Jailbreak Amazon Fire TV Stick: wszystko, co musisz wiedzieć

Jailbreak Amazon Fire TV Stick: wszystko, co musisz wiedzieć

Fire TV Stick firmy Amazon to niezwykle popularne urządzenie do przesyłania strumieniowego, które jest łatwe w instalacji i jeszcze łatwiejsze w użyciu. Fire TV Stick ma udokumentowane osiągnięcia jako niedrogie urządzenie, które może zmienić dowolny telewizor z portem HDMI w mekkę multimediów strumieniowych. Jeśli chcesz zrobić jeszcze więcej, możesz rozważyć jailbreak. Postępuj zgodnie z tym przewodnikiem, aby dowiedzieć się, jak złamać jail na Amazon Fire TV Stick.

Co to jest „Jailbreak”?

Termin „jailbreak” ma wiele konotacji. Brzmi to niejasno nielegalne i zdecydowanie ryzykowne, ale te obawy są w dużej mierze bezpodstawne. Mówiąc najprościej, jailbreak odnosi się do procesu, który usuwa ograniczenia nałożone przez producenta na Fire TV Stick. W rezultacie daje to użytkownikowi końcowemu więcej opcji, jeśli chodzi o funkcjonalność Fire TV Stick.

Blokada Firestick Jailbreak

Dlaczego miałbym chcieć jailbreakować mój Fire TV Stick?

Jailbreaking Fire TV Stick umożliwia instalowanie aplikacji innych firm, które nie są dostępne w oficjalnym sklepie z aplikacjami Amazon. Wiąże się z tym pewne ryzyko, ponieważ Amazon nie sprawdza ani nie weryfikuje aplikacji, które nie są wymienione w sklepie z aplikacjami Amazon.

Aplikacje Jailbreak Firestick

Aby uniknąć instalowania złośliwych aplikacji, sugerujemy instalowanie tylko tych aplikacji, które zostały sprawdzone przez większą społeczność Fire TV Stick. W dalszej części tego artykułu wymieniamy niektóre z najpopularniejszych i najbardziej legalnych aplikacji, które ludzie instalują na swoich urządzeniach Fire TV.

Czy nielegalne jest jailbreak Fire TV Stick? To jest bezpieczne?

Połóżmy to natychmiast do łóżka. Złamanie Jailbreak Fire TV Stick jest bezpieczne. W rzeczywistości nie ma z tym praktycznie żadnego ryzyka, ponieważ nie wymaga niczego poza zmianą niektórych ustawień, które można łatwo zmienić na ich wartości domyślne. Jailbreak nie spowoduje nawet unieważnienia gwarancji. Ponieważ nie „pirujemy” oprogramowania Fire TV Stick ani nie modyfikujemy niczego, czego nie można cofnąć, istnieje bardzo małe ryzyko jego uszkodzenia lub zablokowania.

Ale co z legalnością jailbreaku twojego Fire TV Stick? Akt „jailbreak” jest całkowicie legalny. To Twoje urządzenie, za które zapłaciłeś i możesz z nim robić, co chcesz. Ponadto, jak wspomnieliśmy powyżej, tak naprawdę zmieniasz niektóre ustawienia, które są łatwo dostępne dla użytkownika końcowego. To jest dosłownie jak pstryknięcie przełącznika.

Ucieczka z więzienia Firestick Crime

Niektóre dodatkowe aplikacje oferowane przez jailbreak umożliwiają dostęp do pirackich treści, takich jak filmy, programy telewizyjne i sport. Nie trzeba dodawać, że dostęp do pirackich treści jest nielegalny. Od Ciebie zależy, czy postąpisz właściwie i trzymasz się z daleka. Na szczęście możesz przewinąć w dół, aby zobaczyć nasze najlepsze legalne aplikacje do zainstalowania po uruchomieniu Fire TV Stick.

Jak włamać się do więzienia Fire TV Stick?

Jailbreaking Fire TV Stick to prosty i bezpośredni proces. Zanim jednak będziesz mógł odblokować potencjał Fire Stick, instalując nowe aplikacje, musisz najpierw zrobić kilka rzeczy. Zapewniamy jednak, że te kroki są bezbolesne i bardzo łatwe do wykonania.

1. Przygotuj swój Fire TV Stick

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to przejść do strony głównej Fire TV Stick.

 1. Naciśnij przycisk Home na pilocie Fire TV Stick.
 2. Otwórz menu Ustawienia, podświetlając i wybierając ikonę koła zębatego po prawej stronie strony głównej.
 3. W menu Ustawienia wybierz „My Fire TV”. (W starszych urządzeniach ta opcja jest po prostu oznaczona jako „Urządzenie”).
 4. Na następnej stronie wybierz „Opcje programisty”.
 5. Zezwól na instalację aplikacji innych firm, aktywując opcję „Aplikacje z nieznanych źródeł”.
Czytać  Przewodnik po ekranie notebooka: rozmiar ekranu, jasność, częstotliwość odświeżania i inne

Zwykle instalacja aplikacji pobranych spoza sklepu z aplikacjami Amazon jest wyłączona; jednak aktywując tę ​​opcję, możesz usunąć to ograniczenie i zainstalować aplikacje z dowolnego miejsca.

Nieznane źródła z Firetv

Możesz także włączyć debugowanie ADB (Android Debug Bridge), jeśli chcesz. Ta opcja umożliwia zdalny dostęp do Fire TV Stick z komputera, o ile oba urządzenia znajdują się w tej samej sieci. Po włączeniu debugowania ADB możesz używać komputera do wprowadzania poleceń terminala i instalowania aplikacji. Jeśli myśl o tym trochę cię przeraża, nie musisz.

2. Pobierz aplikację Downloader ze sklepu z aplikacjami Amazon.

Teraz, gdy zezwoliłeś Fire TV Stick na instalowanie aplikacji spoza oficjalnego sklepu z aplikacjami, musisz zainstalować aplikację Downloader. Na szczęście ta aplikacja jest dostępna w sklepie z aplikacjami Amazon, więc znalezienie i zainstalowanie jej jest dziecinnie proste.

Możemy użyć tej aplikacji do wyszukiwania i, jak sama nazwa wskazuje, pobierania plików APK. APK oznacza „pakiet Androida”, a te pliki są „wykonywalne”, co oznacza, że ​​system operacyjny Android otworzy je i zainstaluje po pobraniu na urządzenie. Aplikacje na urządzenia z systemem Android są zwykle kompilowane jako pakiety APK.

Program do pobierania Amazon
 1. Naciśnij przycisk „Home” na pilocie Fire TV Stick i wybierz ikonę wyszukiwania. (Wygląda jak szkło powiększające).
 2. Wpisz „downloader” lub naciśnij i przytrzymaj przycisk mikrofonu na pilocie i powiedz „downloader”.
 3. Na stronie wyników wyszukiwania znajdź aplikację o nazwie „Downloader”. W chwili pisania tego tekstu trudno przeoczyć jasną pomarańczową ikonę aplikacji. Wybierz go i pobierz, aby zainstalować go na swoim Fire TV Stick.

3. Uruchom aplikację Downloader

 1. Po zainstalowaniu aplikacji Downloader na swoim urządzeniu uruchom aplikację i nadaj niezbędne uprawnienia. Jesteś teraz gotowy do korzystania z aplikacji.
 2. Downloader działa podobnie do przeglądarki internetowej. Umieść kursor na pasku adresu u góry ekranu i wskaż adres URL, pod którym znajduje się aplikacja, którą chcesz zainstalować.
Firetv Kodi Downloader
 1. Aplikacja przejdzie do witryny i umożliwi pobranie aplikacji na Firestick / Fire TV. Będziesz mieć możliwość pobrania aplikacji na swoje urządzenie.
 2. Gdy to zrobisz, będziesz mieć możliwość zainstalowania go na swoim Fire TV Stick.

Aplikacje do zainstalowania na Fire TV Stick z Jailbreak

Wykonałeś prace przygotowawcze i odzyskałeś niezbędne narzędzia. Teraz możesz zainstalować aplikacje innych firm, aby odblokować potencjał Fire TV Stick. Przygotowaliśmy listę najpopularniejszych, bezpiecznych i legalnych aplikacji do zainstalowania.

Kodi

Istnieje duża szansa, że ​​słyszałeś już o Kodi. Dawniej znany jako Xbox Media Center, Kodi to potężny odtwarzacz multimedialny, który może zorganizować wszystkie cyfrowe multimedia pod jednym dachem. Ponadto Kodi obsługuje również „dodatki” innych firm. Te wtyczki obsługują różnorodne materiały, od strumieniowego przesyłania wideo po muzykę i podcasty.

Przeszukując Internet, odkryjesz szereg dodatków oferujących filmy, programy telewizyjne i sport bez reklam. Bądź z nimi bardzo ostrożny. Większość wtyczek, które twierdzą, że dostarczają zawartość bez otwierania portfela, zdecydowanie powinna generować sygnały ostrzegawcze. Istnieje oficjalne repozytorium wtyczek. Te dodatki są weryfikowane przez zespół programistów odpowiedzialny za Kodi i są bezpieczne i legalne. Zalecamy się ich trzymać.

Czytać  Jak naprawić niesformatowany i bezużyteczny dysk USB

VPN

W dzisiejszych czasach zaleca się korzystanie z VPN podczas robienia czegoś online. VPN może chronić Twoją prywatność, numery kart kredytowych, hasła i nie tylko przed ciekawskimi oczami. Istnieje jednak inna przydatna funkcja VPN. Ponieważ VPN w zasadzie odbija ruch przez serwer w innej lokalizacji, możesz użyć VPN, aby ominąć ograniczenia geograficzne.

Jailbreak Firestick ExpressVPN

Istnieje kilku dostawców, którzy blokują Twoje treści w określonym kraju lub regionie. Uruchamiając VPN i zmieniając lokalizację serwera na taką, która znajduje się w regionie lub kraju, z którego próbujesz uzyskać dostęp do treści, powinieneś być w stanie ominąć to ograniczenie. Jedną z najpopularniejszych aplikacji VPN na urządzenia z systemem Android, w tym Fire TV Stick, jest Express VPN.

Telewizja Cyberflix

Telewizja Cyberflix to bardzo popularna aplikacja wśród osób, które mają po jailbreaku Fire TV Stick. Ta aplikacja wybiera łącza strumieniowe wideo z programów telewizyjnych i filmów. Użytkownicy po prostu znajdują tytuł programu lub filmu, który chcą obejrzeć, a Cyberflix TV przedstawia im listę linków do strumieniowego przesyłania wybranych przez nich treści. Po wybraniu linku tytuł jest emitowany w wysokiej rozdzielczości bez żadnych reklam. Ponadto Cyberflix TV obsługuje napisy w ponad 250 różnych językach.

Jailbreak Firestick Cyberflix

Fala tv

Inną popularną aplikacją do jailbreakowanych Fire TV Sticks jest Fala tv. Podobnie jak Cyberflix TV, Ola TV to kolejna aplikacja, która wybiera łącza do strumieniowego przesyłania wideo. Istnieje jednak znacząca różnica między nimi: podczas gdy Cyberflix TV zbiera linki do popularnych filmów i programów telewizyjnych, Ola TV kultywuje transmisje telewizyjne na żywo z całego świata.

Ucieczka z więzienia Firestick Olatv

Praktycznie każdy może znaleźć coś do obejrzenia dzięki dostępowi do ponad 12 000 kanałów telewizji Internet Protocol. Treści dostępne na Ola TV wahają się od programów dla dzieci po sport i wiadomości z krajów z całego świata.

Częste pytania

1. Czy jailbreak „zablokuje” moje urządzenie?

Jest bardzo mało prawdopodobne, że ulegnie awarii Amazon Fire TV Stick, gdy go złamiesz. Jak wspomnieliśmy wcześniej, jailbreak nie wiąże się z jakąkolwiek modyfikacją urządzenia ani zmianą jego kodu. Jedyne, co robisz, to zmiana niektórych ustawień urządzenia, z których wszystkie można łatwo cofnąć.

2. Jakie urządzenia Amazon Fire można odblokować?

Wszystkie urządzenia Amazon Fire TV można odblokować za pomocą metody opisanej powyżej. Są na to inne sposoby; Jednak omówiona powyżej metoda jest najłatwiejsza i nie wymaga wydawania pieniędzy na aplikacje premium.

Ucieczka z więzienia jest łatwa

Jest to łatwy proces jailbreaku Amazon Fire TV Stick i usunięcia ograniczeń z urządzenia. Pozwala użytkownikom przejąć pełną kontrolę nad Fire TV Stick, umożliwiając im instalowanie aplikacji, które nie są dostępne w sklepie z aplikacjami Amazon. Jeśli chcesz odkryć pełny potencjał swojego Fire TV Stick, wykonaj powyższe czynności. Twoje urządzenie jest obarczone bardzo małym ryzykiem; jednak jailbreak stwarza potencjalne problemy prawne ze względu na charakter niektórych aplikacji.

Jailbreak Firestick 4k

Zalecamy przeprowadzenie badań i kierowanie się zdrowym rozsądkiem przy rozważaniu aplikacji, które chcesz zainstalować. Pamiętaj, że istnieje wiele aplikacji, które mogą rozszerzyć Twoje możliwości rozrywki, dosłownie zwiększając wrażenia z przesyłania strumieniowego!

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, który Fire TV Stick powinieneś kupić.

Czy ten artykuł jest przydatny?