz też używać ich w trybie przezroczystości, aby słuchać otaczającego Cię świata i łączyć się z nim. Pomaga to wtedy, gdy wychodzisz pobiegać lub spacerować i chcesz usłyszeć zbliżający się ruch uliczny lub gdy jesteś w domu i chcesz słuchać swoich dzieci.

Odejmij 52 USD od ceny tych słuchawek Apple i zapłać tylko 197 USD.

Apple AirPods Pro

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 35 USD na Echo Dot Kids Tiger + Echo Glow