Jak przesyłać strumieniowo YouTube z telefonu na komputer?

Jak przesyłać strumieniowo YouTube z telefonu na komputer?

Przesyłanie strumieniowe filmów lub muzyki z YouTube z telefonu z systemem iOS lub Android powinno być idealne. Jeśli telewizor, konsola do gier, urządzenie Roku lub inne urządzenie do strumieniowego przesyłania multimediów jest w tej samej sieci Wi-Fi co Twój telefon, w aplikacji YouTube na telefonie powinna pojawić się mała ikona „Przesyłaj”, aby przesyłać strumieniowo bezpośrednio do urządzeń.

Teoretycznie powinieneś także móc przesyłać strumieniowo YouTube z telefonu do Google Chrome na swoim komputerze. Ta funkcja działała na PC, ale została usunięta kilka lat temu, co wprawiło nas w zakłopotanie szczęśliwych użytkowników. Na szczęście dzięki kilku drobnym poprawkom możesz włączyć specjalną wersję Chrome na swoim komputerze, która pozwoli Ci przesyłać strumieniowo YouTube i inne witryny z telefonu z systemem iOS lub Android na komputer.

Konfigurowanie niestandardowego ciągu agenta użytkownika

Najpierw musisz zainstalować rozszerzenie Chrome Niestandardowy ciąg agenta użytkownika do Chrome na komputerze. Umożliwi to skuteczną zmianę wersji Chrome na komputerze PC na wersję przeznaczoną dla telewizorów inteligentnych, urządzeń do strumieniowego przesyłania danych, konsol do gier lub innych urządzeń. Możesz ustawić to, aby dotyczyło tylko określonych witryn, dlatego stosujemy je w witrynie YouTube przeznaczonej do przesyłania strumieniowego.

Przesyłaj strumieniowo Youtube PC z telefonu z Androidem Niestandardowe rozszerzenie Useragent

Po zainstalowaniu rozszerzenie powinno pojawić się na pasku rozszerzeń przeglądarki Chrome jako niebieska ikona w kształcie kuli ziemskiej. W przeciwnym razie kliknij ikonę menu Chrome -> Więcej narzędzi -> Rozszerzenia. Znajdź rozszerzenie UserAgent tutaj i kliknij je, aby było włączone / niebieskie.

Jak przesyłać strumieniowo YouTube z telefonu na komputer Włącz

Następnie kliknij ikonę rozszerzenia UserAgent, a następnie kliknij „Otwórz stronę opcji”.

Jak przesyłać strumieniowo YouTube z telefonu na opcje komputera PC

W polu „Wprowadź żądany adres URL” wpisz https://youtube.com/tv.

Jak przesyłać strumieniowo YouTube z telefonu na adres URL komputera?

Następnie w dużym polu obok wpisz:

Przesyłaj strumieniowo Youtube PC z telefonu z Androidem Niestandardowy Useragent Tizen

Ta para pudełek sprawi, że za każdym razem, gdy pójdziesz do youtube.com/tv, Chrome będzie automatycznie zachowywał się tak, jakbyś korzystał z aplikacji Samsung TV i będzie dostępny do przesyłania.

Czytać  Sygnał nie działa? Oto rozwiązania

Po wypełnieniu obu pól kliknij ikonę „+” po prawej stronie, aby potwierdzić niestandardowy ciąg agenta użytkownika.

UwagaOdkryliśmy, że adres URL wpisany w polu „Pożądany adres URL” nie zawsze przeskakuje do nowego pola „URL” podczas dodawania. Jeśli „youtube.com/tv” nie pojawia się w polu adresu URL podczas jego tworzenia, po prostu wpisz go ręcznie w polu adresu URL.

Przesyłaj strumieniowo Youtube PC z telefonu z systemem Android Potwierdź

Łączenie telefonu z komputerem

W Chrome przejdź do youtube.com/tv, i powinieneś otrzymać zaproszenie do zalogowania się za pomocą przeglądarki internetowej. Jeśli nie jesteś jeszcze zalogowany lub nie widzisz komunikatu, kliknij „Zaloguj się”.

Jak przesyłać strumieniowo YouTube z telefonu na komputer Zaloguj się

Kliknij „Zaloguj się” na następnym ekranie, a zobaczysz kod do wprowadzenia na telefonie.

Jak przesyłać strumieniowo YouTube z telefonu na kod komputera?

Na telefonie przejdź do youtube.com/activate i wprowadź kod.

Jak przesyłać strumieniowo YouTube z telefonu na telefon PC Aktywuj

Otrzymasz wiadomość „YouTube chce uzyskać dostęp do Twojego konta”. Kliknij przycisk Zezwól i jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zaloguj się do telewizyjnej wersji YouTube pod adresem youtube.com/tv na komputerze. Otrzymasz również wiadomość o sukcesie, gdy skończysz.

Jak przesyłać strumieniowo YouTube z telefonu do hitu na PC

Ikona Cast powinna pojawić się w YouTube na Twoim telefonie. Będzie wyglądać jak na poniższym obrazku:

Jak przesyłać strumieniowo YouTube z telefonu na ikonę przesyłania strumieniowego na komputer

Jeśli nie widzisz ikony, dotknij wideo i powinno pojawić się u góry wideo. Teraz możesz przesyłać strumieniowo z telefonu na komputer, tak jak na telewizorze.

Jak przesyłać strumieniowo YouTube z telefonu na komputer Wybierz

Problemy z połączeniem

Jeśli jesteś podobny do mnie, a Twój telefon nie łączy się z youtube.com/tv Na komputerze kliknij ikonę Ustawienia w przeglądarce na YouTube.com/TV. Wybierz „Połącz z kodem telewizora”.

Jak przesyłać strumieniowo YouTube z telefonu do telewizora komputerowego?

W aplikacji YouTube na telefonie przejdź do „Ustawienia -> Oglądaj na telewizorze -> Wprowadź kod telewizora”.

Jak przesyłać strumieniowo YouTube z telefonu na komputer PC Link za pomocą telewizora

Wpisz kod, który otrzymałeś powyżej.

Jak przesyłać strumieniowo YouTube z telefonu na komputer PC za pomocą kodu telewizyjnego?

Pamiętaj, że musisz mieć youtube.com/tv otwórz na karcie przeglądarki, aby przesłać treść. Nie tylko automatycznie otworzy witrynę, jeśli zostanie zamknięta. Karta musi być w tej chwili aktywna. lub nie będziesz mieć możliwości wysłania zawartości na swój komputer.

Czytać  Co to jest funkcja szybkiego udostępniania Samsunga i jak z niej korzystać?

Częste problemy

Jeśli nic nie działa, problem może polegać na tym, że Twoje urządzenie mobilne lub komputer nie obsługuje przesyłania strumieniowego. Tak jak potrzebujesz urządzenia innej firmy, aby przesyłać strumieniowo do zwykłego telewizora, potrzebujesz oprogramowania na komputerze, które obsługuje przesyłanie strumieniowe. Możesz wypróbować aplikacje DLNA na Androida.

Aplikacja Get Your Phone pomaga sparować komputer z systemem Windows i telefon, dzięki czemu możesz przesyłać strumieniowo wszystko na ekranie, w tym YouTube. Pobierz i zainstaluj aplikację w systemie Windows ze sklepu Microsoft Store, a następnie zainstaluj Twój towarzysz telefonu Aplikacja Sklep Google Play. Po wykonaniu instrukcji dotyczących konfiguracji i połączenia z tą samą siecią Wi-Fi powinno być możliwe przesyłanie strumieniowe YouTube z telefonu na komputer.

Dla użytkowników iOS najłatwiejszą metodą jest użycie LonelyScreen. Jest to jednak dostępne tylko jako bezpłatny okres próbny i kosztuje 14,95 USD rocznie.

Jeśli zostaniesz przekierowany na stronę główną YouTube, gdy próbujesz przejść do youtube.com/tv, upewnij się, że wprowadzony niestandardowy ciąg UserAgent jest poprawny. Dodatkowa spacja lub linia na końcu może spowodować awarię. Upewnij się też, że nie masz żadnych innych niestandardowych klientów użytkownika przypisanych do adresu URL YouTube TV.

Chcesz mieć więcej zabawy z filmami i YouTube? Sprawdź nasz przewodnik, jak oglądać filmy ze znajomymi online w czasie rzeczywistym. Alternatywnie, jeśli chcesz nagrać swoje przemyślenia w formie wideo, przeczytaj naszą listę najlepszych witryn, aby przechowywać pamiętniki wideo online.

.

Czy ten artykuł jest przydatny?