Jak pobrać zawartość Netflix do oglądania w trybie offline

Jak pobrać zawartość Netflix do oglądania w trybie offline

Niezależnie od tego, czy jest to długi lot samolotem, czy 30-minutowa przejażdżka Uberem, Netflix stał się synonimem bycia zajętym w podróży. Programy telewizyjne, takie jak „Gry kałamarnic”, „Bridgerton” i „Ty”, domagają się przyciągania. Jest to bardzo proste, gdy jesteś w domu podłączony do Internetu, ale co się dzieje, gdy podróżujesz lub podróżujesz? W takich przypadkach pomocne jest pobranie wszystkich ulubionych treści z serwisu Netflix do przeglądania w trybie offline.

Jak rozpocząć pobieranie?

Pobieranie na dowolne z Twoich urządzeń będzie w większości działać tak samo. Aplikacja Netflix jest dość spójna na różnych platformach, więc instrukcje dla iOS nie będą się zbytnio różnić od Androida i odwrotnie.

iPhone i iPad

Pobieranie treści z Netflix na iOS i iPadOS jest takie samo.

 1. Otwórz aplikację Netflix na swoim iPhonie i wskaż program lub film, który chcesz pobrać.
Pobierz zawartość Netflix offline Ios Squid
 1. Zakładając, że program lub film można pobrać, ogromny przycisk „Pobierz” pojawi się pod przyciskiem „Odtwórz”. Dotknij „Pobierz” i poczekaj na pobranie zawartości.
Pobierz zawartość Netflix offline Pobierz na iOS
 1. Po pobraniu treści pojawi się ona w sekcji „Pobrane” u dołu aplikacji.
Pobierz zawartość Netflix offline do pobrania na iOS

Android

Pobieranie na Androida przebiega prawie tak samo, jak w przypadku iOS/iPadOS. Działa to na ogólnych smartfonach i tabletach z Androidem, a także na tabletach Amazon Fire.

 1. Uruchom aplikację Netflix i znajdź film lub program, który chcesz pobrać i oglądać w trybie offline.
Pobierz zawartość Netflix offline Android Home
 1. Kliknij przycisk „Pobierz” pod przyciskiem „Odtwórz”, a wybrana zawartość rozpocznie się pobieranie.
Pobierz zawartość Netflix offline Pobierz Android
 1. Znajdź opcję menu „Pobrane” u dołu aplikacji i dotknij jej, aby odtwarzać wszystkie treści w trybie offline.
Pobierz zawartość Netflix offline Menu pobierania Androida

Okna

Aplikacja Netflix to dostępne do bezpłatnego pobrania ze sklepu Microsoft Store dla Windows 10 i 11.

 1. Uruchom aplikację Netflix na swoim laptopie lub komputerze stacjonarnym. Wybierz film lub program telewizyjny, który chcesz pobrać.
Pobierz zawartość Netflix offline Windows 10
 1. Dotknij lub kliknij przycisk „Pobierz” obok filmu lub programu telewizyjnego i pozwól, aby zawartość została pobrana.
Pobierz zawartość Netflix Offline Windows 10 Pobierz
 1. Kliknij lub dotknij trzech poziomych linii w lewym górnym rogu aplikacji Netflix i wyszukaj „Moje pobrane”. Tutaj znajdziesz wszystkie swoje treści dostępne w trybie offline.
Pobierz zawartość Netflix offline Zobacz pliki do pobrania

Chromebooki

Podobnie jak w przypadku macOS, nie ma natywnej aplikacji dla ChromeOS, a wersja internetowa nie pozwala na pobieranie Netflix do przeglądania offline. Najlepszym i jedynym rozwiązaniem jest pobranie aplikacji Netflix ze Sklepu Play (jeśli Twój Chromebook obsługuje aplikacje na Androida), wykonaj czynności opisane powyżej dla Androida, aby pobrać zawartość Netflix.

A co z przeglądaniem offline w systemie macOS?

Niestety dla użytkowników macOS nie ma opcji bezpośredniego pobierania dla komputerów Mac.Zamiast tego należy użyć jednej z dwóch opcji rozwiązania. Pierwszym z nich jest użycie systemu Windows na komputerze Mac.Można to zrobić na dwa sposoby:

 1. Dla użytkowników Intel Mac Bootcamp to opcja, która umożliwia uruchamianie systemu Windows na komputerze Mac jako oddzielnej instalacji. Bootcamp nie jest już dostępny na komputerach Apple z linii M1, więc ta opcja nie będzie działać z posiadaczami komputerów Mac M1.
Pobierz Bootcamp Offline treści Netflix

Pamiętaj, że w przypadku Bootcamp nadal będziesz musiał podać własną licencję Windows. Alternatywnie można użyć oprogramowania takiego jak Parallels, aby utworzyć środowisko wirtualne dla systemu Windows na komputerze z systemem macOS, a następnie użyć metody systemu Windows do pobierania filmów w trybie offline.

 1. Inną opcją jest pobranie zawartości offline na iPada, a następnie użycie AirPlay do strumieniowego przesyłania plików na komputer Mac, co pozwoli Ci wykorzystać większy ekran. Chociaż nie jest to to samo, co pobieranie bezpośrednio na komputer Mac, jest to najlepsza opcja.
Pobierz zawartość Netflix Offline Airplay

Czy wszystkie tytuły Netflix są dostępne do pobrania?

Istnieje duża szansa, że ​​treści, które chcesz oglądać offline, są dostępne. Istnieją jednak tytuły Netflix, których nie można pobrać, zwykle związane z problemami licencyjnymi. Netflix informuje, że program nie będzie dostępny do pobrania z jednego z trzech powodów:

 • Prawa do treści są obecnie wyłączne dla innej firmy.
 • Nie można kupić praw od dostawcy treści.
 • Popularność, koszt, sezonowe lub inne lokalne czynniki lub dostępność.
Czytać  Jak zmusić Mobile Safari do zapisywania haseł na iOS

Nie ma dedykowanej listy tytułów, których nie można pobrać. Jest to bardziej eksperymentalne, gdzie, jeśli zobaczysz program do pobrania, załóż, że nie będziesz miał problemu. Jeśli znajdziesz treści, których nie można pobrać, najprawdopodobniej jest to spowodowane jednym z trzech powyższych powodów.

A co z wymaganiami dotyczącymi przechowywania?

Pobieranie treści z Netflix offline do pamięci iPhone'a

Jeśli planujesz pobrać dużą ilość treści na swoje urządzenie, przechowywanie zawsze będzie problemem. Liczba programów i filmów, które możesz pobrać, będzie zależeć od ilości wolnego miejsca dostępnego na urządzeniu. Liczba filmów, które możesz zapisać na urządzeniu, zależy wyłącznie od ilości wolnego miejsca, które chcesz udostępnić do oglądania w trybie offline.

Jak wybrać jakość pobierania?

Obecnie aplikacje Netflix umożliwiają tylko dwie opcje pobierania jakości wideo. Dostępne są zarówno Standard, jak i Superior, przy czym ta ostatnia wydaje się mieć rozdzielczość między 720p a 1080p. Nic dziwnego, że Standard zajmuje mniej miejsca i pozwala na szybsze pobieranie, podczas gdy Higher zajmuje więcej miejsca i pozwala na wolniejsze pobieranie. To, który wybierzesz, zależy tak naprawdę od Ciebie i prawdopodobnie zależy od tego, jak ważne jest dla Ciebie wideo HD oraz ilość miejsca dostępnego na Twoim urządzeniu.

Aby przełączać się między dwiema opcjami jakości wideo:

 1. Przejdź do aplikacji Netflix i dotknij lub kliknij „Więcej” na dolnym pasku aplikacji lub na ikonie profilu w prawym górnym rogu aplikacji.
Pobierz ustawienia aplikacji offline treści Netflix
 1. Dotknij lub kliknij „Ustawienia aplikacji”, a następnie Jakość wideo. Wybierz jakość wideo „Standardową” lub „Lepszą” i wyjdź z ustawień aplikacji.
Pobierz zawartość Netflix offline Jakość wideo

Jak wspomniano powyżej, jakość wpływa na ilość pobieranych danych. Netflix zauważa, że ​​podczas przesyłania strumieniowego standardowa jakość wideo może zużywać ponad 700 MB danych na godzinę, podczas gdy wyższa może wykorzystywać do 3 GB danych podczas przesyłania strumieniowego. Jest to porównywalne z treściami 4K na telewizorze, które zajmują ponad 7 GB na te same 60 minut treści.

Czytać  Jak pobierać historie i najciekawsze momenty z Instagrama na Androida?

Czy Netflix obsługuje automatyczne pobieranie?

Bardzo przydatną funkcją, którą Netflix dodaje podczas pobierania, jest możliwość „Pobierz następny odcinek”. Dzięki tej funkcji serwis Netflix automatycznie pobierze następny odcinek oglądanego serialu telewizyjnego i usunie odcinki, które niedawno się zakończyły.

Pobieranie zawartości Netflix offline Inteligentne pobieranie

Z drugiej strony Netflix dodaje również „Pobrane dla Ciebie”, które automatycznie pobiera tytuły, które Twoim zdaniem Ci się spodobają, i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Aby uzyskać dostęp do tych dwóch funkcji, otwórz aplikację Netflix i dotknij „Pobieranie (lub kliknij Windows 10) -> Inteligentne pobieranie”, a następnie włącz jedną z tych dwóch funkcji.

Możesz także skonfigurować ilość miejsca, które będzie zajmować dla inteligentnego pobierania.

Ustawienia przechowywania inteligentnego pobierania Netflix

Jak usuwana jest pobrana zawartość?

W aplikacjach Netflix rozpocznij pobieranie, wybierając „Pobrane” na dolnym pasku menu lub w lewym górnym menu w systemie Windows. Dotknij lub przesuń dowolną zawartość, którą chcesz usunąć, i potwierdź usunięcie.

Częste pytania

1. Czy pobieranie w trybie offline jest płatne?

Nie! Poza kosztem subskrypcji Netflix nie ma żadnych dodatkowych opłat za pobieranie i odtwarzanie w trybie offline, bez względu na to, ile pobrań chcesz oglądać w trybie offline.

2. Ile danych wykorzystuje się do pobrania filmu lub programu telewizyjnego?

Rozmiary programów telewizyjnych i filmów różnią się, czasami znacznie, więc odpowiedź nie jest nauką ścisłą. Zakładając jednak, że przesyłane strumieniowo programy telewizyjne i filmy będą ogólnie korzystały z tej samej przepustowości, co pobieranie, jedna godzina wideo w standardowej rozdzielczości zużyje do 1 GB wideo na godzinę, podczas gdy wyższa rozdzielczość zużyje do 3 GB danych na godzinę. .

3. Czy istnieją ograniczenia liczby pobrań, które można jednocześnie pobrać?

W większości nie. Jedyne ograniczenie będzie oparte na ilości pamięci dostępnej na urządzeniu dla treści offline Netflix. Jednak w zależności od planu Netflix możesz mieć ograniczenia dotyczące liczby urządzeń, które można pobrać. Na przykład, jeśli korzystasz z planu Standard, tylko dwa urządzenia mogą jednocześnie pobierać pliki, podczas gdy możesz mieć połączenie z Netflix na swoim iPhonie, iPadzie, komputerze, wielu telewizorach itp.

Kończący się

Ponieważ Netflix umożliwia pobieranie większości swoich treści do przeglądania w trybie offline, nigdy nie powinieneś chcieć czegoś do oglądania. Niezależnie od tego, czy podróżujesz pociągiem, samolotem czy autobusem, istnieje wiele opcji do wypróbowania. Czy możemy zasugerować „Gra w kalmary”, „Wiedźmin” lub „Napad na pieniądze”? W rzeczywistości prawdziwym pytaniem nie jest to, co możesz oglądać, ale czy powinieneś oglądać Netflix lub Amazon Prime.

Czy ten artykuł jest przydatny?