Jak pominąć obrazy Google ReCAPTCHA

Jak pominąć obrazy Google ReCAPTCHA

Podczas przeglądania sieci często pojawia się ekran Captcha, te małe skrzynki z pytaniami, które musisz rozwiązać, aby udowodnić, że nie jesteś robotem spamującym. Osobiście oblałem dziewięć na dziesięć odpowiedzi na te irytujące kwestionariusze. To frustrujące. Nawet użytkownicy Chromebooków często zgłaszają, że Captcha przestaje odpowiadać na ich Chromebooku. Oto legalne sposoby zapobiegania pracy Google ReCAPTCHA dla ludzi, a nie dla botów). Przestań marnować czas na rozwiązywanie captcha i ciesz się przeglądaniem!

1. Użyj opcji Zaloguj się w wyszukiwarce Google.

Aplikacja ReCAPTCHA to produkt Google, więc nic dziwnego, że najszybszym sposobem udowodnienia Google, że nie jesteś botem, jest zalogowanie się na swoje konto Google. To może nie jest ulubiona opcja dla miłośników prywatności, ale jest to najłatwiejszy sposób na pozbycie się tych nieznośnych programów Captcha.

Pomiń Google Recaptcha Zaloguj się w wyszukiwarce
Zaloguj się do wyszukiwarki Google

Opcja wyszukiwania logowania Google jest dostępna na komputerach stacjonarnych i ekranach urządzeń mobilnych. Pomimo zalogowania masz pewne opcje prywatności, takie jak wyłączenie synchronizacji i wysyłanie żądania „nie śledź” do niektórych witryn. Możesz okresowo usuwać swoje wyszukiwania z „Mojej aktywności w Google”.

Pomiń Google Recaptcha Usuń aktywność Google

2. Rozwiąż wyzwanie audio – jest znacznie szybciej

Wersje audio ReCAPTCHA są znacznie szybsze. Jeśli masz zamiar rozwiązać te wyzwania, najpierw przejdź do ścieżek audio. Oznacza to, że za każdym razem, gdy pojawi się wizualne wyzwanie, natychmiast je zignoruj ​​i kliknij „Odtwórz” na przycisku audio.

Jeśli dobrze słyszysz dźwięk na swoim urządzeniu, rozwiązanie problemu z dźwiękiem nie powinno zająć dużo czasu. Z Image ReCAPTCHA mylę się prawie dziewięć razy na dziesięć. Może to być spowodowane tym, że wyzwania dźwiękowe wykorzystują proste angielskie słowa, co oznacza większą szansę na poprawne za pierwszym razem.

audio-bypass-recaptcha

Jeśli nie usłyszałeś tego za pierwszym razem, po prostu pobierz plik audio. Otworzy się w nowej karcie dla użytkowników Chrome / Firefox. Pliki te działają tylko przez trzy do czterech sekund, dzięki czemu możesz łatwo odtwarzać dźwięki i upewnić się, że słyszysz prawidłowo.

google-recaptcha-pobieranie-audio

3. Użyj VPN

Lokalizacje VPN pozwalają legalnie ominąć blokady ReCAPTCHA Google. Aby uzyskać najlepsze wyniki, wybierz dobrze znaną usługę VPN zamiast darmowej sieci VPN, która miałaby własny zestaw problemów. Dobre sieci VPN ukrywają Twój ruch, chronią dane urządzenia i nie rejestrują żadnych dzienników.

Pomiń Google Recaptcha VPN

Google oznacza podejrzane adresy IP zawierające wiele serwerów VPN. Czasami prowadziłoby to do rozwiązania trudniejszych zagadek Captcha. Kiedy tak się stanie, po prostu zmień lokalizację serwera na inny kraj. Większość komercyjnych dostawców VPN często aktualizuje lokalizację swoich serwerów, aby upewnić się, że nie znajdują się na czarnej liście stron internetowych.

Czytać  Co oznaczają symbole w bezpośrednich wiadomościach na Instagramie?

4. Użyj botów ReCAPTCHA Bypass

Możesz także pobrać rozszerzenia przeglądarki, które rozwiązują wyzwania w Twoim imieniu. Jednym z nich jest Buster, który wykonuje dobrą robotę, unikając dostępnych wyzwań audio Chrom Tak Firefox. Gdy tylko napotkasz wizualne wyzwanie, ikona rozszerzenia zostanie aktywowana (patrz poniżej).

rozszerzenie-buster-google-captcha-solver

Następnie kontynuuj wyzwanie dźwiękowe jak zwykle. Zamiast twojego ludzkiego ucha, bot rozwiązuje to za ciebie.

captcha-extension-buster-audio-play

Dokładność nie wynosi 100 procent, ale jeśli zamierzasz znaleźć Google ReCAPTCHA tylko kilka razy dziennie, to wystarczy.

Google Captcha rozwiązany

5. Wynajmij usługę rozwiązywania problemów captcha

Dobrą wiadomością jest to, że istnieje wiele usług dekodowania Captcha, które pomagają rozwiązać problem Captcha za pomocą operatorów wprowadzania danych ludzkich. Anty-captcha to dobry przykład z najszybszym czasem odpowiedzi wynoszącym od siedmiu do dziesięciu sekund na obraz układanki. Twierdzi, że działa od 2007 roku. Usługa kosztuje 50 centów za 1000 zagadek reCAPTCHA v2, które są trudniejsze.

Pomiń Google Recaptcha Anticaptcha

2Captcha (zobacz naszą recenzję tutaj) to kolejna usługa, która robi coś podobnego.

Pomiń rozwiązanie Google Recaptcha

Wniosek

Czy wiesz, że quizy obrazkowe ReCAPTCHA są sposobem Google na zmuszanie innych do pracy nad projektami sztucznej inteligencji? Dzięki narzędziu ReCAPTCHA firma Google zdigitalizowała całą bibliotekę Książek Google i całe archiwum New York Times.

Jestem wielkim fanem uczenia maszynowego. Ale jednocześnie nikt nie chce rozwiązywać tych zagadek. Na szczęście Google zdał sobie sprawę ze swojego błędu i stworzył reCAPTCHA v3. Dzięki tej najnowszej wersji captcha użytkownicy nie są przerywani, ale ich działania na stronie internetowej określają, czy są ludźmi, czy botami. Od 2021 r. w wyszukiwarce Google pojawia się mniej powiadomień Captcha, nawet jako niepodpisany użytkownik. Możesz również dowiedzieć się, jak rozwiązać błąd Google dotyczący „nietypowego ruchu z Twojego komputera”.

Czytać  5 wskazówek, jak ulepszyć przeglądanie stron internetowych w Amazon Fire

.

Czy ten artykuł jest przydatny?