Czy moglibyśmy zobaczyć Windows 11 podczas wydarzenia 24 czerwca?

Czy moglibyśmy zobaczyć Windows 11 podczas wydarzenia 24 czerwca?

Niezależnie od używanego systemu operacyjnego najprawdopodobniej będziesz podekscytowany perspektywą dużej aktualizacji. Gdyby nie coś innego, zmiana tempa „tego samego staruszka, tego samego staruszka” jest zawsze mile widziana. Chociaż aktualizacje systemu Windows 10 zdarzają się często, ta wygląda i czuje się inaczej. Microsoft ogłosił wydarzenie 24 czerwca 2021 r., A jego obrazy sprawiają, że wygląda na to, że Windows 11 zostanie ogłoszony.

Czas na zmianę

Wygląda na to, że Microsoft wyciąga stronę z książki Apple. Podczas gdy Apple miał skłonność do tajnych premier i obiecujących efektów wizualnych, zaproszenie na wydarzenie Microsoft oferuje to samo.

Spójrzmy prawdzie w oczy, czas na coś nowego, jak Okna 11. Windows 10 miał już swój czas, ale czy nie nadszedł czas na coś nowego? Wygląda na to, że w konwencji nazewnictwa aktualizacji brakuje pomysłów. Jednak firma stwierdziła, że ​​Windows 10 to „najnowsza wersja systemu Windows”.

Laptop z systemem Windows 11

Ale było kilka oznak, że coś wielkiego jest w trakcie prac: wiele rzeczy przed opublikowaniem tweeta o Windowsie ze słowami „Co dalej z Windowsem?” I pokazuje animację „Windows 10” z długim, cienkim odbiciem. – jak 11.

Zaledwie tydzień temu dyrektor generalna Microsoft Satya Nadella omawiała ogłoszenie, które będzie „następną generacją systemu Windows” i że będzie to „jedna z najważniejszych aktualizacji systemu Windows od dziesięcioleci”.

Microsoft dużo pracował za kulisami. Było coś, co nazywało się „Słoneczną Doliną”. Istnieje również wersja systemu Windows Lite, która ma konkurować z systemem operacyjnym Chrome. Obejmie to nowe menu Start, ikony systemowe i ulepszenia Eksploratora plików.

Klawiatura Windows 11

Trwają również prace nad nowym sklepem z aplikacjami. Nadella powiedział, że „odblokuje większe możliwości programistom i twórcom”.

Być może nieplanowaną zmianą była pandemia i jej początek do pracy w domu i uczenia się na odległość. Tchnął nowe życie w branżę laptopów. Windows pomaga zarówno pracownikom, studentom, jak i nauczycielom.

Czytać  FBI potwierdza ciemną stronę za atakiem ransomware na potok kolonialny

Okna 11?

Więc czy jest lepszy czas na rozpoczęcie czegoś nowego, takiego jak Windows 11?

Po tym, jak Microsoft ogłosił zaproszenie na wydarzenie na 24 czerwca o godzinie 11:00. M. ET, dyrektor wykonawczy Microsoft, Yusuf Mehdi, powiedział, że nie był „tak podekscytowany nową wersją systemu Windows od czasu Windows 95”. Pamiętam 1995, ale nie jestem pewien, czy wszyscy nasi czytelnicy mają.

W międzyczasie, jeśli przeszkadza Ci najnowsza aktualizacja systemu Windows 10, zapoznaj się z tymi rozwiązaniami, aby rozwiązać problem. A jeśli nadal instalujesz system Windows 10, przeczytaj ten artykuł, który rozwiązuje problemy z instalacją systemu Windows 10.

Źródło obrazu: Microsoft

Czy ten artykuł jest przydatny?