Co to jest Twitch Prime i jak go zdobyć?

Co to jest Twitch Prime i jak go zdobyć?

Być może widzieliście reklamy lub użytkowników Twitcha z dumą wyświetlających odznakę, ale jeśli tu jesteście, prawdopodobnie chcielibyście dowiedzieć się więcej o Twitch Prime. Znany również jako Prime Gaming, Twitch Prime to program członkostwa premium w grach od Amazon i Twitch. Ale co to wszystko naprawdę oznacza, jakie są rzeczywiste korzyści płynące z takiego programu i jak można się do niego dostać? Poniżej odpowiadamy na wszystkie te pytania i więcej.

Co to jest Twitch?

Jeśli w jakiś sposób natknąłeś się na to, nie będąc użytkownikiem Twitcha, Twitch jest platformą strumieniową skoncentrowaną na grach, w której ludzie transmitują gry na żywo. Streamerzy Twitch to zarówno profesjonalni gracze z najwyższej półki, jak i zwykli gracze, którzy po prostu chcą mieć więcej doświadczeń społecznościowych, a także niektóre kanały i transmisje Twitch niezwiązane z grami.

Jeśli jesteś na Twitchu od dłuższego czasu, prawdopodobnie słyszałeś już o Twitch Prime. Jeśli nie, dowiesz się wszystkiego poniżej.

Co to jest Twitch Prime? Czy Prime Gaming różni się od Twitch Prime?

Twitch Prime zadebiutował w 2016 roku jako członkostwo premium dla Twitcha i był dołączony do członkostwa Amazon Prime. Wtedy była to niespodzianka – w końcu Prime był już sam w sobie uważany za niesamowitą ofertę. Od tego czasu Amazon Prime coraz częściej włącza do swojej subskrypcji usługi wykraczające poza bezpłatną wysyłkę, a Twitch Prime był jednym z głównych tego przykładów.

Od połowy 2020 r. Usługa Twitch Prime nosi teraz nazwę Prime Gaming, ale poza tym pozostaje taka sama pod względem oferowanych funkcji i korzyści.

Dlaczego miałbyś chcieć zdobyć Twitch Prime / Prime Gaming?

Członkostwo w Twitch Prime ma wiele zalet, ale największą atrakcją dla społeczności Twitcha jest bezpłatna subskrypcja wybranego przez Ciebie streamera, który jest dołączony do subskrypcji. Na Twitchu sama subskrypcja poziomu 1 kosztuje 5 USD, z czego około połowa trafia do streamera. (Subskrypcje wyższego poziomu kosztują więcej, ale dają również około połowy streamerowi). Dzięki członkostwu Prime otrzymujesz subskrybenta poziomu 1, który może dać dowolnemu streamerowi bez dodatkowych kosztów, oprócz wielu korzyści wymienionych poniżej.

Czytać  Jak pobierać filmy z Reddit

Jakie korzyści zawiera Prime Gaming?

Przed wydaniem pieniędzy i czasu na zakup Twitch Prime / Prime Gaming, ważne jest, aby wiedzieć, jakie korzyści zapewnia Prime Gaming.

Jakie są zalety Twitch Prime?

Dzięki dużej liczbie firm partnerskich, dzięki członkostwu Twitch Prime zobaczysz wiele gier i korzyści dla poszczególnych gier, które mogą mieć bardzo realny wpływ na sposób, w jaki grasz w swoje gry, zwłaszcza w ekskluzywne skórki. Rotacyjny charakter większości nagród Twitch Prime zachęca również do częstego ponownego sprawdzania strony Prime Gaming, więc nie przegapisz żadnych świetnych okazji ani ofert związanych z członkostwem.

Oprócz zalet gry, zobaczysz także wiele korzyści płynących z korzystania z Twitcha. Oto wszystkie korzyści zawarte w członkostwie w Twitch Prime / Prime Gaming:

  • Bezpłatna subskrypcja poziomu 1 dla wybranego przez Ciebie streamera Twitch.
  • Oglądanie Twitch bez reklam.
  • Rozszerzone przechowywanie strumieni Twitch (60 dni zamiast 14).
  • Ekskluzywna odznaka Prime Chat i emotikony.
  • Dostęp do obrotowej puli łupów w grze. Łup zwykle pochodzi z popularnych gier online dla wielu graczy, zwłaszcza strzelanek i gier MOBA.
  • Dostęp do obrotowej puli darmowych gier. Mogą to być zarówno niszowe, niezależne hity 2D, takie jak The Escapists, jak i pełnowymiarowe gry AAA, takie jak Alien: Isolation i Devil May Cry HD Collection.

Jak zdobyć Twitch Prime? Czy jest sposób, aby uzyskać to za darmo?

Twitch Prime / Prime Gaming jest częścią każdego istniejącego członkostwa Amazon Prime. Jeśli nie masz Prime i nigdy go nie miałeś, powinieneś być w stanie uzyskać 30-dniową bezpłatną wersję próbną na Prime Gaming strona lub Amazon Prime strona. Jeśli jesteś studentem, możesz skorzystać z 6-miesięcznego bezpłatnego okresu próbnego, rejestrując się na stronie Pierwszy uczeń strona.

Jeśli miałeś już członkostwo Prime, musisz zapłacić, aby je odnowić na jednej z trzech stron, do których linki znajdują się powyżej. Niestety, poza darmowymi wersjami próbnymi dla nowych użytkowników, nie ma możliwości darmowego pobrania Twitch Prime – jeśli chcesz tego, co najlepsze, będziesz musiał zapłacić jak najwięcej!

Czytać  Jak wyeksportować dane z LastPass do Bitwarden

.

Czy ten artykuł jest przydatny?