Jak zobaczyć wszystkie swoje komentarze na Instagramie?

Jak zobaczyć wszystkie swoje komentarze na Instagramie?

Jeśli zostawiałeś swoje komentarze na innych kontach na Instagramie, po pewnym czasie możesz się zastanawiać, gdzie zrobiłeś swój ślad. Na szczęście za pomocą następujących metod możesz przejrzeć wszystkie komentarze, które zostawiłeś na Instagramie.

1. Pobierz swoje dane z Instagrama

Instagram nie zapewnia natywnego sposobu przeglądania historii komentarzy. Jednak dzięki kilku rozwiązaniom i krokom możesz je łatwo zobaczyć. Pierwszą metodą jest pobranie danych z Instagrama.

Dane na Instagramie w Twoim profilu obejmują nie tylko komentarze, które dodałeś, ale także informacje, takie jak Twoje poprzednie wiadomości, ustawienia, polubienia, informacje profilowe, zdjęcia, filmy i zarchiwizowane historie.

Oto jak możesz pobrać dane z Instagrama:

1. Otwórz aplikację mobilną Instagram na swoim smartfonie i przejdź do menu „Ustawienia”.

Jak zobaczyć wszystkie komentarze w ustawieniach Instagrama

2. Przejdź do „Bezpieczeństwo -> Pobierz dane”.

Jak zobaczyć wszystkie komentarze w danych pobierania z Instagrama

3. Wprowadź swój adres e-mail i naciśnij przycisk „Poproś o pobranie” na dole.

Poproś o pobranie danych z Instagrama

Alternatywnie, jeśli korzystasz ze strony Instagram, przejdź do „Ustawienia -> Prywatność i bezpieczeństwo -> Pobieranie danych”. Na koniec kliknij opcję „Poproś o pobranie”.

4. Musisz poczekać, aż Instagram wyśle ​​Twoje dane na Twój adres e-mail.

5. Po otrzymaniu wiadomości e-mail otwórz ją i kliknij przycisk „Pobierz dane”. Zostaniesz przekierowany na stronę logowania Instagram. Wprowadź swoje dane uwierzytelniające i kliknij przycisk „Pobierz informacje” na następnej stronie.

Jak wyświetlić wszystkie komentarze Informacje o pobieraniu z Instagrama

6. Pobrany plik będzie w formacie .zip. Wypakuj go do preferowanej lokalizacji i otwórz folder.

7. Będzie wiele folderów. Musisz otworzyć folder „Komentarze”.

Folder komentarzy

8. Tutaj znajdziesz plik „post_comments” w formacie HTML lub JSON.

Opublikuj komentarze Jak wyświetlić wszystkie komentarze na Instagramie

9. Jeśli plik „post_comments” jest w formacie HTML, kliknij go dwukrotnie, aby go otworzyć. Jeśli plik jest w formacie JSON, możesz użyć Dowolna konw przekonwertować JSON na PDF.

10. Otwarcie pliku „post_comments” spowoduje wyświetlenie wszystkich komentarzy, które umieściłeś na swoim profilu na Instagramie.

Czytać  Jak przesłać film do YouTube

Minusem tej metody jest to, że nie wskazuje ona na skomentowany przez Ciebie post.

2. Sprawdź posty, które Ci się podobały

Inną metodą przeglądania komentarzy na Instagramie jest sprawdzanie postów, które Ci się podobają. Ta metoda może nie być tak skuteczna jak pierwsza, ale jest to alternatywny sposób. Jeśli nie chcesz przechodzić przez kłopoty związane z pierwszą metodą, ta metoda jest dla Ciebie.

Ludzie mają tendencję do zostawiania komentarzy, gdy lubią zdjęcie lub film na Instagramie. Jeśli to Cię opisuje, skorzystanie z tej wbudowanej funkcji Instagrama może również pozwolić Ci zobaczyć wszystkie Twoje komentarze na Instagramie.

Oto, co należy zrobić:

1. Otwórz aplikację Instagram i dotknij ikony z trzema paskami u góry. Przejdź do ustawień”.

Jak zobaczyć wszystkie komentarze w ustawieniach Instagrama

2. Wybierz „Konto -> Polubione posty”.

Jak zobaczyć swoje komentarze na postach na Instagramie, które mi się podobały?

3. Następnie wszystkie posty, które Ci się podobają, zostaną Ci pokazane. Co ważniejsze, możesz także śledzić wszystkie swoje komentarze. Wystarczy dotknąć postów, aby zobaczyć ich komentarze, jeśli takie istnieją.

Minusem tej metody jest to, że być może nie zostawiłeś komentarza do postów, które Ci się podobają, więc wiąże się to z wieloma zgadywaniem.

Teraz, gdy możesz zobaczyć swoje komentarze na Instagramie, dowiedz się, jak przesyłać filmy na konto na Instagramie z komputera lub automatycznie dodawać podpisy do swoich historii na Instagramie.

.

Czy ten artykuł jest przydatny?