Kup Amazon Echo Show 5 i Blink Mini Camera za ponad 1/2 zniżki

Kup Amazon Echo Show 5 i Blink Mini Camera za ponad 1/2 zniżki

To nie jest jeszcze Amazon Prime Day, ale są już takie niesamowite oferty. Możesz dostać Amazon Echo Show 5 z Blink Mini Camera za ponad połowę taniej. Dostajesz aparat, który obserwuje Twój dom w domu 24/7 oraz Echo Show 5, w którym możesz łatwo wyświetlić materiał z kamery.

Wtyczkowa kamera bezpieczeństwa HD 1080P ma wykrywanie ruchu i dwukierunkowy dźwięk, który pozwoli Ci monitorować dom w pomieszczeniach. Zamontuje się go w kilka minut przed łóżeczkiem dziecka lub za drzwiami wejściowymi. Będziesz mógł widzieć, słyszeć i rozmawiać ze swoją rodziną (i zwierzętami!), a także będzie wyświetlany w trybie podglądu na żywo w aplikacji Blink.

Echo Show Blink Mini Combo

Łącząc Blink Mini z Echo Show 5, możesz uzyskać podgląd na żywo tego, co dzieje się w twoim domu na wyświetlaczu Echo. Nagraj cały materiał wideo, aby przejrzeć go w razie incydentu lub po prostu zobaczyć, co zostało pominięte.

Echo Show 5 posiada inteligentny wyświetlacz o przekątnej 5,5 cala. Gdy nie używasz go do wyświetlania zdjęć bezpieczeństwa dzieci, zwierząt domowych i domu, możesz zarządzać kalendarzem i listami zadań, a także sprawdzać wiadomości i pogodę. Ponadto możesz zapoznać się z ulubionymi treściami przesyłanymi strumieniowo na YouTube i słuchać muzyki oraz audiobooków. Możesz nawet użyć go w kuchni, aby podążać za przepisami.

Zniżka 59,99 USD na tę kombinację inteligentnego ekranu i kamery wewnętrznej i zapłać tylko 54,99 USD przy kasie.

Amazon Echo Show 5 z kamerą Blink MIini

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać prowizje od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 31 USD, kupując bezprzewodową mysz do gier Logitech Lightspeed