Jak sprawić, by Twój Android wyglądał jak iPhone

Jak sprawić, by Twój Android wyglądał jak iPhone

IPhone to doskonały telefon o atrakcyjnym wyglądzie. Jeśli jesteś zmęczony tym, jak wygląda Twój telefon z Androidem lub po prostu zdumiewasz się, jak można dostosować Twój telefon z Androidem, istnieje wiele aplikacji, które możesz zainstalować, aby Twój telefon z Androidem wyglądał jak iPhone (lub dowolny inny telefon).

Wyrzutnia telefonu 12

Aby Twoje urządzenie z Androidem wyglądało jak iPhone, potrzebujesz: Wyrzutnia telefonu 12. Zaraz po zainstalowaniu aplikacji poczujesz się, jakbyś już patrzył na iPhone’a. Ikony aplikacji zmienią się w to, co można zobaczyć na iPhonie.

Androidlookios Xlauncher

Program uruchamiający obsługuje swoje widżety oprócz tych z Androida. Istnieje również lewy panel, który zawiera skróty do aplikacji, takich jak kontakty i pogoda, a także inne sugerowane aplikacje. Aplikacja obsługuje również funkcję blokady ekranu, która wyświetla hasło i wzór blokady.

Androidlookios Xlauncher1

Aby wyświetlić Centrum sterowania, pasek powiadomień iOS, musisz udzielić pozwolenia na nakładkę w innych aplikacjach. Możesz także przejść do ustawień programu uruchamiającego i dostosować takie rzeczy, jak tapeta, akcja przesuwania, ekran blokady, blokada aplikacji, efekt przewijania, stacja dokująca, wycięcie iPhone’a X i inne.

iMusic — odtwarzacz muzyki

Nadajmy też temu odtwarzaczowi muzyki wygląd iOS. Aplikacja, której będziesz potrzebować, to iMusic — odtwarzacz muzyki. Za pomocą tego odtwarzacza muzycznego możesz słuchać plików audio w różnych formatach, takich jak WAV, MP3, AAC, FLAC, 3GP, OGG i MIDI.

Androidlookios Imusic

Oferuje duży ekran w stylu iOS 14, Phone 12 Pro Max. Możesz także ustawić wyłącznik czasowy, który uruchamia alarm muzyczny.

Stuknij trzy kropki w lewym górnym rogu, aby uzyskać dostęp do opcji, takich jak powtarzanie, odtwarzanie losowe, korektor i inne. Możesz także wyszukać konkretną piosenkę na pasku wyszukiwania i uzyskać teksty w trybie offline.

iCalendar

iCalendar Daje Ci ten kalendarz na iOS, którego zawsze chciałeś, w stylu iOS 14. Jest kompatybilny z Kalendarzem Google i ma prostą konstrukcję. Jest łatwy do odczytania, z bardzo przydatnym interfejsem, który jest przydatny do szybkiego wprowadzania zdarzeń. Dzięki temu możesz śledzić napięty harmonogram i ustawiać przypomnienia.

Androidlookios Kalendarz

Podczas tworzenia wydarzenia możesz wybrać kalendarz, do którego chcesz je dodać. Możesz także sprawić, by wydarzenie się powtórzyło i dodać alert. Gdy dotkniesz daty z wydarzeniem, zostanie ono wyświetlone pod kalendarzem. To prosta aplikacja, ale świetnie, jeśli dokładnie tego szukasz.

Czytać  Klawiatura Gboard vs. Samsung vs. SwiftKey: co jest lepsze?

Kończący się

W końcu nadal będziesz mieć urządzenie z Androidem, ale przynajmniej dzięki tym aplikacjom będziesz mógł cieszyć się projektem iOS. Czy przegapiłem aplikację, której być może już używasz? Podziel się z nami w komentarzach poniżej!

.

Czy ten artykuł jest przydatny?