Jak dodać boty do serwera Discord

Jak dodać boty do serwera Discord

Jeśli chcesz dodać trochę więcej do serwera Discord, możesz spróbować dodać bota. Boty mają wiele zastosowań, od wykonywania przydatnych funkcji administracyjnych po hostowanie gier na Twoim serwerze. Ponadto są bardzo łatwe do dodania, więc możesz wypróbować różne rodzaje botów, aby znaleźć ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Jeśli chcesz dodać boty do swojego serwera Discord, oto jak to zrobić.

Sprawdzenie uprawnień

Najpierw musisz dokładnie sprawdzić, czy masz niezbędne uprawnienia, aby dodać bota. Nie każdy może dodać bota do serwera Discord! Tylko osoby, które mają uprawnienia administracyjne lub uprawnienia „Zarządzanie serwerem” na serwerze, mogą zaprosić bota. Jeśli nie masz żadnej z tych ról, nie będziesz mógł dodawać botów.

Jeśli utworzyłeś serwer, domyślnie powinien to być administrator. Jeśli właśnie utworzyłeś nowy serwer, nie zobaczysz żadnych ról przypisanych do nikogo, w tym do Ciebie. W przypadku nowego serwera twórca musi pozostać administratorem i mieć możliwość dodawania botów. Sam przetestowałem to, tworząc nowy serwer i nie miałem żadnych problemów.

Aby sprawdzić, czy masz te role, otwórz klienta Discord. Po lewej stronie kliknij serwer, do którego chcesz dodać bota. Po prawej stronie listy serwerów kliknij nazwę serwera u góry, a następnie kliknij „Ustawienia serwera”.

Jak dodać boty do konfiguracji serwera Discord

Jeśli nie widzisz opcji „Ustawienia serwera”, prawdopodobnie nie masz uprawnień niezbędnych do dodania bota. Aby dodać bota, musisz wysłać wiadomość do kogoś, kto pełni wyższą rolę administracyjną niż Ty.

Jeśli widzisz „Ustawienia serwera”, kliknij je, a następnie kliknij „Role”.

Jak dodać boty do ról serwera Discord

Sprawdź role, które zostały Ci przypisane, aby poznać ich uprawnienia; Jeśli widzisz, że przyznano Ci uprawnienia „Administracyjne” lub „Zarządzanie serwerem”, możesz zacząć!

discord-boty-przełącz

Dodaj bota

Jeśli już wiesz, którego bota chcesz dodać, możesz teraz odwiedzić stronę bota i go dodać. Jeśli wiesz, że chcesz dodać bota, ale nie masz pewności, jakiego typu chcesz, istnieją sposoby wyszukiwania odpowiednich botów do dodania do serwera. Możesz nawet zacząć od jednego z tych 10 botów, aby zorientować się, co dodać.

Czytać  7 najłatwiejszych sposobów na dostęp do zablokowanych stron internetowych

DiscordBoty to świetna strona, aby to zrobić. Jeśli wiesz, którego bota chcesz zdobyć, po prostu wpisz jego nazwę i kliknij „Szukaj”. Jeśli wolisz wyszukiwać boty według funkcji, a nie według nazwy, kliknij przycisk „Przeglądaj tagi”, aby wyświetlić wszystkie kategorie, z których możesz wybierać.

discord-bots-search

Po znalezieniu idealnego bota dla swojego serwera kliknij jego nazwę, aby przejść do jego strony bota, a następnie kliknij przycisk „Zaproś”.

Jak dodać boty do serwera Discord Epic

Zostaniesz przeniesiony na stronę konfiguracji uprawnień bota, gdzie możesz wybrać serwer, na który chcesz zaprosić bota. Zobaczysz tylko serwery, do których masz uprawnienia do zapraszania botów, więc nie martw się o to. Wybierz serwer, na który chcesz zaprosić bota. Jeśli jeszcze nie zalogowałeś się do Discord, zostaniesz poproszony o zalogowanie się teraz.

Jak dodać boty do serwera Discord

Dokładnie sprawdź uprawnienia, aby upewnić się, że nie robisz nic podstępnego, a następnie kliknij „Autoryzuj”.

Jak dodać boty do uprawnień serwera Discord

Bot powinien teraz pojawić się na twoim serwerze, gotowy do pracy!

Jak dodać boty do bota serwera Discord

add-bots-discord-server

Zaczynając od botów

Boty Discord mogą dodać wiele funkcji do serwera, niezależnie od tego, czy jest to administracyjne, czy dla zabawy. Teraz wiesz, jakich uprawnień potrzebujesz, aby dodać bota, jak je wyszukiwać i jak uzyskać je na swoim serwerze. Nadal masz problem ze znalezieniem bota, którego chcesz lub potrzebujesz? Spróbuj zrobić własne.

Jakie boty dodałeś do swojego serwera? Powiedz nam poniżej!

Czy ten artykuł jest przydatny?