Czym jest Twitter Blue i czy jest dla Ciebie odpowiedni?

Czym jest Twitter Blue i czy jest dla Ciebie odpowiedni?

Od lat użytkownicy Twittera żartobliwie prosili o subskrypcję Twittera, aby dodać niektóre z najbardziej pożądanych funkcji. Rzeczy takie jak edytowalne tweety, usuwanie reklam, weryfikacja itp. od lat znajdują się na szczycie listy najbardziej pożądanych. Chociaż Twitter nie zapewnia użytkownikom wszystkiego, czego oczekują od Twitter Blue, pokazuje, że firma słucha opinii. Dostępny w zaledwie dwóch krajach na początku czerwca 2021 r., jest to pierwszy krok jednej z dużych firm zajmujących się mediami społecznościowymi w kierunku usługi podobnej do subskrypcji. Odniesie sukces? Czas pokaże, ale jest to coś, na co cały przemysł społeczny bacznie się przygląda.

Czym jest Twitter Niebieski?

Czym jest Twitter Blue Wprowadzenie?

Tagi na Twitterze Niebieski Twitter jako „pierwszą iterację” lub wstępną fazę bardziej spójnego środowiska dla użytkowników. Na razie wydaje się, że Twitter chce powoli wprowadzać funkcje Blue, ponieważ nadal zbiera opinie, aby pomóc określić, jakie kroki należy podjąć w przyszłości. To powolne i stabilne podejście może być frustrujące dla zagorzałych użytkowników Twittera, którzy domagają się nowych funkcji, ale jest to właściwe podejście. Chociaż przycisk „edytuj” jest nadal dostępny tylko w naszych nadziejach i marzeniach, jest kilka naprawdę ekscytujących nowych funkcji.

  • Foldery zakładek– Jeśli szukasz prostszego sposobu na uporządkowanie całej zapisanej zawartości, pomocne są foldery zakładek. Dzięki folderom możesz teraz organizować wszystkie swoje tweety w sposób, który pomaga w wydajnym wyszukiwaniu i znajdowaniu dokładnie tego, czego potrzebujesz, kiedy tego potrzebujesz.
Czym są niebieskie znaczniki Twittera?
  • Cofnij tweet: Przycisk edycji nie jest, ale Cofnij tweet pomaga szybko poprawić literówkę. Zapomniałeś oznaczyć kogoś lub oznaczyć niewłaściwą osobę? Cofnij tweet oferuje konfigurowalny zegar do 30 sekund, dzięki czemu możesz „cofnąć” dowolny tweet, odpowiedź lub wątek, który znajduje się na Twojej osi czasu. Najlepsze jest to, że możesz podejrzeć, jak będzie wyglądał Twój tweet, zanim prześlesz go do Twitterverse.
Co to jest Twitter Blue Undo Tweet?
  • Tryb czytnika– Większość internautów prawdopodobnie przynajmniej raz spróbowała lub weszła w tryb czytania w swojej przeglądarce. W przypadku Twitter Blue tryb czytania wyeliminuje „szum”, aby pomóc Ci nadążyć za długimi wątkami, konwertując je do formatu, który jest łatwy do odczytania, dzięki czemu cieszenie się treścią jest znacznie płynniejsze niż kiedykolwiek.
Jaki jest tryb niebieskiego czytnika Twittera?

Oprócz powyższych funkcji Twitter oświadczył również, że abonenci Twitter Blue otrzymają „dedykowaną obsługę klienta w ramach subskrypcji”. Chociaż do tej pory nie jest jasne, co to dokładnie oznacza, użytkownicy ci najprawdopodobniej otrzymają priorytetowy dostęp z biletami, rozwiązywaniem problemów, skargami dotyczącymi nękania itp. Ostatnia, ale nie mniej ważna, jest obsługa niestandardowych motywów kolorystycznych i ikon. Dotyczy to klientów w sieci, a także ikony aplikacji na dowolnym urządzeniu iPhone, iPad lub Android.

Czytać  Jak dodać funkcję Czytaj później w Google Chrome

Ile?

Jaka jest cena Twitter Blue?

Od czerwca 2021 r. Twitter Blue jest dostępny w Kanadzie za 3,49 CAD i 4,49 AUD w Australii miesięcznie. Jeśli chodzi o Stany Zjednoczone, Twitter już zapowiedział, że wystartuje za 2,99 USD miesięcznie. Twitter Blue prawdopodobnie trafi do dziesiątek krajów w najbliższej przyszłości, więc miej oko na aktualne ceny w swoim regionie.

Jak zarejestrować

Czym jest niebieskie menu na Twitterze 1?

Rejestracja w Twitter Blue jest łatwa, jeśli jest dostępna w Twojej okolicy. Aby to zrobić, zarówno w systemie iOS, jak i Android, kliknij ikonę menu hamburgera. Dotknij Twitter Blue (jeśli jest dostępny), a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami rejestracji. Twitter.com również użyje menu z trzema kropkami (zamiast trzech linii). Stuknij w to i poszukaj opcji dla Twitter Blue. Jeśli nie widzisz go teraz poza Kanadą lub Australią, prawdopodobnie będzie to rozłożone wydanie dla reszty świata.

Czy Twitter Blue jest dla Ciebie odpowiedni?

Teraz pytanie za milion dolarów: czy Twitter Blue jest właśnie dla Ciebie? Gdyby zawierał przycisk „edytuj”, odpowiedź prawdopodobnie byłaby zdecydowanym tak. Biorąc pod uwagę obecny zestaw funkcji zakładek, trybu czytania i cofania tweeta, jest to trudniejsze pytanie. Po pierwsze, jest to coś, co możesz zrobić, aby wspierać swoją ulubioną sieć społecznościową. To powiedziawszy, zestaw funkcji w tej chwili jest dość szczupły i żadna z trzech najlepszych funkcji lub motywów kolorystycznych nie jest tak naprawdę warta wartości dodanej.

Jest to szczególnie ważne, gdy zdajesz sobie sprawę, że i tak możesz dostosować ikonę za pomocą iOS 14. W międzyczasie możesz dowiedzieć się więcej o Twitter Spaces i o tym, jak z niego korzystać.

.

Czy ten artykuł jest przydatny?