Jak znaleźć serwery Discord, aby dołączyć?

Find Discord Servers Featured

Serwery to główne elementy konstrukcyjne Discorda. Pomyśl o nich jako o czatach stworzonych wokół różnych tematów, w których możesz omówić tajniki interesujących Cię tematów.

Jeśli właśnie dołączyłeś do Discord, znalezienie najlepszych serwerów, które zaspokoją Twoje konkretne pasje, może początkowo wydawać się nieco zniechęcające. Nie martw się, ten post rzuca światło na to, jak znaleźć interesujące i ekscytujące serwery, do których można dołączyć. Nawet jeśli już przyzwyczaiłeś się do Discord, możesz znaleźć serwery Discord, o których nie wiedziałeś.

Najprostszym sposobem na szybkie znalezienie nowych serwerów do przyłączenia się jest skorzystanie ze zintegrowanego wyszukiwania serwerów Discord. Możesz uzyskać do niego dostęp z aplikacji komputerowej Discord, a także mobilnej. Oto jak.

 1. Otwórz Discord na swoim urządzeniu.
 2. Sprawdź pod listą serwerów po lewej stronie ekranu ikonę kompasu. Kliknij na to.
Znajdź serwery Discord Serwery z ikonami kompasu

Spowoduje to otwarcie strony „Znajdź swoją społeczność na Discord”.

Znajdź serwery Discord Odkryj
 1. U góry zobaczysz pasek wyszukiwania „Odkrywaj społeczności”. Użyj go, aby wyszukać serwery za pomocą słów kluczowych związanych z Twoimi zainteresowaniami. Na przykład spróbuj wyszukać „Valheim” lub „sztuka abstrakcyjna” – wszystko, co Ci się podoba.
Znajdź serwery Discord Wyszukaj słowo kluczowe
 1. Przejrzyj wyniki wyszukiwania i wybierz swój ulubiony serwer. Dołączenie do serwera jest tak proste, jak kliknięcie nazwy serwera lub powiązanej miniatury.
 2. Jeśli nie możesz wymyślić konkretnego słowa kluczowego, nie martw się. Spójrz na lewą stronę ekranu. Istnieje lista kategorii, które możesz przeglądać, w tym Muzyka, Gry i Edukacja. Po prostu przewiń i wybierz swój ulubiony.
Znajdź serwery Discord Odkryj według kategorii

2. Szukaj w Google

To kolejna łatwa rzecz do zrobienia, jeśli chcesz szybko sprawdzić, czy istnieje społeczność Discord powiązana z jednym z twoich zainteresowań. Oto krótki przykład. Załóżmy, że jesteś fanem Focus Entertainment, ponieważ ostatnio podobało ci się granie w „A Plague Tale: Innocence” i chciałbyś porozmawiać z innymi fanami gry. Wejdź na Google i wyszukaj „Focus Entertainment Discord”. Pierwszym trafieniem powinien być link z zaproszeniem, który przeniesie Cię na oficjalny serwer Focus Entertainment na Discord.

Znajdź serwery Discord Określony termin Google

Jeśli wyszukiwane hasło jest nieco niejasne lub ogólne, wyniki mogą być mieszane. Załóżmy na przykład, że interesuje Cię „muzyka dreampop” i chcesz znaleźć więcej fanów tego gatunku, z którymi możesz dzielić się wrażeniami. Możesz spróbować wyszukać „dreampop discord” lub „dreampop discord server”. Wyniki będą bardziej zróżnicowane, niektóre przeniosą Cię do internetowych katalogów Discord lub Reddit, co prowadzi nas do następnego punktu. Zauważ, że trzeci hit to oficjalne zaproszenie na serwer Discord skupiający się na gatunku.

Znajdź Discord Servers Google Wyszukiwarka terminów muzycznych

3. Znajdź serwery Discord z katalogami online

Innym sposobem na znalezienie serwera, do którego chcesz dołączyć, jest przejście przez jeden z katalogów online, które agregują serwery Discord. Na potrzeby tego artykułu oprowadzimy Cię po okolicy disboard.org. Ta strona internetowa zawiera tysiące opcji pogrupowanych w różne kategorie. Aby uzyskać dostęp do serwerów w Disboard:

 1. Naciśnij „Serwery” u góry.
 2. Zacznij klikać megakategorie wymienione poniżej „Publiczne serwery Discord” lub kliknij przycisk poniżej, aby wyświetlić kilka popularnych tagów.
Znajdź Discord Servers Disboard Public Servers

Możliwe jest również skorzystanie z funkcji wyszukiwania w nawigacji, aby wyszukać bardziej konkretne serwery.

Znajdź serwery Discord Discord Search
 1. Kliknij serwer, aby przeczytać jego pełny opis, wyświetlić liczbę członków i przeczytać recenzje użytkowników Disboard, którzy dołączyli do serwera.
 2. Po prostu naciśnij przycisk „Dołącz do tego serwera” pod listą, którą chcesz dołączyć do tej społeczności. (Niektóre serwery wymagają utworzenia oddzielnego pseudonimu podczas dołączania).
Znajdź Discord Servers Dołącz do Discord

Disboard nie jest jedyną tego rodzaju witryną; są inne, których powinieneś spróbować. Niektóre z nich oferują również dostęp do obszernej listy botów, które możesz chcieć dodać do swojego serwera.

Czytać  Jak ustawić tryb przeglądania prywatnego jako domyślny w różnych przeglądarkach

4. Wypróbuj Reddit, Facebook i inne serwisy społecznościowe

Jeśli korzystasz z mediów społecznościowych i śledzisz tam swoje ulubione społeczności, skorzystaj z tego. Miej oko na wszelkie wzmianki o powiązanych serwerach Discord. Oto kilka miejsc, w których można znaleźć serwery Discord w mediach społecznościowych.

 • Subreddity: wiele popularnych subredditów Reddit ma również kanały Discord. Na przykład, LifeProTipssubreddit, który ma ponad 20 milionów subskrybentów, niedawno ujawnił swój własny Kanał Discord o nazwie „Sieć Pozytywności”. Jeśli więc korzystasz z Reddit, miej oczy otwarte podczas przeglądania ulubionych wątków. Alternatywnie możesz przeszukać konkretny subreddit w poszukiwaniu jakichkolwiek informacji związanych z Discordem, korzystając z paska wyszukiwania u góry.
Znajdź Discord Servers Pasek wyszukiwania Reddit
 • Społeczności na Facebooku: Jeśli założyli serwer dedykowany, z pewnością będą reklamować informacje na Facebooku, jednocześnie dzieląc się zaproszeniem.
 • Profile i kanały społecznościowe graczy i streamerów: Jeśli obserwujesz ludzi na Twitchu, YouTube Gaming i innych podobnych platformach, sprawdź, czy na ich profilach lub na osi czasu w mediach społecznościowych są jakieś informacje o serwerze Discord.
 • Podcasty: Podcasterzy tworzą również społeczności Discord, aby ułatwić interakcje między swoimi fanami. Miej uszy otwarte – mogą udostępniać te informacje na początku lub na końcu odcinków. Przykładem tego jest Błękitne niebo z piwnicypodcast komediowy udający podcast o nauce i technologii.

Czasami możesz natknąć się na zaproszenie na serwer Discord, który wygasł. Na szczęście istnieje prosty sposób, aby to naprawić. Po prostu skopiuj nazwę serwera do Google, a następnie dodaj obok niego „discord” lub „discord server” i wyszukaj. Powinieneś być w stanie znaleźć nowy link w mgnieniu oka.

Jak znaleźć prywatne serwery Discord

Korzystając z metod opisanych powyżej, znajdziesz głównie publiczne serwery Discord. Należy jednak wziąć pod uwagę również prywatne serwery, chociaż będziesz potrzebować zaproszenia, aby dołączyć.

Dobrym miejscem do rozpoczęcia poszukiwania prywatnych serwerów jest Patreon, platforma, która charakteryzuje się silną integracją z Discordem. W rezultacie wielu twórców oferuje swoim zwolennikom dostęp do prywatnych serwerów Discord, którzy wnoszą opłatę w zamian za dostęp do treści. Więc jeśli śledzisz twórcę na Patreon, sprawdź, czy ma skonfigurowany serwer Discord.

Znajdź serwery Discord Google Pateron View

Serwery prywatne są zwykle o wiele bardziej ekskluzywne i nie mają tylu członków, co serwery publiczne. Z tego powodu nie są też tak aktywne. Jeśli jednak chcesz być częścią elitarnej społeczności koneserów, prywatne serwery Discord są najlepszym rozwiązaniem.

Czytać  Jak usunąć lub dezaktywować swoje konto na Instagramie?

Alternatywnie, Reddit może być również całkiem dobrym miejscem do szukania prywatnych serwerów, ale będziesz musiał trochę poszukać w tym celu. Jednocześnie musisz znaleźć sposób na skontaktowanie się z właścicielem serwera lub kimś, kto jest członkiem tego serwera i przekonanie go do wysłania Ci zaproszenia. Inaczej nie będziesz mógł wejść.

Co ciekawe, niektóre z witryn agregujących, które wymieniliśmy w tym poście, mają kategorię lub tag „Serwery prywatne”, który zawiera serwery, do których można dołączyć bez zaproszenia.

Znajdź prywatne serwery Discord Server

Często Zadawane Pytania

Do ilu serwerów Discord możesz dołączyć?

Nie możesz dołączyć do nieskończonej liczby serwerów Discord. Na razie maksymalny limit wynosi 100. Po jego osiągnięciu jedynym sposobem na dołączenie do nowych serwerów jest zrzeczenie się niektórych serwerów, do których już się przyłączyłeś. Aby to zrobić, kliknij strzałkę w dół obok nazwy serwera po lewej stronie ekranu i wybierz „Opuść serwer”. To ograniczenie do 100 serwerów dotyczy bezpłatnych użytkowników Discord. Jeśli jesteś użytkownikiem Nitro, możesz dołączyć do 200.

Jak mogę dołączyć do pełnego serwera Discord?

Czasami możesz nie być w stanie dołączyć do serwera Discord, ponieważ osiągnięto jego maksymalną pojemność. Jeśli naprawdę chcesz dołączyć do tego serwera, wróć i spróbuj ponownie. Istnieje szansa, że ​​niektórzy użytkownicy opuścili serwer. Ewentualnie niektóre z nich mogły zostać zbanowane lub usunięte z różnych powodów. Sprawdzaj, czy miejsce się oczyściło.

Do jakich fajnych serwerów Discord mogę dołączyć?

Jeśli nie masz jasnego pojęcia, do jakiego rodzaju serwerów Discord chcesz dołączyć, być może znajdziesz inspirację, przeglądając naszą listę interesujących serwerów Discord, które zdecydowanie powinieneś wypróbować.

Źródło zdjęcia: Yan Krukov via Pexels

Czy ten artykuł jest przydatny?

Zapisz się do naszego newslettera!

Nasze najnowsze samouczki dostarczane prosto do Twojej skrzynki odbiorczej