Jak wyłączyć dźwięk wychodzących wiadomości na swoim iPhonie

Jak wyłączyć dźwięk wychodzących wiadomości na swoim iPhonie

Aplikacja Wiadomości na iPhonie może być wypełniona dźwiękami i dźwiękami podczas rozmowy z przyjaciółmi i rodziną. Niektóre z nich mogą być pomocne, podczas gdy inne mogą często wydawać się trochę… ekstra. Jeśli od czasu do czasu wolisz trochę ciszy, możesz łatwo zacząć od wyłączenia dźwięku wiadomości wychodzącej w kilku prostych krokach. Włączenie tego dźwięku ma wiele zalet, na przykład potwierdza, że ​​wiadomość została odebrana, ale można to łatwo naprawić, obserwując wszystkie wiadomości wychodzące. Jeśli chcesz iść tą trasą, poniższe kroki pozwolą Ci szybko uwolnić się od wychodzącego dźwięku.

1. Wyłącz wszystkie dźwięki w wiadomościach

Ponieważ iPhone nie rozróżnia dźwięków wychodzących i dźwięków przychodzących wiadomości, musimy najpierw wyłączyć wszystkie dźwięki związane z Wiadomościami.

1. Otwórz „Dźwięki i haptyka” w aplikacji Ustawienia.

Ustawienia dźwięku wychodzącej wiadomości iPhone

2. Dotknij opcji „Dzwonek tekstu”, aby otworzyć interfejs i zmienić dźwięki wiadomości.

Wychodzący dźwięk wiadomości SMS

3. Wybierz „Brak” na górze listy. Nie wyłączy to wibracji, ale wyłączy dźwięk dla wszystkich kontaktów.

Wychodząca wiadomość iPhone Brak

2. Ponownie włącz powiadomienia o przychodzących wiadomościach

Oczywiście całkowite wyciszenie wiadomości nie jest zbyt pomocne. Gdyby to było jedyne rozwiązanie, nie byłoby to dużo lepsze niż całkowite wyciszenie telefonu.

Aby ponownie włączyć powiadomienia o przychodzących wiadomościach, musisz ustawić osobiste dźwięki tekstowe dla każdego kontaktu w spisie telefonów. Jedynym sposobem, aby to zrobić, jest ręczne i nie ma ogromnych narzędzi, które naprawdę to ułatwiają. Najlepszym sposobem na ustalenie priorytetów kontaktów jest sprawdzenie listy ostatnich wiadomości tekstowych. Na szczęście tak długo, jak wibracje są włączone, otrzymasz przynajmniej alert dotykowy, a może mały alert dźwiękowy, w zależności od tego, na jakiej powierzchni znajduje się telefon.

Aby ustawić niestandardowe dźwięki tekstu dla najważniejszych kontaktów, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami.

1. Otwórz aplikację „Telefon”.

Aplikacja telefonu do wiadomości wychodzących na iPhone'a

2. Wybierz zakładkę „Kontakty” na dole.

Kontakty wychodzące wiadomości iPhone

3. Dotknij kontaktu, który chcesz edytować, a na stronie szczegółów kontaktu dotknij opcji „Edytuj” w prawym górnym rogu.

Wychodząca wiadomość Iphone Kontakt Edytuj

4. Dotknij „Dźwięk tekstu”, wybierz dźwięk, który chcesz usłyszeć po nadejściu wiadomości i dotknij „Gotowe”, aby potwierdzić.

Wychodząca wiadomość tekstowa na iPhone'a Gotowa .

Będzie to odtwarzane tylko w wiadomościach przychodzących od tego konkretnego kontaktu. Nie wpłynie to na inne kontakty i nie wpłynie na efekt dźwiękowy wiadomości wychodzącej.

Czytać  Najlepsze 4 aplikacje do przesyłania strumieniowego na żywo na iOS, które nie wymagają komputera PC

5. Ponownie dotknij opcji „Gotowe”, aby zapisać zmiany.

Wychodząca wiadomość tekstowa na iPhone'a Gotowa .

3. Niestandardowe ustawienia wibracji

Jeśli otrzymasz wiadomość tekstową od kontaktu bez przypisanego niestandardowego tonu tekstowego, Twój iPhone będzie wibrował tylko, aby powiadomić Cię o nowej wiadomości. Domyślne wibracje nie są zbyt zauważalne ani silne. Na szczęście możesz ustawić niestandardowe.

1. Otwórz „Ustawienia”, a następnie dotknij „Dźwięki i haptyka”, aby otworzyć menu dźwięków.

Ustawienia dźwięku wychodzącej wiadomości iPhone

3. Dotknij „Ton tekstu”, a następnie spójrz na górę ekranu, aby znaleźć opcję „Wibracje”.

Wibracje wychodzącej wiadomości Iphone

4. Przewiń w dół i dotknij „Utwórz nową wibrację”.

Wibracje wychodzącej wiadomości iPhone'a Utwórz

5. Palcem dotknij wzoru wibracji na ekranie. Przytrzymanie palca na ekranie wywoła ciągłą wibrację, a dotknięcie go wywoła krótką wibrację.

Wychodząca wiadomość iPhone tworzy nową wibrację creates

6. Po zakończeniu stuknij „Zatrzymaj”, a następnie „Zapisz”, aby nazwać cały wzór wibracji. Po zakończeniu zostanie automatycznie ustawiony jako wzór wibracji alertów tekstowych.

Wychodząca wiadomość iPhone Zapisz wibracje

Jeszcze jedna opcja

Wychodzące wiadomości Iphone Cisza

Czasami cisza jest naprawdę złota. Kiedy nadejdzie czas, kiedy nie chcesz słyszeć żadnych dźwięków w wiadomościach, przełącz iPhone’a w „Tryb cichy”. To jest tak proste, jak aktywując zewnętrzny przełącznik po lewej stronie iPhone’a. Ustaw to po cichu; i wszystkie dźwięki wiadomości zostaną wyłączone, zarówno wychodzące, jak i przychodzące. Gdy będziesz gotowy do ponownego dzwonienia i pingowania, przestaw przełącznik do „Trybu dzwonka”.

Kończący się

Podczas gdy wiele osób korzysta z różnego rodzaju dźwięków, dzwoniąc przez cały dzień, inni cieszą się odrobiną ciszy. Jeśli jesteś taki jak ja, wszystko przez cały czas jest wibracją. Biorąc to pod uwagę, nie wszyscy są gotowi nie odbierać dźwięków ze swojego iPhone’a i to jest w porządku. Na szczęście dzięki opisanym tutaj krokom możesz łatwo cofnąć dowolne zmiany tak szybko, jak to zrobiłeś, gdy je wyłączyłeś.

W międzyczasie rzuć okiem na niektóre z najlepszych sztuczek z ułatwieniami dostępu dla swojego iPhone’a.

Czytać  7 najlepszych aplikacji do skanowania dokumentów na Androida

.

Czy ten artykuł jest przydatny?