Kup 120-calowy ekran projekcyjny Mdbebbron za połowę ceny

Kup 120-calowy ekran projekcyjny Mdbebbron za połowę ceny

Wspaniale jest móc przesyłać strumieniowo filmy, ale czasami chcesz to zrobić na większym ekranie, aby uzyskać takie wrażenia kinowe, szczególnie w przypadku niektórych kin, które są teraz zamknięte z powodu globalnego kryzysu zdrowotnego. Jeśli masz projektor, możesz to dodać Ekran projekcyjny 120 ″ Mdbebbron i zabierz go ze sobą w podróż, zabierz na swoje podwórko lub zostaw w swoim salonie.

Ekran jest wygodny w przechowywaniu i transporcie. Jest lekki i łatwo składa się do niewielkich rozmiarów, aby włożyć go do torby lub walizki. Wykonany jest z naturalnego przeciwzmarszczkowego i bardzo chłonnego poliestru. Jest gruby i gładki, nie marszczy się, czy jest zgnieciony, czy zgnieciony. Będzie się marszczyć podczas transportu, ale do naprawy potrzebujesz tylko gorącego żelazka lub czegoś ciężkiego.

Kup ekran projekcyjny Mdbebbron w pudełku

Ekran projekcyjny 120 b Mdbebbron może być używany do kina domowego, filmów plenerowych, biura, klasy lub sali konferencyjnej. Jest łatwy w instalacji i można go przymocować za pomocą haka lub lin, z którymi jest dostarczony, a także wsporniki, gwoździe i taśma dwustronna.

Specyfikacje:

  • Format: 16: 9 HD
  • Rozmiar: 120 ″
  • Rozmiar wyświetlacza: 104 ″ x 58 ″
  • Uchwyt: kąt widzenia 160º
  • 1080 p Full HD
  • Projektor przedni
  • Projektor tylny

Odejmij 24,50 USD od ceny tego ekranu projekcyjnego i zapłać tylko 25,49 USD.

Ekran projekcyjny 120 ″ Mdbebbron

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 30 USD na drukarce fotograficznej Liene 4 „x 6”