Jak wysyłać znikające zdjęcia i filmy na Instagram

Jak wysyłać znikające zdjęcia i filmy na Instagram

Czy wiesz, że możesz wysyłać znikające zdjęcia i filmy na Instagramie? Dzięki wbudowanej funkcji Instagram możesz wysyłać zdjęcia i filmy, które znikną po ich obejrzeniu przez odbiorcę. Nie musisz się już martwić, że inne osoby będą pobierać lub udostępniać Twoje zdjęcia i filmy. W tym przewodniku pokażemy Ci pełny proces wysyłania znikającego zdjęcia lub filmu na Instagram.

Wyjaśnienie znikających opcji zdjęć lub filmów z Instagrama

Zanim zaczniesz przesyłać zdjęcia lub filmy, które znikają na Instagramie, dobrze jest najpierw zrozumieć różne opcje, które oferuje. Podczas korzystania z tej funkcji do wyboru są zasadniczo trzy opcje:

  • Zobacz raz– Jeśli wybierzesz tę opcję, odbiorca będzie mógł obejrzeć zdjęcie lub film tylko raz. Po obejrzeniu multimediów obraz lub wideo zniknie natychmiast.
  • Zezwól na odtwarzanie– Ta opcja pozwoli odbiorcy oglądać wysłane zdjęcie lub wideo w pętli. Oznacza to, że odbiorca może jeszcze raz zobaczyć zdjęcie/film, zanim znikną.
  • Zachowaj czat– Użycie tej opcji będzie nadal wyświetlać podgląd zdjęcia lub obrazu wideo w wątku czatu.

Kroki, aby wysłać znikające zdjęcie / film na Instagramie

1. Otwórz aplikację Instagram na swoim telefonie z Androidem.

2. Kliknij „ikonę wiadomości” znajdującą się w prawym górnym rogu interfejsu Instagrama.

Wyślij wiadomość na Instagramie ze znikającym zdjęciem

3. Stuknij ikonę „aparatu” obok nazwy kontaktu.

Wyślij znikającą ikonę Instagrama

4. Otworzy się aparat na Instagramie. Możesz zrobić zdjęcie aparatem lub wybrać zdjęcie z galerii telefonu.

5. Po zakończeniu wybierania obrazu zobaczysz trzy opcje na czarnym pasku na dole, tj. Obejrzyj raz, zezwól na odtwarzanie i kontynuuj rozmowę.

Zobacz raz na Instagramie

6. Wybierz opcję „wyświetl raz”, przewijając opcje po lewej stronie.

7. Naciśnij przycisk „Wyślij”, aby wysłać znikające zdjęcie lub film do odbiorcy. Znikający obraz lub film będzie widoczny w oknie czatu poniżej.

Znikające zdjęcie na Instagramie

8. To wszystko!

Czytać  10 najlepszych niestandardowych witryn budujących komputery PC

Ta opcja jest bardzo przydatna, gdy chcesz udostępnić coś, co wystarczy obejrzeć tylko raz. Należy pamiętać o jednej rzeczy: ta funkcja nie jest dostępna w internetowej wersji Instagrama. Musisz użyć aplikacji na Androida lub iOS, aby wysłać znikające obrazy lub filmy.

Jeśli dopiero zaczynasz korzystać z Instagrama, możesz również dowiedzieć się, co oznaczają symbole w bezpośrednich wiadomościach na Instagramie i jak zobaczyć wszystkie swoje komentarze na Instagramie.

.

Czy ten artykuł jest przydatny?