Jak przywrócić klawiaturę Samsung do normy?

Jak przywrócić klawiaturę Samsung do normy?

Samsung umożliwia dostosowanie klawiatury na wiele sposobów. Często podczas gry z ustawieniami dostosowywania klawiatury Samsung możesz później nie spodobać się wyglądowi klawiatury. Chcesz, żeby wszystko wróciło do normy i nie musisz dokonywać wszystkich regulacji. Ten post pomoże zresetować klawiaturę Samsung i wrócić do normy.

Jak zresetować klawiaturę Samsung

Najlepszym sposobem na przywrócenie normalnej klawiatury Samsung jest zresetowanie jej ustawień przy użyciu funkcji natywnej. Spowoduje to całkowite zresetowanie wszystkich ustawień klawiatury, takich jak rozmiar, motyw, tryb itp. Po zresetowaniu będziesz musiał zmienić wymagane ustawienia zgodnie z własnymi preferencjami.

Aby zresetować klawiaturę Samsung, wykonaj następujące kroki:

1. Otwórz Ustawienia w telefonie Samsung Galaxy.

2. Przejdź do „Zarządzanie ogólne” i dotknij Ustawienia klawiatury Samsung.

Ustawienia klawiatury Samsung

2. Przewiń w dół i dotknij „Zresetuj ustawienia domyślne”, a następnie „Zresetuj ustawienia klawiatury”. Potwierdź, gdy zostaniesz o to poproszony.

Ustawienia resetowania klawiatury Samsung

Jeśli nie możesz znaleźć ustawień klawiatury Samsung za pomocą powyższych kroków, przejdź do „Ustawienia -> Zarządzanie ogólne -> Język i wprowadzanie -> Klawiatura ekranowa -> Klawiatura Samsung” Możesz też otworzyć klawiaturę Samsung podczas korzystania z dowolnej aplikacji, a następnie dotknąć ikony Ustawienia na klawiaturze, aby przejść do jej ustawień.

Jeśli znasz ustawienia, do których chcesz powrócić, nie jest konieczne resetowanie wszystkich ustawień. Zresetuj każde ustawienie indywidualnie. Na przykład możesz zresetować rozmiar, motywy itp. i odzyskaj domyślną klawiaturę.

Jak zresetować rozmiar klawiatury?

Otwórz ustawienia klawiatury Samsung, jak pokazano powyżej. Kliknij „Rozmiar i przezroczystość”. Na następnym ekranie dotknij przycisku Resetuj.

Rozmiar resetowania klawiatury Samsung

Jak zresetować symbole klawiatury

Klawiatura Samsung umożliwia zmianę symboli na klawiaturze i zastąpienie ich wybranymi przez siebie symbolami. Jeśli chcesz przywrócić oryginalny układ symboli, otwórz ustawienia klawiatury Samsung i przejdź do Symbole niestandardowe. Kliknij Resetuj.

Symbole resetowania klawiatury Samsung

Jak zresetować motyw klawiatury

Istnieją dwa sposoby zmiany koloru klawiatury Samsung, w zależności od metody użytej do zmiany motywu. Najpierw otwórz ustawienia klawiatury Samsung i przejdź do Motyw. Wybierz motyw, który nie jest Twoją preferowaną opcją.

Klawiatura Samsung Zmień motyw Jasny Ciemny

Jeśli to nie spowoduje zresetowania motywu klawiatury, być może zmieniłeś motyw telefonu, co z kolei powoduje zmianę motywu klawiatury. Oto jak to zmienić.

Czytać  Jak kompresować filmy na iPhonie

1. Otwórz Ustawienia w telefonie i przejdź do Motywy. Przeniesiesz się do historii Galaxy Theme.

Motyw zmiany klawiatury Samsung

2. Dotknij ikony z trzema paskami u góry i wybierz „Moje rzeczy”.

Klawiatura Samsung Moje rzeczy

3. Dotknij opcji Motyw domyślny.

Domyślny motyw klawiatury Samsung

Jak wyłączyć klawiaturę o wysokim kontraście

Jeśli widzisz żółtą, czarną lub niebieską klawiaturę, być może masz włączone ustawienie wysokiego kontrastu. Aby ją wyłączyć, przejdź do ustawień klawiatury Samsung i odznacz przełącznik obok „Klawiatura o wysokim kontraście”.

Klawiatura Samsung żółta niebieska czarna

Jak zmienić tryb klawiatury

Możesz używać klawiatury Samsung w trybach jednoręcznych, pływających i dzielonych oprócz trybu standardowego. Wszystkie tryby wyświetlają klawiaturę w różnych rozmiarach i pozycjach. Jeśli zresetowanie rozmiaru klawiatury nie pomogło, spróbuj zmienić tryb klawiatury.

W tym celu otwórz ustawienia klawiatury Samsung i dotknij Tryb. Wybierz tryb standardowy z opcji.

Tryb przełączania klawiatury Samsung Floating Division

Tak łatwo jest przywrócić normalną klawiaturę Samsung. Jeśli myślisz o zmianie klawiatury, już wiesz, że jej potrzebujesz, ale jeśli nadal tego chcesz, sprawdź te niesamowite klawiatury na telefony z Androidem. Jeśli nie lubisz klawiatur ekranowych, możesz pisać na telefonie za pomocą fizycznej klawiatury.

.

Czy ten artykuł jest przydatny?