Jak wyłączyć „Wideo wstrzymane. Kontynuować oglądanie?” W tej chwili

Jak wyłączyć „Wideo wstrzymane. Kontynuować oglądanie?”  W tej chwili

Filmy mają być oglądane bez przerwy, a dotyczy to szczególnie YouTube. Teraz wyobraź sobie, że oglądasz ten film tylko po to, by przerwać mu komunikat YouTube: „Wideo wstrzymane. Kontynuować oglądanie? „Ponieważ wielu użytkowników lubi zezwolić YouTube na odtwarzanie w tle, ta wiadomość jest szczególnie irytująca. Dobrą wiadomością jest to, że następnym razem, gdy pojawi się ta wiadomość, możesz się jej pozbyć raz na zawsze.

Dlaczego pojawia się komunikat

Wyłącz wideo z YouTube wstrzymane Wideo wstrzymane

Wprowadzony kilka lat temu YouTube w zasadzie uruchomił tę funkcję bez fanfar. Aby być uczciwym, ta wiadomość nie różni się niczym od podobnej wiadomości, która może pojawić się na Netflix po obejrzeniu jej przez chwilę bez aktywności. Kliknięcie „Tak” jest dość łatwe, ale dlaczego miałbym? To zrozumiałe, dlaczego YouTube chciałby wprowadzić tę zmianę. Filmy, które nie są oglądane, nie generują dodatkowego ruchu, co oznacza utratę przychodów z reklam. Dlatego z biznesowego punktu widzenia sensowne jest zawarcie takiej wiadomości. Z punktu widzenia użytkownika jest to niepotrzebna przerwa. Na szczęście dość łatwo się go pozbyć.

Korzystanie z rozszerzenia przeglądarki

Zdecydowanie najpopularniejszym sposobem na zakończenie tej wiadomości/ostrzeżenia raz na zawsze jest skorzystanie z funkcji „YouTube NonStop” Chrom/Firefox rozbudowa. W przypadku użytkowników dowolnej przeglądarki Chromium, takiej jak Opera, Brave, Edge itp., dotyczy to również Ciebie. Dotyczy to zarówno użytkowników macOS, jak i Windows 10.

Aby rozpocząć korzystanie z rozszerzenia, kliknij dowolny z powyższych linków w zależności od przeglądarki:

1. Po wejściu na stronę z rozszerzeniem kliknij „Dodaj do przeglądarki Chrome” lub „Dodaj do przeglądarki Firefox”.

Wyłącz film z YouTube wstrzymany Dodaj do Chrome

2. Gdy pojawi się okno potwierdzenia, kliknij „Dodaj rozszerzenie”.

Wyłącz wstrzymanie wideo z YouTube Dodaj rozszerzenie

3. Gdy następnym razem wejdziesz na YouTube.com i obejrzysz film, ikona rozszerzenia będzie miała kolor czerwony, co oznacza, że ​​jest aktywne.

Wyłącz wideo Youtube Wideo Youtube wstrzymane

W przeglądarce Firefox kliknij opcję „Dodaj do przeglądarki Firefox”, a następnie wybierz „Dodaj opcję”, aby potwierdzić, że chcesz ją zainstalować.

Wyłącz wstrzymanie wideo z YouTube Dodaj do Firefoksa

W przypadku Edge przejdź do strony rozszerzeń Chrome, korzystając z powyższego linku, a następnie „Ustawienia -> Rozszerzenia” w Edge. Upewnij się, że opcja „Zezwalaj na rozszerzenia z innych sklepów” jest włączona. Wróć do sklepu Chrome i kliknij „Dodaj do Chrome”, a następnie „Dodaj rozszerzenie”, aby potwierdzić.

Wyłącz rozszerzenia wstrzymanych krawędzi wideo w YouTube

W przypadku Opery musisz najpierw zainstalować „Zainstaluj rozszerzenia Google Chrome„Rozszerzenie w sklepie. Po zakończeniu jest to ten sam proces, co pozostałe: kliknij „Dodaj do Opery” na stronie z rozszerzeniem Chrome, do której link znajduje się powyżej, a następnie potwierdź, mówiąc „tak” na „Dodaj rozszerzenie”.

Wyłącz rozszerzenie Opera wstrzymania wideo z YouTube

A co z Safari?

Jeśli chodzi o zatrzymanie tej wiadomości w Safari, sprawy są nieco bardziej skomplikowane. W tej chwili nie ma dostępnego rozszerzenia, które działałoby tak samo jak opcje Chrome i Firefox. To prawie nie wpływa na zalecenia dotyczące tego, czy Safari jest dobrą przeglądarką do użycia. Po prostu nie ma tego rozszerzenia. Jeśli Safari ma jakieś słabości jako przeglądarka, jest to najmniejszy segment rozszerzeń.

Czytać  Obrazy z Facebooka się nie ładują? Oto poprawki

Kończący się

Chociaż komunikat „wideo wstrzymane, kontynuuj oglądanie” w YouTube może być denerwujący, powyższe metody mogą szybko rozwiązać ten problem. Możesz także wyłączyć spersonalizowane reklamy YouTube skierowane do Ciebie.

.

Czy ten artykuł jest przydatny?