Jak przeprowadzić odwrotne wyszukiwanie obrazu na iPhonie i iPadzie

Jak przeprowadzić odwrotne wyszukiwanie obrazu na iPhonie i iPadzie

W dzisiejszym świecie, w którym miliony zdjęć są dostępne online, znalezienie źródła każdego obrazu przypomina igłę w stogu siana. Chcesz poznać pochodzenie linii w filmie lub książce? Każda wyszukiwarka pomoże Ci szybko znaleźć odpowiedź. Pochodzenie zdjęcia? To jest trochę bardziej skomplikowane. Jednak dzięki odwrotnemu wyszukiwaniu obrazów każde wyszukiwanie obrazów w celu znalezienia oryginalnego źródła staje się coraz mniej skomplikowane. Oto jak wykonać odwrotne wyszukiwanie obrazu na iPhonie lub iPadzie.

Korzystanie z aplikacji Google Chrome

Najlepszym i najłatwiejszym sposobem wyszukiwania wstecznego obrazu na iPhonie lub iPadzie jest użycie rozszerzenia Aplikacja Google Chrome. Po pobraniu aplikacji wyszukiwanie odwrotnego obrazu jest niezwykle łatwe.

Odwrotne wyszukiwanie grafiki Google Chrome Ios App

1. Znajdź obraz, który chcesz odwrócić, i upewnij się, że został zapisany w aplikacji do zdjęć. Jeśli obecnie korzystasz z witryny internetowej lub skrzynki odbiorczej poczty e-mail, pamiętaj, aby zapisać ją w aplikacji Zdjęcia.

2. Gdy aplikacja jest zapisana w aplikacji Zdjęcia, przejdź do aplikacji i naciśnij „ikonę udostępniania” i wybierz „Kopiuj” z menu Udostępnij.

3. Otwórz aplikację Chrome i dwukrotnie dotknij paska wyszukiwania. Szybko otworzy się wyskakujące okienko z napisem „Znajdź skopiowany obraz”. Graj.

4. Poczekaj kilka sekund, aż zaczną się pojawiać wyniki wyszukiwania. Najbliższe lub najbardziej prawdopodobne dopasowania zostaną wyświetlone jako pierwsze. Google będzie nadal szukać innych możliwych opcji graficznych w dalszej części okna wyników wyszukiwania.

Bezpośrednie wyszukiwanie z przeglądarki

Innym szybkim i łatwym sposobem na odwrócenie wyszukiwania grafiki jest bezpośrednio z przeglądarki. Safari świetnie działa z tymi krokami, ale z pewnością nie ogranicza się do Safari. Równie dobrze działają przeglądarki innych firm, takie jak Firefox, Edge i Brave.

Odwrotne wyszukiwanie obrazów w przeglądarce Safari

1. Otwórz images.google.com w przeglądarce mobilnej.

2. Po otwarciu tego adresu URL w Safari będziesz chciał zażądać wersji na komputer. W Safari dotknij „aA” w lewym górnym rogu okna lub po lewej stronie paska adresu. Gdy pojawi się menu rozwijane, dotknij „Poproś o witrynę na komputer”. Witryna natychmiast dostosuje się i będzie wyglądać jak jej komputerowy odpowiednik.

Czytać  10 najlepszych rozwiązań Gboard, które nie będą działać na Androidzie i iPhonie

3. Stuknij ikonę aparatu po prawej stronie paska wyszukiwania Safari. Gdy otworzy się poniższe okno, dotknij „Prześlij obraz”.

4. Następnie dotknij „Wybierz plik” i poczekaj, aż pojawi się następne menu rozwijane. Najprawdopodobniej zdjęcie, które chcesz wyszukać, jest już w Twojej bibliotece zdjęć, więc po prostu dotknij tego. Możesz także zrobić zdjęcie i przesłać je natychmiast lub wybrać „Przeglądaj” i wybrać zdjęcie z aplikacji „Pliki”.

5. Po wybraniu zdjęcia wyszukaj i poczekaj na wyniki. Po wyświetleniu wyników wyszukiwania najtrafniejsze wyniki pojawią się jako pierwsze, a następne najbliższe wyniki pojawią się później.

Użyj aplikacji innej firmy

Jeśli przeglądarka Google Chrome i Safari nie spełniają Twoich potrzeb w zakresie wyszukiwania odwróconego obrazu, możesz skorzystać z aplikacji innych firm, aby wypełnić tę lukę. Jeden z najpopularniejszych, Odwrócić, jest intuicyjny i darmowy, co czyni go wysoce zalecaną trzecią opcją.

Odwrotne wyszukiwanie grafiki Odwróć

1. Pobierz i zainstaluj aplikację Reversee na swoim iPhonie lub iPadzie, a następnie otwórz aplikację.

2. Po otwarciu aplikacji masz kilka opcji do pracy. Najszybszą metodą wyszukiwania wstecznego obrazu jest kliknięcie „Wybierz obraz”.

3. Po wybraniu obrazu Reversee dodaje dodatkową opcję, której nie widać w żadnej z metod Google. W dolnej części ekranu aplikacji można obrócić obraz, wybrać inny rozmiar itp. Jeśli zdecydujesz się na jednorazowy zakup w aplikacji za 3,99 USD, będziesz mieć również możliwość przycięcia zdjęcia.

4. Po zakończeniu edycji zdjęcia lub rezygnacji z wprowadzania zmian, stuknij „Wyszukaj” w prawym górnym rogu ekranu. Wyniki zaczną pojawiać się w znanym formacie Google, ale w aplikacji, więc nigdy nie musisz opuszczać ekranu.

Kolejnym świetnym argumentem przemawiającym za używaniem Reversee jest to, że działa nie tylko jako aplikacja, ale działa również jako rozszerzenie iOS. Dzięki temu możesz go używać bezpośrednio w Zdjęciach, Safari, Chrome i innych aplikacjach do zdjęć lub przeglądarek.

Czytać  Jak zmusić aplikację Facebook do korzystania z zewnętrznej przeglądarki do przeglądania linków?

Kończący się

Odwrotne wyszukiwanie grafiki umożliwiło milionom ludzi prawidłowe odnalezienie źródła obrazu. Jest to nieocenione narzędzie z wielu powodów. Teraz, gdy wiesz, jak odwrócić wyszukiwanie obrazów na swoim iPhonie, możesz zrobić to samo na telefonie z Androidem lub zapoznać się z tymi wskazówkami dotyczącymi korzystania z wyszukiwarki wizualnej w celu znalezienia żądanych obrazów.

.

Czy ten artykuł jest przydatny?