Jak pobrać aplikację na Androida, która nie jest dostępna w Twoim kraju

Jak pobrać aplikację na Androida, która nie jest dostępna w Twoim kraju

Czy kiedykolwiek próbowałeś pobrać aplikację, z powodu której byłeś bardzo podekscytowany tylko po to, aby otrzymać powiadomienie, że aplikacja nie jest dostępna w Twoim kraju? Wielu użytkowników to zrobiło i może to być bardzo denerwujące i frustrujące, ponieważ aplikacja, którą próbujesz pobrać, mogła być tą, której potrzebujesz do czegoś bardzo ważnego.

Istnieje kilka powodów, dla których określona aplikacja nie jest dostępna na całym świecie: kwestie prawne, międzynarodowe problemy z cenami i lista jest długa. Możemy nie być w stanie zmienić faktu, że aplikacja nie jest dostępna w miejscu, w którym mieszkamy, ale to nie znaczy, że nie możemy jej jeszcze pobrać.

Jak zainstalować aplikację, która nie jest dostępna w Twoim kraju

Aby pobrać żądaną aplikację, musisz najpierw przejść do Google Play i pobrać bezpłatną aplikację o nazwie Tunelowy Niedźwiedź VPN. Po pobraniu aplikacji zostaniesz poproszony o utworzenie konta, a następnie zostanie wysłany do Ciebie niedźwiedź. Oczywiście nie dosłownie; oznacza to tylko, że musisz potwierdzić swój adres e-mail.

TunnelBear_VPN_Email_Noitice

Po skonfigurowaniu konta TunnelBear VPN będzie potrzebować Twojej zgody, aby zrobić to, co robi najlepiej, po wyświetleniu następującego monitu.

TunnelBear_VPN_Notice

Załóżmy, że wybrana aplikacja jest dostępna tylko w Stanach Zjednoczonych. Wybierz ten kraj na serwerze VPN i tak długo, jak masz uruchomiony TunnelBear VPN, możesz korzystać z dowolnej aplikacji bez ingerencji VPN w jakikolwiek sposób.

Uwaga: W tym artykule zastosowano TunnelBear VPN, ale możesz też korzystać z innych usług VPN.

Dowiesz się, że wszystko działa, gdy zobaczysz animowanego niedźwiedzia w tunelu w kraju, w którym chcesz udawać.

TunnelBear_VPN_country1

Wymuś zatrzymanie i wyczyszczenie pamięci podręcznej Google Play

Przed pobraniem aplikacji musisz dokonać pewnych wyjaśnień. Otwórz „Ustawienia -> Aplikacja -> Menedżer aplikacji” lub „Wszystkie aplikacje -> Zlokalizuj Sklep Google Play -> Wyczyść pamięć podręczną -> Wymuś zatrzymanie”. Nie naciskaj „Wyczyść dane”; chcesz zostawić tę część w spokoju. Gdy następnym razem otworzysz Google Play, możesz zobaczyć Warunki korzystania z usługi. Jeśli tak, po prostu dotknij „OK”, dopóki widoczna jest ikona klucza, taka jak na powyższym obrazku.

Czytać  11 alternatyw dla WhatsApp, które naprawdę szanują Twoją prywatność

Pamiętaj, aby korzystać z VPN tylko wtedy, gdy chcesz pobrać bezpłatną aplikację, a nie płatną. Jeśli spróbujesz kupić aplikację, Google może pomyśleć, że ktoś włamał się na Twoje konto, co może spowodować zamrożenie własnego konta. Będziesz musiał aktywować TunnelBear VPN za każdym razem, gdy chcesz pobrać aplikację, która nie jest dostępna w Twoim kraju. Nie pozostaje włączone tylko dlatego, że go pobrałeś. Ostatnią rzeczą, którą musisz zrobić, to cieszyć się tymi aplikacjami, z których do tej pory nie mogłeś się cieszyć.

Konkluzja

Dzięki VPN nie będzie żadnych aplikacji poza Twoim zasięgiem i nie pozostaniesz z pustym uczuciem, że nie możesz cieszyć się tymi pożądanymi aplikacjami. Jakie aplikacje próbowałeś pobrać, ale okazało się, że nie są one dostępne w Twoim kraju? Dajcie nam znać w komentarzach.

Czy ten artykuł jest przydatny?