Jak pobierać historie i najciekawsze momenty z Instagrama na Androida?

Jak pobierać historie i najciekawsze momenty z Instagrama na Androida?

Chociaż Instagram jest popularną platformą do udostępniania zdjęć lub filmów, nie oferuje opcji pobierania historii i najważniejszych wydarzeń. Historia na Instagramie to przesłany film lub zdjęcie, które można oglądać tylko przez 24 godziny. Wyróżnienie pozostaje u góry strony, tuż pod szczegółami profilu, dopóki nie zdecydujesz się go usunąć.

Możliwe jest pobieranie historii z Instagrama na komputer, ale robienie tego na Androidzie nie jest możliwe w oficjalnej aplikacji Instagram. Tutaj pokazujemy, jak to zrobić na telefonie z Androidem za pomocą aplikacji Barinsta.

Uwaga– Istnieje wiele witryn i aplikacji, które twierdzą, że mogą pobierać historie z Instagrama; jednak większość z nich to oszustwa i mogą dotyczyć twoich poufnych danych. Poniższa aplikacja jest tą, którą przetestowaliśmy i stwierdziliśmy, że działa.

Pobierz historie z Instagrama z Barinsta

Barinsta to nieoficjalny klient Instagrama, z którego możesz korzystać bez konieczności logowania się na swoje konto. Służy jako świetna alternatywna aplikacja na Instagram.

Ponieważ nie jest dostępny w Sklepie Play, musisz najpierw zainstalować F-Droid na swoim smartfonie. Stamtąd możesz wpisać „Barinsta”, a następnie kliknąć, aby zainstalować aplikację. Możesz również pobrać aplikację bezpośrednio z from witryna dewelopera.

Pobieraj posty, najciekawsze momenty i historie

Po pełnej instalacji konspekt może być tylko przyciskiem, tekstem lub dwiema zakładkami. Nie ma również sekcji biografii ani aktualności, a możesz przeglądać tylko profile osób, które już znasz.

Rozpocznij na Instagramie 1

Możesz to zrobić tylko przez profil bez logowania, jeśli inny użytkownik ma otwarty profil. Aby wyszukać profil, musisz wpisać swoją nazwę użytkownika w wyszukiwarce, która pojawia się na górze.

Instagram

Pobierz publikacje

Aplikacja, podobnie jak Instagram, wyświetla profil użytkownika, który obsługuje zdjęcia, filmy i rolki z wieloma obrazami.

Gdy klikniesz na zdjęcia, pokazują podpis, komentarze, tag lokalizacji i hashtagi, które zostały dołączone.

Pobierz Instagram

Aby pobrać, przejdź do rogu posta i kliknij przycisk pobierania, jak pokazano. Następnie możesz zobaczyć zdjęcie w swojej galerii.

Czytać  Jak pobrać czcionki Google na komputer

Pobierz historie i najważniejsze informacje

Jeśli chcesz również pobrać historie i najciekawsze momenty, postępuj zgodnie z tymi instrukcjami:

Najpierw kliknij profil użytkownika, którego historię lub najciekawsze momenty chcesz pobrać. Zobaczysz podświetloną sekcję, w której pojawiają się historie.

Historie na Instagramie

Kliknij, aby zobaczyć historie. Jeśli chcesz pobrać historię, po prostu kliknij w prawym górnym rogu, gdzie znajduje się ikona pobierania.

Historie pobierania z Instagrama

Jako wskazówkę możesz dodać profil użytkownika do sekcji ulubionych, aby nie musieć szukać go następnym razem, aby uzyskać do niego dostęp. Zamiast tego możesz go pobrać z listy ulubionych.

Więcej rzeczy, które możesz zrobić

  • Personalizacja: Wybierz różne wzory i motywy z pełnej kolekcji.
  • Prywatność: aplikacja pozwala zachować prywatność historii i widoków wiadomości DM. Ponadto aplikacja pokazuje, co wybrałeś z ustawień. To twój wybór, który chcesz, aby wiedzieli.
  • Bezpłatne i otwarte oprogramowanie: Podczas korzystania z aplikacji nie musisz się martwić o kradzież danych lub szkice.
  • Zbliżać się– Łatwe powiększanie obrazów bez obaw o opuszczenie kadru.
  • Kopiuj komentarze, podpisy i bios– Kopiuj komentarze, podpisy i biografie, w przeciwieństwie do Instagrama.

Teraz, gdy możesz pobrać Instagram na swój telefon z Androidem, możesz również korzystać z tych aplikacji do tworzenia wspaniałych historii na Instagramie.

.

Czy ten artykuł jest przydatny?