Jak przesyłać strumieniowo Twitch na Roku

Jak przesyłać strumieniowo Twitch na Roku

Bez wątpienia, chociaż Twitch jest jedną z największych platform dla graczy, jest to również świetne miejsce do naśladowania, gdy inni gracze transmitują na żywo podczas gry. Platforma zachęca również do ekspansji na inne rodzaje transmisji, takie jak muzyka, sport, wiadomości itp. Twitch to jedna z tych platform, które można oglądać prawie wszędzie, z aplikacjami na Windows, macOS, Android, iOS, Fire TV, PlayStation, Xbox i Apple TV. Jedną z godnych uwagi nieobecności jest Roku. Na szczęście możesz dość łatwo naprawić brak Twitcha na Roku, więc przyjrzyjmy się, jak możesz przesyłać strumieniowo Twitch na Roku.

Jak dodać Twitcha do Roku

1. Pierwszym krokiem jest przejście do https://my.roku.com w Twojej przeglądarce. Wprowadź swoje dane logowania w witrynie Roku.

Przesyłaj strumieniowo Twitch na Roku Zaloguj się

2. Po zalogowaniu powinieneś zostać przeniesiony na stronę „Moje konto”. Na tej stronie można znaleźć opcję menu „Dodaj kanał z kodem”. Znajduje się na środku strony pod nagłówkiem „Zarządzaj kontem”.

Przesyłaj strumieniowo Twitch na Roku My Account

3. Kliknij „Dodaj kanał z kodem”, aby przejść do ekranu dodawania kanału. Tutaj możesz wpisać dowolną liczbę kodów dostępnych dla oprogramowania, które nie jest oficjalnie obsługiwane przez Roku. W przypadku serwisu Twitch wpisz „Twoku” (bez rozróżniania wielkości liter) i naciśnij „Dodaj kanał”.

Streamuj Twitch na Roku Dodaj kanał

4. Podczas próby dodania kanału powinno pojawić się wyskakujące okienko z informacją, że próbujesz dodać niezweryfikowany kanał. Jest to naturalne i służy przede wszystkim do zniesienia odpowiedzialności Roku za dodanie kanału.

Przesyłaj strumieniowo Twitch na Roku bez sprawdzania

5. Kliknij „Akceptuj”, aby zaakceptować warunki. Na następnym ekranie powinna pojawić się ikona Twoku wraz z komunikatem, że kanał jest BEZPŁATNY i nie ma ocen dotyczących jego zawartości.

Streamuj Twitch na Roku Icon

Po dodaniu kanału wszystko, co musisz zrobić, to (potencjalnie) zalogować się i zacząć oglądać Twitch. Będziesz mógł wyszukiwać kanały i kategorie do nadawania, ale funkcje czatu są wyłączone. W przypadku, gdy Twoku nie pojawi się od razu na Twojej stronie głównej, upewnij się, że zaktualizowałeś swoją stronę, przechodząc do „Ustawienia -> System -> Aktualizacja systemu”, co spowoduje również zaktualizowanie strony głównej i dodanie kanału Twoku.

Przesyłaj strumieniowo Twitch na aktualizację Roku

Jeśli uznasz, że Twoku nie jest odpowiednią opcją Twitch dla Ciebie, istnieje inny popularny kanał znany jako Twitch.TV, który może również przesyłać strumieniowo Twitch przez Roku. Aby dodać Twitch.TV, wykonaj te same kroki powyżej i użyj „TwitchTV” podczas dodawania nazwy kanału. Przekaż niezweryfikowaną wiadomość i wykonaj poniższe czynności, aby dodać kanał.

Czytać  Jak sprawdzić martwe strefy kierowcy w systemie Windows?

Przesyłanie strumieniowe przez Chromecast, AirPlay itp. Na telewizorze Roku

Jeśli myśl o dodaniu niezweryfikowanej aplikacji innej firmy do telewizora Roku TV wstrzymuje Cię, możesz mieć pewność, że nie jest to jedyna opcja. Chociaż Roku to także system operacyjny dla telewizorów, dodatkowe usługi przesyłania strumieniowego, takie jak Chromecast a AirPlay nadal działa dobrze po włączeniu funkcji HDMI lub AirPlay. Włącz Roku TV i wybierz kanał Chromecast lub AirPlay. W przypadku AirPlay przejdź do „Ustawienia -> Apple AirPlay i HomeKit” i włącz AirPlay na swoim Roku TV.

Przesyłaj strumieniowo Twitch na Roku Airplay

Aby przesyłać strumieniowo Twitch, otwórz aplikację Twitch i uruchom ją na dowolnym urządzeniu z systemem Android lub iOS (iPhone lub iPad). Stuknij ikonę Cast u góry aplikacji lub przycisk AirPlay, a pojawi się nowe okno z pytaniem, na który telewizor chcesz przesyłać. Dokonaj wyboru i rozpocznij przesyłanie strumieniowe.

Przesyłaj strumieniowo Twitch na Roku Chromcast

Końcowe przemyślenia

Można mieć tylko nadzieję, że Twitch niedługo triumfalnie powróci do oficjalnego katalogu aplikacji Roku. Tymczasem aplikacje innych firm wypełniają lukę i chociaż brakuje im pewnych funkcji, oferują najbardziej krytyczne elementy doświadczenia Twitcha. Następnie musisz nauczyć się surfować po Internecie na swoim Roku.

.

Czy ten artykuł jest przydatny?