Jak anulować Apple TV Plus (na dowolnym urządzeniu)

Jak anulować Apple TV Plus (na dowolnym urządzeniu)

Wiele wstępnych testów Apple TV Plus dobiega już końca. Oznacza to, że jeśli nie chcesz płacić 4,99 USD miesięcznie za usługę strumieniowego przesyłania multimediów firmy Apple, jedyną opcją jest jej anulowanie. Jeśli nie zrobisz tego na czas, Twoja subskrypcja zostanie automatycznie odnowiona. Mając to na uwadze, oto jak anulować Apple TV Plus.

Zanim przejdziesz dalej, wiedz, że jeśli zdecydujesz się anulować Apple TV Plus, Twój dostęp do tej usługi przesyłania strumieniowego zakończy się natychmiast (i nie później niż ostatniego dnia okresu próbnego). Jeśli planujesz dokończyć oglądanie oglądanego serialu, anuluj usługę Apple TV Plus na jeden dzień przed datą odnowienia subskrypcji.

Jak anulować Apple TV Plus na iPhonie?

Najszybszym sposobem na anulowanie subskrypcji Apple TV Plus jest korzystanie z telefonu iPhone. Upewnij się, że jesteś zalogowany w telefonie przy użyciu swojego Apple ID (tego powiązanego z wersją próbną Apple TV +, którą planujesz anulować).

1. Uruchom aplikację „TV” i upewnij się, że jesteś na karcie „Oglądaj teraz” (znajdującej się w lewym dolnym rogu).

Anuluj Apple Tv Plus podczas uruchamiania aplikacji telewizyjnej na iPhonie

2. Wybierz ikonę konta w prawym górnym rogu ekranu iPhone’a, a nowe okno wysunie się od dołu. Wybierz „Zarządzaj subskrypcjami”.

3. Zobaczysz teraz wszystkie swoje subskrypcje związane z Apple. Śmiało i wybierz „Apple TV +”. Pamiętaj, że jeśli subskrybujesz pakiet taki jak Apple One, musisz anulować całą subskrypcję.

Anuluj ostatnie kroki Apple TV Plus

4. Na koniec przewiń nieco w dół i dotknij czerwonego przycisku oznaczonego „Anuluj bezpłatną wersję próbną”. Jeśli używasz Apple One lub samodzielnego Apple TV Plus, wyświetli się komunikat „Anuluj Apple One” lub „Anuluj Apple TV +”. Potwierdź swoją decyzję i gotowe!

Jak anulować Apple TV Plus w dowolnej przeglądarce?

Oprócz iPhone’a możesz także anulować Apple TV Plus przez dowolną przeglądarkę:

Czytać  Jak zrezygnować z otrzymywania spersonalizowanych reklam z YouTube i Google

1. W dowolnej przeglądarce internetowej przejdź do https://tv.apple.com/. Poczekaj, aż strona całkowicie się otworzy, a następnie wybierz przycisk „Zaloguj się” (widoczny w prawym górnym rogu).

Anuluj interfejs online Apple TV Plus

2. Zaloguj się przy użyciu poświadczeń Apple ID.

3. Gdy znajdziesz się na stronie głównej swojego Apple TV Plus, wybierz ikonę swojego konta w prawym górnym rogu, a następnie wybierz „Ustawienia”.

Anuluj stronę główną online połączonego Apple TV Plus

4. Przewiń w dół ekranu Ustawienia, a zobaczysz sekcję o nazwie „Subskrypcje”. W zależności od używanej subskrypcji (niezależnie od tego, czy masz subskrypcję próbną, samodzielną subskrypcję Apple TV+, czy nawet subskrypcję Apple One), wybierz „Zarządzaj”.

Anuluj panel konfiguracji online Apple TV Plus

5. Wybierz „Anuluj subskrypcję”. Potwierdź swoją decyzję i to wszystko. Po kilku chwilach anuluj subskrypcję Apple TV + ze skutkiem natychmiastowym.

Kończący się

Teraz, gdy już wiesz, jak anulować usługę Apple TV Plus, chcielibyśmy polecić kilka cennych zasobów.

Po pierwsze, wiedz, że wstępnie załadowana aplikacja telewizyjna na Twoim iPhonie działa nawet bez Apple TV +. Dowiedz się, jak dodać dostawców telewizji do systemu iOS, aby uzyskać dostęp do mnóstwa treści. Jeśli szukasz nowej usługi przesyłania strumieniowego, sprawdź naszą listę najlepszych płatnych i bezpłatnych witryn do przesyłania strumieniowego, w których znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

.

Czy ten artykuł jest przydatny?