Jak pobrać historię czatów na Facebooku w celu przechowania?

Jak pobrać historię czatów na Facebooku w celu przechowania?

Możesz rozmawiać z przyjacielem, a ze względu na wagę rozmowy chcesz ją zapisać. W niektórych przypadkach wystarczy zachować część czatu, a w innych wszystko. Niezależnie od Twoich potrzeb, z przyjemnością dowiesz się, że istnieją sposoby na zapisanie części lub całości rozmowy.

Nie musisz być znawcą technologii, żeby to zrobić. Za pomocą następujących metod będziesz mógł pobrać historię czatów na Facebooku i szybko zapisać wszystkie rozmowy, które chcesz.

Pobierz dane z Facebooka, aby zapisać swoje rozmowy

Jeśli szukasz absolutnie wszystkich swoich rozmów, w tym zdjęć, to jest to metoda dla Ciebie. Pobierając dane z Facebooka, pobierzesz takie rzeczy, jak listy znajomych, dane z Facebooka, posty, wiadomości, obrazy itp.

Łatwiej jest to zrobić za pośrednictwem pulpitu. Alternatywnie użyj przeglądarki urządzenia mobilnego i zaloguj się do Facebooka za pośrednictwem witryny Facebook. Następnie naciśnij ikonę menu przeglądarki i wybierz „Widok pulpitu”. Umożliwia to przeglądanie komputerowej wersji Facebooka, w tym wszystkich odpowiednich opcji użytych poniżej, na urządzeniu mobilnym.

Zaloguj się na swoje konto na Facebooku i otwórz menu w prawym górnym rogu. Wybierz „Ustawienia i prywatność”.

Jak pobrać historię czatów na Facebooku, aby zachować bezpieczeństwo ustawień?

Wybierz „Ustawienia”.

Jak pobrać historię czatów na Facebooku, aby zachować bezpieczeństwo ustawień?

Wybierz „Twoje informacje z Facebooka” na lewym panelu.

Jak pobrać historię czatów na Facebooku, aby zapewnić bezpieczeństwo informacji z Facebooka?

Wybierz „Widok” obok „Pobierz swoje informacje”.

Jak pobrać historię czatów na Facebooku, aby bezpiecznie wyświetlać informacje na Facebooku?

Ta strona oferuje kilka opcji przed pobraniem czegokolwiek. Najpierw wybierz zakres dat, jakość multimediów i typ pliku. Jeśli interesuje Cię przede wszystkim historia czatów na Facebooku, HTML dobrze sprawdza się w przypadku tego typu pliku.

Możesz pobrać wszystko, co dodałeś do swojego konta od momentu jego utworzenia lub nawet jednego dnia. To zależy wyłącznie od Ciebie.

Jak pobrać historię czatów na Facebooku, aby bezpiecznie przechowywać informacje na Facebooku?

Pierwotnie można było pobrać tylko wszystkie swoje dane. Ale teraz Facebook pozwala wybrać, co pobierasz. Bezpośrednio pod opcjami tworzenia pliku znajduje się lista danych dostępnych do pobrania. Wszystko jest zaznaczone domyślnie. Odznacz wszystko, czego nie chcesz. Jeśli chcesz tylko historię czatów, pozostaw zaznaczone pole Wiadomości.

Jak pobrać historię czatów na Facebooku, aby zapewnić bezpieczeństwo informacji z Facebooka Wybierz

Kiedy będziesz gotowy, kliknij niebieski przycisk „Utwórz plik” tuż nad listą dostępnych danych.

Jak pobrać historię czatów na Facebooku, aby bezpiecznie przechowywać informacje z Facebooka Utwórz

Informacje nie są od razu dostępne. Zamiast tego zobaczysz następujący komunikat.

Jak pobrać historię czatów na Facebooku, aby bezpiecznie kopiować informacje z Facebooka?

Otrzymasz wiadomość e-mail, gdy żądany plik będzie gotowy. W przypadku bardzo dużych ilości danych może to zająć od kilku minut do kilku dni. Jeśli nadal korzystasz z Facebooka, otrzymasz również powiadomienie w wyskakującym okienku.

Czytać  Jaką przepustowość wykorzystuje połączenia wideo?

Wszystkie żądane kopie Twoich danych są przechowywane na stronie „Pobierz swoje informacje” w sekcji „Dostępne kopie”. Jeśli Twój plik nie jest jeszcze gotowy, zobaczysz obok niego „Oczekujące”. Jeśli jesteś gotowy, zobaczysz przycisk „Pobierz”. Naciśnij, aby pobrać plik, w tym historię czatów.

Jak pobrać historię czatów na Facebooku, aby bezpiecznie pobierać informacje z Facebooka?

Możesz usunąć dowolną kopię pliku, naciskając „Usuń” obok nazwy pliku. Pamiętaj, że w przyszłości będziesz musiał wygenerować nową kopię, jeśli będziesz potrzebować tych samych plików.

Rozpakuj plik i otwórz zawartość, aby wyświetlić wiadomości. System Windows ma opcję „wyodrębnij wszystko” po kliknięciu pliku prawym przyciskiem myszy. Możesz także skorzystać z narzędzi online. Jeśli jesteś użytkownikiem Linuksa, istnieje kilka metod wyodrębniania plików. Alternatywnie użyj narzędzia do ekstrakcji innej firmy dla systemu Windows, Mac lub Linux.

Zapisz wiadomości

Najłatwiejszym sposobem pobierania czatów z Facebooka jest użycie Zapisz wiadomości, rozszerzenie dostępne dla Chrome.

Messages Saver sprawia, że ​​wszystko jest proste i przyjemne. Jest to rozszerzenie przeglądarki, które działa tylko wtedy, gdy jesteś na stronie Facebook Messenger. Po przejściu na Messengera kliknij czat, a następnie otwórz rozszerzenie Messages Saver.

Musisz wybrać czat, a następnie wybrać zakres dat. Naciśnij „Pobierz”, aby pobrać wiadomości.

Jak pobrać historię czatów na Facebooku, aby zachować bezpieczeństwo Messenger Saver?

Darmowa wersja Messages Saver zapisuje czaty w formacie HTML, ale w wersji płatnej za 4 USD możesz prowadzić czaty w różnych formatach, z obrazami itp.

Chociaż jest to dość proste, nie zawsze działa zgodnie z obietnicą. Na przykład miałem problemy z uruchomieniem go na komputerze, ale działało dobrze na urządzeniach mobilnych. Czasami otrzymuję błąd „odświeżania strony” i nie można niczego pobrać. Warto spróbować, jeśli chcesz pobrać tylko jeden zestaw wiadomości, ale nie jest to idealne.

Wniosek

Jeśli kiedykolwiek będziesz musiał kontynuować ważne rozmowy, teraz wiesz, jak to zrobić. Najłatwiejszą i najbardziej niezawodną metodą jest po prostu skorzystanie z narzędzia Facebooka „Pobierz swoje informacje”. Po tym, jak Facebook wprowadził zmiany na platformie, wiele narzędzi innych firm już nie działa, ale pierwsza metoda łatwego pobierania historii czatów na Facebooku.

Czytać  15 zabawnych memów internetowych, które rozśmieszą Cię w tym tygodniu

.

Czy ten artykuł jest przydatny?