Kup Amazon Echo Show 8 za mniej niż 75 USD.

Kup Amazon Echo Show 8 za mniej niż 75 USD.

Wszystkie głośniki Amazon Echo są obecnie w sprzedaży, a Amazon Echo Show 8 To obecnie jedna z najlepszych ofert ze zniżką 42%. Urządzenie średniej klasy ma ekran, który umożliwia przeglądanie zdjęć, filmów, rozmów wideo i materiałów filmowych z podłączonej kamery bezpieczeństwa.

Wyświetlacz HD o przekątnej 8 cali ma dźwięk stereo i jest umieszczony na regulowanej podstawie. Kiedy łączysz Alexę z rozmowami wideo i wiadomościami, możesz rozmawiać wideo z innymi osobami, które mają urządzenie Echo z wyświetlaczem lub po prostu mają aplikację Amazon Alexa. Możesz także ogłaszać inne urządzenia Alexa w swoim domu.

Echo Show 8 połączeń wideo

Nie musisz ograniczać się do komunikacji, ponieważ możesz także oglądać programy telewizyjne, filmy i wiadomości. Jeśli to nie wystarczy, możesz także słuchać stacji radiowych, podcastów i audiobooków. Pochwal się również swoimi zdjęciami i użyj ich do wypełnienia ekranu urządzenia.

Amazon Echo Show 8 może być również używany do sterowania urządzeniami inteligentnego domu. Wyłącz i włącz światła, wyreguluj termostat i zobacz, kto jest przy twoich drzwiach, czy to przyjazna twarz, przesyłka Amazon czy prawnik, którego chcesz szybko zwolnić bez fizycznego wchodzenia do drzwi. Pamiętaj, że możesz również wyłączyć mikrofony jednym naciśnięciem przycisku i zamknąć wbudowaną przesłonę, aby zakryć aparat, co zapewnia prywatność.

Zaoszczędź 55 USD i kup ten głośnik Echo z wyświetlaczem za jedyne 74,99 USD. Alternatywnie, za jedyne 10 USD więcej, kup też Blink Mini.

Amazon Echo Show 8

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Weź 600 USD zniżki na 15,6-calowy laptop LG gram