Jak wylogować się z Google na Androidzie i komputerze?

Jak wylogować się z Google na Androidzie i komputerze?

Platforma Android jest synonimem Google, a gdy tylko rozpakujesz telefon z Androidem, pierwszą rzeczą, jakiej chce Google, jest zalogowanie się na konto Google i synchronizacja.

Ale może nie chcesz, aby Google stale miał na Ciebie oko, niezależnie od tego, czy masz telefon, czy komputer. A może Twój telefon został skradziony i chcesz się upewnić, że nikt nie ma dostępu do Twoich danych (chociaż PIN powinien być Twoją pierwszą linią obrony). Niezależnie od sytuacji, oto jak wylogować się z konta Google na Androidzie i komputerze.

Wyjdź z Google w przeglądarce na komputerze

Na komputerze sposobem, w jaki pozostajesz „zawsze połączony” z Google, jest Twoja przeglądarka.

Jeśli więc chcesz wylogować się z Google, musisz otworzyć usługę Google w swojej przeglądarce (jako przykład używamy Gmaila) i wylogować się przez to.

Po otwarciu Gmaila w przeglądarce kliknij ikonę swojego profilu w prawym górnym rogu, a następnie kliknij „Wyloguj się ze wszystkich kont”.

Wyloguj się z Google Wyloguj się ze wszystkich kont

To wszystko, teraz opuściłeś Google w swojej przeglądarce i przekonasz się, że przy próbie otwarcia innych usług, takich jak Dysk Google lub Dokumenty Google, będziesz musiał się ponownie zalogować.

Wyloguj się z konta Google na telefonie z Androidem

Najbardziej oczywistym sposobem wylogowania się z konta Google jest telefon. Aby to zrobić, przejdź do „Ustawienia -> Konta”, a następnie dotknij swojego konta Google.

Wyloguj się z konta Google Android Usuń konto 1

Kliknij „Usuń konto” na ostatnim ekranie. Ostrzeże Cię, że spowoduje to usunięcie wiadomości, kontaktów i innych danych z telefonu. Nie martw się, zawsze możesz je odzyskać, jeśli zalogujesz się ponownie.

Wyloguj się z Google Wyloguj się z Androida

Kliknij ponownie „Usuń konto” i gotowe.

Wyloguj się zdalnie ze swojego konta Google

Jeśli Twój telefon został skradziony lub jeśli obawiasz się, że nadal jesteś zalogowany na starych lub tymczasowych urządzeniach, możesz przejść do mojekonto.google.com aby wylogować się zdalnie z dowolnego urządzenia.

Wyloguj się zdalnie z konta Google Android 1

Na stronie kliknij „Bezpieczeństwo -> Twoje urządzenia”, a następnie kliknij ikonę menu z trzema kropkami obok urządzeń, z których chcesz się wylogować, i kliknij „Wyloguj”.

Wyloguj się z Mojego konta Google

Jest to. Potrzebujesz dodatkowej pomocy w korzystaniu z telefonu z Androidem? Sprawdź, jak zaprogramować filtr światła niebieskiego w telefonie, a także naszą listę najlepszych emulatorów Game Boy Advance na Androida.

Czytać  15 zabawnych memów internetowych, które rozśmieszą Cię w tym tygodniu

.

Czy ten artykuł jest przydatny?