Jak dodawać znaki wodne do zdjęć na Androidzie

Jak dodawać znaki wodne do zdjęć na Androidzie

Zrobienie idealnego zdjęcia telefonem może być bardzo trudne, ale gdy już je zdobędziesz, chcesz mieć pewność, że nikt inny nie weźmie na siebie zasług. Jednym ze sposobów ochrony zdjęć robionych na urządzeniu z Androidem jest dodanie osobistego znaku wodnego.

Jeśli obraz został zrobiony z urządzenia z Androidem, możesz szybko dodać znak wodny za pomocą aplikacji innej firmy. Nie musisz używać skomplikowanego oprogramowania do ochrony obrazu, na który tak długo czekałeś.

Dodaj tekst

Dodaj gotowy znak wodny Androida

Ten może nie mówić wyraźnie o znaku wodnym na twoich zdjęciach, ale to się nie kończy Dodaj tekst bycia jedną z najlepszych aplikacji do znakowania wodnego na Androida. Ponadto, chociaż nazywa się to „Dodaj tekst”, możesz również dodawać obrazy, logo, naklejki i inne rzeczy do obrazu, stosując poziom przezroczystości, który odpowiada Twoim potrzebom.

Dodaj znak wodny Dodaj warstwę Android

Po otwarciu aplikacji wybierz zdjęcie, które chcesz oznaczyć znakiem wodnym, a następnie w sekcji „Dodaj warstwę” wybierz, czy chcesz dodać tekst, zdjęcie, kształt lub cokolwiek innego.

W naszym przypadku dodajemy logo Make Tech Easier jako znak wodny, więc stukamy w Zdjęcie, a następnie szukamy logo w naszym folderze Dysku Google.

Po dodaniu obrazu zaznacz pole „Połącz”, aby usunąć tło, które masz i nadać mu ładne, gładkie krycie.

Dodaj znak wodny Android Blend

Możesz zmienić położenie swojego logo, obrócić je, zmienić rozmiar, zmienić jego perspektywę, cokolwiek chcesz. Gdy będzie gotowy, dotknij strzałki w prawym górnym rogu, aby go zapisać, a następnie dotknij „Zapisz obraz”, aby zapisać go jako obraz lub „Zapisz projekt”, jeśli chcesz kontynuować edycję w aplikacji w przyszłości.

Dodaj projekt zapisywania Androida ze znakiem wodnym

Filigran

Filigran Może również pomóc w dodawaniu znaków wodnych do obrazów, ale jest to znacznie prostsza aplikacja. Nie masz tylu opcji, jeśli chodzi o edycję znaku wodnego. Jeśli podoba Ci się aplikacja, która sprawia, że ​​wszystko jest proste, możesz spróbować.

sól znaku wodnego

Jak tylko otworzysz aplikację, zobaczysz dwie opcje na dole: Zdjęcia i Logo. Dotknij Zdjęcia, aby wybrać obraz, do którego chcesz dodać znak wodny. Jeśli nie widzisz od razu potrzebnego obrazu, po prostu dotknij opcji Przeglądaj foldery, aby wyświetlić wszystkie swoje pliki.

Czytać  Jak sprawić, by Twój Android wyglądał jak iPhone

Aby dodać określony tekst jako znak wodny, kliknij „T” w prawym górnym rogu. Kliknij dwukrotnie tekst, aby przejść do nowego okna, w którym możesz dodać żądany tekst. Zaznacz znacznik wyboru, aby zapisać zmiany.

czcionka znaku wodnego

Aplikacja oferuje również opcje dodania pogrubienia lub kursywy do tekstu oraz zmiany czcionki tekstu, dotykając menu rozwijanego. W prawym górnym rogu dostępna jest również opcja udostępnienia swojego dzieła znajomym.

Jak widać, dodanie znaku wodnego z urządzenia z Androidem nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać. Następnie możesz dowiedzieć się, jak udostępniać nowo utworzone zdjęcia ze znakiem wodnym znajomym przy użyciu funkcji bliskiego udostępniania. Możemy również pokazać, jak włączać i wyłączać latarkę na Androidzie.

.

Czy ten artykuł jest przydatny?