Daybetter Smart LED Strips Recenzja: Oświetlenie otoczenia w przystępnej cenie

Daybetter Smart LED Strips Recenzja: Oświetlenie otoczenia w przystępnej cenie

Tworzenie nastrojowego światła w dowolnym pomieszczeniu w domu nie wymaga kosztownego elektryka. Zamiast tego, zrób to sam z Daybetter Smart LED Strips. Kontroluj je zdalnie, aby ustawić nastrój do czytania, relaksu, tańca lub czegokolwiek innego. Niedawno miałem okazję osobiście przetestować te światła, aby stworzyć własne sceny świetlne na każdą okazję.

Podsumowanie funkcji

Taśmy LED Daybetter Smart to trwałe światła, które można łatwo zainstalować w prawie każdym miejscu. Tak długo, jak jesteś w odległości 25 stóp od gniazdka elektrycznego, możesz iść. Ponieważ mają wytrzymać co najmniej 50000 godzin, nie będziesz musiał przez jakiś czas instalować nowych świateł. Z perspektywy czasu to ponad 2000 dni lub ponad 5,5 roku, jeśli masz je stale.

Daybetter Smart LED Light Strips Recenzja polecanego paska

Zestaw zawiera dwie 25-stopowe rolki świetlne z łącznie 270 pojedynczymi światłami. Z łatwością steruj nimi na jeden z czterech sposobów: pilotem na podczerwień, Tuya Smart Applub skrzynka sterownicza. Są również kompatybilne z Amazon Alexa i Google Assistant do sterowania głosowego. Możesz kontrolować jasność, kolor oraz włączać i wyłączać je za pomocą głosu.

Dzięki aplikacji możesz tworzyć niepowtarzalne sceny przy użyciu dowolnego z 16 milionów kolorów. Wypróbuj wbudowane tryby sceny lub stwórz własne. Ustaw timery i harmonogramy do automatycznego sterowania w zależności od dnia i potrzeb.

Istnieje nawet opcja synchronizacji świateł z muzyką. Wbudowany mikrofon odbiera muzykę, aby natychmiast stworzyć zabawne oświetlenie imprezowe.

W ramce

Taśmy LED Daybetter Smart zawierają wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć od razu po wyjęciu z pudełka. Pilot, skrzynka kontrolna, zasilacz i oczywiście światła są w zestawie. Dołączona instrukcja obsługi jest zaskakująco przejrzysta, aby pomóc w szybkiej konfiguracji.

Recenzja inteligentnych pasków świetlnych Daybetter dołączonych do pudełka

Płynne, powolne przejście między głównymi kolorami wita Cię od momentu podłączenia i podłączenia świateł. Użyj pilota z 24 przyciskami lub aplikacji Tuya Smart, aby zmienić tryb, dostosować jasność, włączać / wyłączać i nie tylko.

Daybetter Smart LED Light Strips Recenzja polecanego pilota

W skrzynce sterowniczej znajduje się odbiornik podczerwieni do współpracy z pilotem. Powinien znajdować się w zasięgu wzroku iw odległości około 26 stóp. Odkryłem, że działa najlepiej, jeśli jesteś znacznie bliżej. Istnieją również dwa punkty połączeniowe do łączenia dwóch rolek świateł.

Daybetter Smart LED Light Strips Recenzja polecanej skrzynki kontrolnej

Chociaż możesz ciąć i łączyć paski we wstępnie zaprojektowanych punktach, łatwiej jest użyć drugiego punktu połączenia na skrzynce sterowniczej, jeśli używasz tylko dwóch pasków.

Daybetter Smart LED Light Strips Recenzja polecanego cięcia

Na samym pasku znajduje się pasek samoprzylepny. Nawet na najczystszych i najbardziej suchych powierzchniach obszary kleju nie wydają się przyklejać do końca (zaledwie kilka cali od 50 stóp do mnie).

Daybetter Smart LED Light Strips Recenzja polecanego kleju

Jeśli masz pod ręką małe lepkie klipsy, działają one dobrze, utrzymując światła na miejscu, jeśli masz problemy. Użyj przezroczystych klipsów, aby uniknąć blokowania któregokolwiek ze świateł.

Czytać  Recenzja głośnika bezprzewodowego EMeet Luna: krystaliczna czystość

Przygotowywanie się

Zacząłem test używając tylko pilota. Szczerze mówiąc, jeśli chcesz tylko podstawowego sterowania, pilot jest wszystkim, czego potrzebujesz. Uważaj, aby nie chować odbiornika w skrzynce sterowniczej lub pilot nie będzie działał dobrze.

Na pilocie do wyboru jest 15 kolorów, ale w aplikacji Tuya Smart są miliony. Nie widziałem dużej różnicy w trybach stroboskopu i błysku na pilocie. W rzeczywistości oba były dość powolne i bardziej przypominały tryb Fade. Jednak światła są ładne i jasne, ale można je przyciemnić, aby stworzyć znacznie łagodniejszą atmosferę.

Daybetter Smart LED Light Strips Przejrzyj polecane ustawienia

Dzięki aplikacji Tuya Smart upewnij się, że Twój telefon lub tablet jest w sieci 2,4 GHz lub nie może się połączyć. Jeśli masz dwupasmowy router, który nie pozwala na wybór ręczny, oddal się jak najdalej od routera, aby przełączyć się na sieć 2,4 GHz. Po ustawieniu świateł w aplikacji wszystko będzie działać prawidłowo bez względu na to, gdzie jest w domu.

Daybetter Smart LED Light Strips Sprawdź polecane ustawienia aplikacji

Aplikacja poprowadzi Cię przez proces konfiguracji. Jedyną trudną częścią było włączenie trybu szybkiego błysku światła. Nie miałem szczęścia używać pilota do włączania i wyłączania ich w razie potrzeby. (Pilot włącza je i wyłącza, ale nie aktywuje trybu szybkiego błysku wymaganego do połączenia). Musiałem kilkakrotnie ręcznie podłączać i odłączać światła od gniazdka, czekając dwie sekundy między każdą rundą.

Potem wszystko działało bardzo dobrze. Aplikacja nie może być prostsza w obsłudze. Ma przejrzysty interfejs. Po prostu dotknij, aby wybrać kolor. Ustaw sceny, zacznij synchronizować muzykę, twórz harmonogramy i nie tylko.

Daybetter Tuya Smart LED Light Strips Recenzja Polecane

Wytnij paski, aby dopasować je do żądanego obszaru, wycinając we wstępnie zaprojektowanych punktach cięcia. Są one wyraźnie oznaczone. Cięcie w innym miejscu może zniszczyć światła.

Światła w akcji

Inteligentne paski świetlne Daybetter działały ogólnie bardzo dobrze. Wszelkie poprawki, które wprowadziłem, następowały niemal natychmiast. Żywe kolory z łatwością rozjaśniły pomieszczenie.

Przegląd polecanych pasków świetlnych Daybetter Smart LED w akcji

Dzięki Scenes udało mi się przyspieszyć błysk, co tworzy bardziej stroboskopowy efekt. Tryb muzyczny działał lepiej niż oczekiwano. Zamiast szybko migać z każdym uderzeniem, pracował bardziej z głównym wokalem i instrumentami, aby stworzyć bardziej unikalne wzory. Jednak kilka razy zdawało się, że w ogóle się nie synchronizuje.

Czytać  Recenzja słuchawek Timekettle M2 Language Translator: łatwe tłumaczenie w dowolnym miejscu

Gdy światła się nagrzewają, nie nagrzewają się. Nie jestem pewien, jak to ciepło może wpłynąć na klej w czasie, ale nie miało na to wpływu podczas mojego tygodniowego testu.

Końcowe przemyślenia

Daybetter Smart LED Light Strips Recenzja Wyróżniony finał

Taśmy LED Daybetter Smart to niezwykle przystępny cenowo sposób na dodanie świateł zmieniających kolor do dowolnego pomieszczenia. Są przeznaczone tylko do użytku w pomieszczeniach, ponieważ nie są wodoodporne, ale jest to wyraźnie zaznaczone na pudełku.

Są łatwe do kontrolowania i konfigurowania. Dzięki milionom kolorów zawsze znajdziesz idealne światło na tę okazję. Zarówno aplikacja, jak i pilot działają świetnie, aby szybko sterować oświetleniem.

Moje jedyne skargi są stosunkowo niewielkie. Bardzo chciałbym zobaczyć tryby stroboskopu i lampy błyskowej szybciej i spójniejszą synchronizację muzyki. Większym problemem jest klej, który nie wydaje się wystarczająco mocny, aby wytrzymać długo, zwłaszcza, że ​​niektóre części w ogóle do mnie nie przykleiły.

Ceny na samym Amazon są trudne do pobicia na poziomie 35,99 USD. Jednak jest jeszcze lepiej, gdy kupuj inteligentne paski świetlne LED Daybetter za pomocą kodu rabatowego H5XKZABP na Amazon, aby zdobyć je za jedyne 15,19 USD.

.

Czy ten artykuł jest przydatny?