Flexispot Flexi-Chair Oka BS9 Krzesło biurowe Recenzja

Flexispot Flexi-Chair Oka BS9 Krzesło biurowe Recenzja

Flexispot produkuje szereg mebli biurowych, w szczególności to, co nazwałbym meblami do „domowego biura”, w tym biurka, a nawet biurko do rowerów treningowych, które ostatnio recenzowałem. W skład linii wchodzi również krzesło biurowe Flexi-Chair Oka. Osobiście zawsze uważałem, że są w życiu pewne rzeczy, na których nie powinno się skąpić. Krzesła biurowe to zdecydowanie jedna z tych rzeczy. Rzućmy okiem na Flexi-Chair w tej recenzji i zobaczmy, jak sobie radzi.

Usiądź

Przyjrzyjmy się niektórym fizycznym atrybutom Krzesło biurowe Flexispot Flexi-Chair Oka. Jest przeznaczony do użytku biurowego i oczywiście jest przeznaczony do długiego siedzenia. Nie jest to krzesło do użytku okazjonalnego i przeznaczone jest do długich sesji pracy na siedząco.

Krzesło nadfrontowe Flexi Oka

Materiał siedziska to nowoczesna, oddychająca siatka w wyrazistym pomarańczowym kolorze, co oznacza, że ​​gdy usiądziesz, czujesz się komfortowo zbliżona do temperatury otoczenia, nie będąc ani zimniejszą ani cieplejszą niż otaczające powietrze. Tkanina oparcia fotela jest rozciągnięta na ramie, a nie na poduszce i jest ukształtowana tak, aby zapewnić dobre podparcie odcinka lędźwiowego.

Krzesło z siatki Flexi Oka

Na podłodze stoi pięć nóg, każda z własnym kółkiem, a w środkowej kolumnie znajduje się kanister, co ułatwia wsiadanie i wysiadanie z regulacji wysokości. Ramiona mają smukłe łuki z teksturowanego plastiku, a tył można zablokować, ale odchyla się do tyłu, jeśli się o niego oprzesz.

Nie gorące miejsce

Będąc samozatrudnionym przez ponad dekady, niż mogę swobodnie przyznać, siedziałem na wielu krzesłach do pracy, z których większość musiałem kupić dla siebie. Wybór krzesła, na którym będziesz spędzać tyle czasu na siedzeniu, jest czymś, na co nie możesz się spieszyć, ale istnieje ryzyko, że krzesło, na którym można siedzieć przez pięć minut, nie zrobi tego po pięciu godzinach. To trudny problem do rozwiązania.

Krzesło nad oparciem Flexi Oka

Najlepszą radą, jaką mogę ci dać, jest wybór takiego, który zamiast poduszki wykorzystuje podwieszaną siateczkę, ponieważ są one chłodne, gdy jest gorąco, i ciepłe, gdy jest zimno. Powietrze krąży wokół ciebie, gdy na nich siedzisz. Polecam również krzesło, które można regulować do wysokości biurka i długości nóg. Ergonomia, czyli nauka łącząca fizjologię z inżynierią, dyktuje, że bycie zbyt wysokim, zbyt niskim lub w jakiś sposób przekrzywionym dosłownie ugryzie Cię w tyłek.

Fotel Flexi Oka

Krzesło biurowe Flexispot Flexi-Chair Oka BS9 jest bardzo wysoko oceniane na mojej liście kontrolnej dotyczącej komfortu i możliwości adaptacji. Chociaż nie jest tak konfigurowalny jak krzesła, które kosztują setki więcej, jest regulowany i wystarczająco wygodny, aby zaspokoić potrzeby częstego użytkownika.

Czytać  Przegląd kamery internetowej Mosonth 60FPS 1080P

Zawieszona tkanina wspiera Cię jak wyszkolony hamak. Siedzenie na nim jest niemal surrealistycznym uczuciem unoszenia się, gdy wydaje się, że jest prawie zbyt lekki i przewiewny, aby go utrzymać. Ale części krzesła, które przytwierdzają go do podłoża, są ciężkie i mocne. Ogólnie czujesz się bardzo wspierany i wygodny.

Ustawienie krzesła na odpowiednią wysokość dla Twojego stołu, gdzie Twoje przedramiona są całkowicie poziome, to prosta sprawa pociągnięcia dźwigni pod siedzeniem i poruszania się w górę iw dół, aż wysokość będzie odpowiednia dla Twoich nóg i biurka.

Krzesło Flexi Oka Feet 1

Jedną z doskonałych funkcji, o których nie wiedziałeś, że potrzebujesz, było pochylenie pleców. Możesz go zablokować, naciskając dźwignię regulacji wysokości. Uwalniając go, możesz odchylić się do tyłu, aż prawie się położysz. W żadnym momencie krzesło nie wydaje się niestabilne ani niestabilne, nawet gdy jest całkowicie rozciągnięte. Jego wykonanie, podobnie jak w przypadku innych testowanych przeze mnie produktów Flexispot, jest bardzo solidne i dobrze wykończone atrakcyjnymi materiałami, przyjemnymi w dotyku.

Krzesło biurowe Flexispot Flex-Chair Oka BS9 jest pakowane płasko w duże, solidne kartonowe pudełko i jest naprawdę łatwe do złożenia, chociaż ze względu na wagę podstawy czasami jest to dość trudne. Gorąco polecam umieszczenie go w pomieszczeniu, w którym będzie używany, ponieważ przenoszenie go z pokoju do pokoju w pełni zmontowane jest dość trudnym zadaniem. Jeśli potrzebujesz go na górze w tylnej sypialni, zaniosę go w pudełku z przyjacielem.

Oka dźwignia krzesła Flexi

Trudno znaleźć wiele wad, ale choć uwielbiam kolor, który jest rodzajem przypalonej pomarańczy, obawiam się, że może plamić. Biorąc to pod uwagę, materiał wydaje się w jakiś sposób odpychać płyny, więc wyobrażam sobie, że z powodzeniem wyschnie, jeśli masz ochotę na kubek do kawy. Pomarańczowy wydaje się być jedynym kolorem w ofercie i chociaż lubię pomarańczowy, byłoby miło, gdyby w przyszłości zdecydowali się na inne kolory. Wspaniale byłoby zobaczyć kolor malinowy.

Czytać  ROIDMI EVA: przegląd samoczyszczącego i opróżniającego robota odkurzającego.

Dostępność

ten Krzesło biurowe Flexispot Flexi-Chair Oka BS9 Jego cena wynosi około 299,99 GBP i jest dostępna na stronie Flexispot oraz w wielu sklepach internetowych.

Czy ten artykuł jest przydatny?