Kup Amazon Echo 4. generacji, zdobądź bezpłatną inteligentną żarówkę pierścieniową

Kup Amazon Echo 4. generacji, zdobądź bezpłatną inteligentną żarówkę pierścieniową

Jeśli zaczynasz wypełniać swój dom inteligentnymi gadżetami domowymi, musisz upewnić się, że masz inteligentne centrum domu, aby kontrolować wszystkie przydatne gadżety. Z Inteligentna żarówka Amazon Echo 4. generacji i darmowy pierścień oferty, otrzymasz darmowy koncentrator inteligentnego domu i inteligentne urządzenie, które możesz dodać do swojej konfiguracji. Echo jest zarówno koncentratorem, jak i inteligentnym głośnikiem, a żarówka Ring pomoże ci oświetlić dom podczas kontrolowania go przez Echo.

Echo to przede wszystkim inteligentny głośnik. Odtwarzaj muzykę, podcasty i audiobooki z wysokimi, średnimi i niskimi częstotliwościami, które zmieszczą się w każdym pomieszczeniu i wypełnią Twój dom ulubionymi utworami po zsynchronizowaniu z innymi Echos. Można go również sparować z urządzeniami Fire TV, aby zapewnić doskonały dźwięk podczas zabawy. Użyj Alexy do strumieniowego przesyłania muzyki z Amazon Music, Apple Music, Spotify, SiriusXM i radia.

Pakiet pierścieni Echo

Używaj Alexy, aby odpowiadać na pytania, sprawdzać pogodę, słuchać wiadomości, ustawiać alarmy, sterować inteligentnymi urządzeniami domowymi i nie tylko. Dzięki temu koncentratorowi możesz wprowadzić inne urządzenia Echo w innych pokojach, aby po prostu się zameldować lub przekazać scentralizowaną wiadomość, na przykład ogłoszoną, że kolacja jest gotowa. Możesz jednak wyłączyć mikrofon, kiedy tylko chcesz.

Jako centrum inteligentnego domu, Amazon Echo 4. generacji umożliwia konfigurację zgodnych urządzeń Zigbee i innych inteligentnych urządzeń domowych, takich jak zamki, czujniki i dołączona bezpłatna inteligentna żarówka Ring. Żarówka zastępuje standardowe żarówki A19, zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne, i jest odpowiednikiem żarówki 60 W o żywotności 25 000 godzin. Użyj aplikacji Ring, aby ustawić godziny włączania i wyłączania światła i nie tylko.

Zdobądź Echo w kolorze Charcoal, Glacier White lub Twilight Blue i inteligentną żarówkę za darmo za 79,99 USD, taką samą cenę, jaką zapłaciłbyś za sam inteligentny głośnik. To oszczędność 34,99 USD.

Inteligentna żarówka Amazon Echo 4. generacji i darmowy pierścień

Czytać  Ustawienia Chrome 101: Jak dostosować Google Chrome

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać prowizje za produkty zakupione za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.