Jak łatwo odinstalować aplikacje wsadowe na Androida

Jak łatwo odinstalować aplikacje wsadowe na Androida

Czy kiedykolwiek wypełniłeś dostępne miejsce w pamięci telefonu z Androidem i nie mogłeś pobrać aplikacji, którą chcesz zainstalować? Oczywiście, że tak. Wszyscy mamy. Przeglądanie i wybieranie aplikacji, które chcesz usunąć, aby zrobić więcej miejsca na nową, może być nużące, jeśli musisz przechodzić przez nie jeden po drugim. O wiele szybciej można odinstalować aplikacje zbiorczo i usunąć wszystkie niechciane aplikacje jednocześnie.

Dezinstalator wielu aplikacji

Istnieje wiele różnych aplikacji, które zrobią to za Ciebie. Ten, który preferuję, nazywa się Dezinstalator wielu aplikacji. Jest szybki, łatwy w użyciu i nie zawiera reklam, dzięki czemu jest łatwy w użyciu.

Odinstaluj aplikacje wsadowe Dezinstalator wielu aplikacji na Androida

Ta aplikacja daje użytkownikowi kilka różnych opcji usuwania niechcianych aplikacji z telefonu. Niektóre są funkcjonalne, a inne mają odpowiadać preferencjom różnych użytkowników. Te opcje znajdują się u góry ekranu i wyglądają jak na poniższej ilustracji.

Uporządkować

Naciskając ikonę sortowania w lewym dolnym rogu ekranu, możesz wybrać wyświetlanie aplikacji w kolejności malejącej lub rosnącej według nazwy, rozmiaru lub daty instalacji.

Grupowe odinstalowywanie aplikacji Sortuj na Androida

Zaznacz wszystko

W prawym dolnym rogu ekranu zobaczysz kwadratową ikonę, która pozwala wybrać wszystkie aplikacje w telefonie. Oczywiście zachowaj ostrożność, ponieważ jest to tylko kolejne dotknięcie zbiorczego odinstalowania wszystkich twoich aplikacji (chociaż dezinstalator wielu aplikacji prosi przynajmniej o potwierdzenie odinstalowania każdej pojedynczej aplikacji).

Pogląd

Zbiorcze odinstalowywanie aplikacji Android Menu

Dotknięcie ikony opcji z trzema kropkami w prawym górnym rogu umożliwia przełączanie układu aplikacji na ekranie między widokiem listy a widokiem siatki.

Zbiorcza dezinstalacja aplikacji Android Widok listy

Z tego menu możesz również przełączyć aplikację w tryb ciemny.

Zbiorcze odinstalowywanie aplikacji Android Dezinstalator wielu aplikacji Tryb ciemny

Jak korzystać z dezinstalatora wielu aplikacji

Znajdź i pobierz aplikację na swoje urządzenie. Gdy otworzysz aplikację, narzędzie Multi App Uninstaller odczyta Twoją bibliotekę aplikacji i wyświetli ją. Ikony są duże i dobrze widoczne.

Aby usunąć wiele aplikacji:

  1. Na głównym ekranie dezinstalatora wielu aplikacji po prostu dotknij kolejno każdej aplikacji, którą chcesz odinstalować (lub, jeśli chcesz odinstalować większość swoich aplikacji, dotknij kwadratowej ikony w prawym dolnym rogu, aby zaznaczyć wszystko, a następnie dotknij każdej aplikacji chcesz odinstalować. chcesz zachować).
  2. Kliknij ikonę kosza na dole ekranu.
  3. Aplikacja poprosi o zweryfikowanie, czy chcesz odinstalować te aplikacje. Aplikacja sprawdza każde żądanie odinstalowania aplikacji indywidualnie, aby wyeliminować błędy, które mogą powodować niechciane dezinstalacje. Za każdym razem naciśnij OK.
  4. Gdy tylko potwierdzisz dezinstalację, kolejna aplikacja pojawi się w kolejce do weryfikacji.
  5. Gdy Multi App Uninstaller zakończy wszystkie dezinstalacje, aplikacja powróci do ekranu głównego.
Zbiorcze odinstalowywanie aplikacji Odinstalowane aplikacje na Androida

Multi App Uninstaller łatwo i wydajnie wsadowo odinstalowuje wszystkie PUA, aby zrobić miejsce na nowe i ekscytujące zamienniki. Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Androida, zapoznaj się z naszym przewodnikiem, jak znaleźć pobrane pliki na dowolnym urządzeniu z Androidem, a także z naszym sprytnym przewodnikiem po zip i rozpakowaniu (zip i rozpakowaniu) plików na Androidzie.

Czytać  7 najlepszych aplikacji krokomierza i licznika kroków na iPhone'a w 2021 r.

Czy ten artykuł jest przydatny?