Jak usunąć duplikaty z listy odtwarzania Spotify?

Jak usunąć duplikaty z listy odtwarzania Spotify?

Playlisty to duża część doświadczenia Spotify. Usługa sprawia, że ​​tworzenie ich jest tak łatwe, że większość z nas wpada w tworzenie niekończących się list odtwarzania. Problem z tym polega na tym, że mogą pojawić się zduplikowane utwory. Będą się pojawiać, jeśli posłuchasz ich losowo, i zawsze wydają się pojawiać w najgorszych możliwych momentach. Wymieniliśmy niektóre z najszybszych metod ich usunięcia za pomocą komputera (lub urządzenia mobilnego). Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Używanie komputera do usuwania duplikatów utworów

Dzięki ciężkiej pracy niektórych programistów istnieje kilka różnych programów online, które bezpłatnie usuwają duplikaty z Twojego urządzenia.

Na przykład José M. Pérez, którego głównym celem jest tworzenie aplikacji rozszerzających funkcjonalność Spotify, stworzył Deduplikacja Spotify– Witryna, która pozwala łatwo pozbyć się duplikatów z listy odtwarzania. Oto jak zacząć.

 1. Nawigować do Strona.
 2. Kliknij przycisk „Zaloguj się przez Spotify”.
Usuń duplikaty z listy odtwarzania deduplikowanych Spotify Zaloguj się Spotify
 1. Wpisz swoje konto / e-mail i hasło.
 2. Pozwól programowi przetworzyć informacje o Twojej liście odtwarzania.
 3. W zależności od liczby list odtwarzania powiązanych z Twoim kontem może być konieczne odczekanie kilku sekund.
 4. Wyniki zostaną wyświetlone dla Ciebie.
Usuń duplikaty z deduplikacji listy odtwarzania Spotify Usuń duplikaty
 1. Zobaczysz listę ze wszystkimi zduplikowanymi utworami, które znajdują się na Twojej liście odtwarzania Spotify. Możesz wybrać te, które chcesz usunąć (na wypadek, gdybyś chciał zachować niektóre utwory dla kolejnej świetności). Wystarczy kliknąć „Usuń duplikaty z tej listy odtwarzania”.

Jeśli masz jakiś problem z w/w programem, oto link do innego, który działa dobrze. Kroki są bardzo podobne do tych opisanych powyżej. Wystarczy zalogować się na swoje konto Spotify, a następnie zezwolić witrynie na przetwarzanie danych.

Usuń duplikaty z listy odtwarzania Spotify Mehre Zaloguj się Spotify

Gdy wszystko zostanie zrobione, możesz „Wyczyść wszystkie” listy odtwarzania lub usunąć tylko niektóre utwory.

Usuń duplikaty z Spotify Playlist Plus usuń duplikaty

Jest to szybka i łatwa metoda, ale zawsze możesz to zrobić ręcznie, z optymalną metodą opisaną poniżej.

Czytać  Jak obrócić wideo w VLC (i zapisać)

Ręczne usuwanie duplikatów utworów ze Spotify

Może to potrwać trochę dłużej, ale możesz łatwo ręcznie usunąć utwory z listy odtwarzania na komputerze. (W granicach rozsądku, jeśli masz tysiące utworów na swojej liście odtwarzania, zajmie to wieczność.)

 1. W kliencie komputerowym Spotify dotknij zakładki „Twoja biblioteka”.
Usuń duplikaty z aplikacji Spotify Playlist Desktop Twoja biblioteka
 1. Wybierz „Playlisty”, aby wyświetlić wszystkie swoje playlisty.
Usuń duplikaty z widoku listy odtwarzania aplikacji Spotify Playlist Desktop
 1. Wybierz playlistę, którą chcesz sprawdzić pod kątem duplikatów.
 2. Kliknij jedną z zakładek u góry, aby wyświetlić listę utworów w kolejności wykonawców lub albumów. Wszystkie duplikaty muszą być ułożone w stos, chociaż czasami różne albumy zawierają te same utwory.
Usuń duplikaty z aplikacji Spotify Playlist Desktop Ręcznie usuń duplikaty
 1. Przejrzyj listę i usuń duplikaty, dotykając trzech kropek obok utworu i naciskając opcję „Usuń z tej listy odtwarzania”. Nie powinno to trwać tak długo i da ci więcej miejsca na nowe piosenki.

Częste pytania

1. Czy mogę usunąć duplikaty z playlisty Spotify za pomocą mojego urządzenia mobilnego?

Możesz. Pamiętaj tylko, że nie ma dedykowanych aplikacji, aby to osiągnąć. Możesz jednak uzyskać dostęp do jednej ze stron internetowych, do których podaliśmy powyżej, ze swojej przeglądarki i kontynuować stamtąd. Ponieważ jesteś już zalogowany w aplikacji Spotify, nie musisz tego robić w przeglądarce.

2. Czy dotyczy to list odtwarzania Blend?

Tak nie jest. Mieszane playlisty to specjalne playlisty, które pasują do Twojego gustu i gustu znajomego. Nie możesz dodawać kolejnych utworów do tych list odtwarzania, co oznacza, że ​​naprawdę nie musisz się martwić tym problemem.

3. Jak mogę nadal poprawiać jakość odtwarzania playlist w Spotify?

Istnieje wiele sposobów na rozszerzenie możliwości korzystania ze Spotify. Zacznij od nauki, jak zmienić obraz listy odtwarzania Spotify w systemie Android i przenieść listę odtwarzania Spotify do Apple Music.

Spotify zrewolucjonizował sposób, w jaki konsumujemy muzykę i dobrze wiedzieć, że istnieje kilka prostych sposobów na pozbycie się duplikatów utworów z tej samej listy odtwarzania. Z drugiej strony, jeśli chcesz spróbować czegoś innego, możesz rzucić okiem na naszą listę najlepszych alternatyw Spotify. Zalecamy również przeczytanie wszystkiego o tworzeniu kodów Spotify, aby udostępniać utwory innym.

Czytać  Jak dostosować skróty klawiszowe w Gmailu

Czy ten artykuł jest przydatny?