Jak wyłączyć potwierdzenia odczytu na Facebook Messengerze

Jak wyłączyć potwierdzenia odczytu na Facebook Messengerze

Fajnie jest móc odpowiadać na wiadomości na Facebook Messengerze w wolnym czasie, ale jeśli druga osoba widziała, że ​​przeczytałeś wiadomość, nie możesz nie czuć presji, aby od razu odpowiedzieć. Jeśli wyłączysz potwierdzenia przeczytania w Messengerze, a druga osoba nie będzie wiedziała, że ​​przeczytałeś jej wiadomość, nie masz nic do roboty! Oto jak to zrobić.

Wyłącz potwierdzenia odczytu w Messengerze (PC)

Jeśli czytasz wiadomości z Messengera za pośrednictwem witryny Facebook, w przeglądarce Chrome możesz użyć rozszerzenia o nazwie „Narzędzia społecznościowe”.

Po zainstalowaniu rozszerzenia kliknij jego ikonę, aby zobaczyć wszystkie dostępne dla Ciebie opcje. Jak widać, to znacznie więcej niż wyłączenie potwierdzeń odczytu w Messengerze, a także na Instagramie i Facebooku!

Wyłącz narzędzia społecznościowe Messengera z potwierdzeniem odczytu

Aby zablokować potwierdzenia odczytu w Messengerze, po prostu kliknij szary suwak „Zablokuj” Wysyłanie „Wysyłanie do innych” w obszarze Messenger. Robiąc to, możesz także zablokować wskaźnik pisania, który informuje innych, kiedy piszesz, a także jego aktywny status.

Firefox ma dokładnie to samo rozszerzenie, Narzędzia społecznościowe, który wykonuje pracę w ten sam sposób.

Wyłącz potwierdzenia odczytu w Messengerze (Android)

Jeśli masz włączone powiadomienia aplikacji Messenger (możesz to sprawdzić w informacjach o aplikacji), możesz czytać wiadomości z Facebooka, przesuwając palcem w dół z górnej części ekranu urządzenia. Nie ma znaczenia, czy jest to krótka czy długa wiadomość, nadal będziesz mógł ją przeczytać. Czytanie w ten sposób nie ujawnia, że ​​przeczytałeś wiadomość

niewidoczne rozwijane

Innym sposobem na to jest przejście do aplikacji Messenger w trybie offline, przeczytanie wiadomości, a następnie oznaczenie jej jako nieprzeczytanej. Aby oznaczyć ją jako nieprzeczytaną, dotknij i przytrzymaj wątek w skrzynce odbiorczej Messengera, dotknij ikony z trzema liniami, a następnie dotknij opcji „Oznacz jako nieprzeczytane”.

Wyłącz opcje wiadomości z potwierdzeniem odczytu

Skoro już to zrobiłeś, dlaczego nie dowiedzieć się, jak zablokować dostęp do Internetu dla określonych aplikacji na Androida? Możemy również pokazać, jak blokować strony internetowe we wszystkich głównych przeglądarkach, Android i iOS.

Czytać  Jak wyłączyć wbudowanego menedżera haseł w różnych przeglądarkach internetowych

Źródło obrazu: Kobieta trzymająca Apple iPhone openin przez DepozytZdjęcia

Czy ten artykuł jest przydatny?