Jak automatycznie podpisywać historie na Instagramie?

Jak automatycznie podpisywać historie na Instagramie?

Instagram ma funkcję, która pozwala umieścić tytuł na Instagram Stories. Dodanie napisów do filmów pozwala udostępnić film większej liczbie osób. Poza tym umożliwia także oglądanie filmów; wyłączenie dźwięku, ponieważ wszystko, co zostało powiedziane, jest przepisywane na napisy. Jeśli intryguje Cię ta nowa funkcja i chcesz użyć tagu podpisu Instagram Stories, oto jak możesz iść.

Automatycznie podpisuj historie na Instagramie

1. Otwórz aplikację Instagram na swoim telefonie.

2. Na karcie Strona główna kliknij przycisk „Twoja historia”. Możesz też przesunąć palcem z lewej strony ekranu, aby uzyskać dostęp do strony tworzenia historii na Instagramie.

Historie z podpisami na Instagramie 1

3. Nagraj nowy film Story lub wybierz już zapisany film z galerii telefonu.

Nagrywaj podpisy historii na Instagramie

4. Po zakończeniu wybierania historii dotknij ikony „Tag” u góry ekranu w sekcji edycji wideo.

Ikona tagu

5. Kliknij tag „Podpis” i umieść go w miejscu, w którym chcesz, aby napisy pojawiały się w Twoim filmie na Instagramie.

Naklejka z napisami na Instagramie

6. Podgląd tekstu zostanie wyświetlony podczas odtwarzania wideo. Możesz użyć opcji edycji naklejek, aby zmodyfikować tytuł.

Podgląd funkcji napisów na Instagramie

Możesz przewijać automatycznie generowane napisy, a także je edytować. Obecnie możesz wybierać tylko z czterech różnych formatów tekstu, jak podkreślono powyżej.

Gdy będziesz zadowolony z tytułu w swojej historii na Instagramie, naciśnij przycisk „Gotowe”. Na koniec naciśnij przycisk „Twoja historia” w lewym dolnym rogu, aby podzielić się historią z innymi. Użycie tagu podpisu sprawia, że ​​Twoja historia na Instagramie jest dostępna dla większej liczby osób, zwłaszcza dla osób niedosłyszących.

Kończący się

W tej chwili funkcja napisów w Instagram Stories jest dostępna tylko dla ograniczonej liczby użytkowników i nie pojawiła się jeszcze na Instagram Reels. Musisz sprawdzić, czy tag podpisu jest dostępny dla aplikacji Instagram na Twoim urządzeniu.

.

Czy ten artykuł jest przydatny?

Czytać  Najlepsze sposoby na śledzenie spadków cen Amazon w Czarny piątek i Cyber ​​​​poniedziałek