Jak używać naklejek „Dodaj swoje” w relacjach na Instagramie?

Jak używać naklejek „Dodaj swoje” w relacjach na Instagramie?

Instagram dodał nowy sposób interakcji użytkowników ze swoimi obserwatorami o nazwie „Dodaj swoje”. Jeśli byłeś ostatnio w sieci społecznościowej, prawdopodobnie zauważyłeś, że wiele osób używa tego nowego tagu w swoich Stories. Jeśli chcesz spróbować również, postępuj zgodnie z tym samouczkiem i dowiedz się, jak aktywować opcję w swoich Stories.

Czym jest nowa naklejka „Dodaj swoją” na Instagramie?

Nową funkcję można dodać w Stories. Pozwoli to widzom odpowiedzieć na post, dodając własne obrazy.

Na przykład ktoś może opublikować post o książce, którą czyta w tym tygodniu i poprosić swoich obserwatorów o dodanie zdjęć tego, co czytają. Instagram początkowo przetestował tę funkcję w Indonezji i Japonii w zeszłym miesiącu, zanim udostępnił ją wszystkim.

Jak dodać naklejkę „Dodaj swoją” do swojego Instagrama

Jeśli chcesz utworzyć własny tag „Dodaj swój”, wykonaj poniższe czynności, aby rozpocząć korzystanie z nowej funkcji. Ponieważ z aplikacji możesz tworzyć tylko historie na Instagramie, w tym samouczku używamy wersji na Androida.

  1. Otwórz aplikację Instagram na swoim telefonie komórkowym.
  2. W swoim kanale kliknij przycisk „+” w prawym górnym rogu i wybierz Historia. Możesz też po prostu przesunąć palcem w lewo na ekranie, aby wyświetlić ekran Historia.
Użyj naklejki Dodaj swoją historię na Instagramie
  1. Zrób zdjęcie lub wybierz jedno z rolki aparatu.
Użyj Dodaj swój tag na Instagramie Dodaj tag
  1. Teraz nadszedł czas na edycję historii. Stuknij ikonę etykiety u góry.
  2. Wybierz opcję „Dodaj swoje”. Powinieneś widzieć na górze.
Użyj Dodaj swoją Naklejka na Instagram Wybierz Dodaj swoją
  1. Zostaniesz poproszony o napisanie wiadomości do swojej historii. Zaproś ludzi do podzielenia się swoimi doświadczeniami.
Użyj Dodaj naklejkę na Instagramie Napisz wiadomość
  1. Jeśli nie wiesz, co napisać, dotknij kostki na dole, a Instagram zaoferuje Ci kilka sugestii.
Użyj przycisku kości na Instagramie z tagu Add Yours
  1. Umieść naklejkę w dowolnym miejscu na ekranie, a kiedy będziesz gotowy, naciśnij „Twoja historia”, aby opublikować historię. Będzie widoczny tylko dla Twoich obserwatorów.
Użyj Add Yours Instagram Tag Your Story

Po udostępnieniu swojej historii możesz wrócić do swojego posta i dotknąć naklejki, aby zobaczyć, co Twoi obserwatorzy wnieśli do wątku.

Czytać  Jak skopiować adresy URL wszystkich otwartych kart w Google Chrome

Jak korzystać z nowej funkcji „Dodaj swoje”

Możesz natknąć się na naklejki, gdy sprawdzisz najnowsze artykuły opublikowane przez Twoich obserwujących. Gdy zobaczysz naklejkę z napisem „Dodaj swoją”, po prostu naciśnij naklejkę (nie tekst poniżej). To pokaże ci wszystkie osoby, które przyczyniły się do powstania wątku. Dotknięcie ich zdjęcia profilowego ujawni historie, które udostępnili.

Użyj Dodaj swoje Instagram Tag Dodaj swoje

Jeśli nie wiesz, co publikować, jest to świetny sposób na zainspirowanie się. U dołu ekranu zobaczysz niebieski przycisk z napisem „Dodaj swoje”. Dotknij go, aby dodać własną historię.

Alternatywnie, jeśli nie chcesz zobaczyć, co opublikowali inni, po prostu dotknij tekstu „Dodaj swój” pod wiadomością, aby natychmiast przejść do aplikacji Aparat, w której możesz zrobić zdjęcie lub wybrać te, które już masz w swojej galerii .

Użyj naklejki Dodaj swoją historię przesyłania na Instagram

Częste pytania

1. Nie widzę naklejki „Dodaj swoją”. Co mogę zrobić?

Jak to często bywa przy wprowadzaniu nowych funkcji, nie wszyscy będą mieli do nich dostęp w tym samym czasie. Oznacza to, że niektórzy użytkownicy mogą nadal czekać, aż nowy tag „Dodaj swój” dotrze do ich regionu.

2. Moja naklejka „Dodaj swoje” nie działa prawidłowo. Co teraz?

Możesz spróbować wyjść i ponownie otworzyć aplikację lub sprawdzić, czy dostępna jest aktualizacja dla Twojej aplikacji. Przejdź do Sklepu Play i wyszukaj Instagram. Jeśli zobaczysz poniżej przycisk „Aktualizuj”, oznacza to, że aktualizacja jest dostępna. Jeśli zaktualizujesz aplikację, a funkcja nadal nie działa, możesz spróbować ponownie uruchomić urządzenie.

3. Jakich innych naklejek mogę użyć, aby ulepszyć moje historie?

Jeśli chcesz, aby Twoje historie były bardziej wciągające, możesz dodać do nich muzykę lub spróbować udostępnić fajne linki swoim obserwatorom, a wszystko to za pomocą naklejek.

Instagram może być świetnym miejscem do spotkań towarzyskich i poznawania nowych ludzi. Aplikacja niedawno wprowadziła opcję tworzenia wspólnych postów, co pozwala na kreatywność z kimś w sieci społecznościowej. Z drugiej strony, jeśli zauważyłeś dobrą historię, którą chciałbyś zachować, dowiedz się, jak możesz pobrać Instagram Stories i Highlights z Instagrama.

Czytać  Jak sprawdzić, czy Twoje konto było częścią naruszenia danych na Facebooku w 2021 roku

Czy ten artykuł jest przydatny?