Apple twierdzi, że naprawił aplikację do podcastów po tym, jak zepsuł ją iOS 14.5

Apple twierdzi, że naprawił aplikację do podcastów po tym, jak zepsuł ją iOS 14.5

Kiedy firma ogłasza, że ​​zacznie pobierać opłaty za coś, co zawsze było bezpłatne, najlepiej upewnić się, że wszystko działa dobrze. Niewiarygodne, że to właśnie próbowało zrobić Apple, ale nie udało się. Apple ogłosił w zeszłym miesiącu, że zmieni aplikację Podcasty na iOS 14.5 i zacznie oferować usługę subskrypcji z podcastami premium. Po aktualizacji aplikacja dla wielu nie działała. Apple twierdzi, że rozwiązało problemy z aplikacją, ale czy zmniejszyło to Twoje szanse na sukces z subskrypcjami podcastów?

Problemy z aplikacją Apple Podcasts

Apple wydało aktualizację iOS 14.5 26 kwietnia. Nie minęło dużo czasu, zanim użytkownicy zaczęli narzekać na problemy. W większości użytkownicy narzekali, że brakuje niektórych odcinków podcastów. Czasami nowe odcinki nie pojawiają się przez kilka dni. Były też inne aspekty aplikacji, które również nie działały, takie jak pomijanie podcastów, nieprawidłowe oznaczenie czasu i niedziałające przewijanie.

Naprawiono aplikację Apple Podcasts

Nie jest to całkowicie poza linią, ponieważ aktualizacje czasami powodują takie trudności. Jest to jednak około tydzień po tym, jak Apple ogłosił nowy plan subskrypcji podcastów, który tradycyjnie był bezpłatny.

Firma Apple przyznała, że ​​aplikacja Podcasty ma problemy. „Użytkownicy mają problem z tą usługą”, Stwierdził Apple. „Badamy i zaktualizujemy stan, gdy będzie dostępnych więcej informacji”. Dodał, że trudności zaczęły się 29 kwietnia i nie dotyczyły wszystkich użytkowników.

Status systemu pokazuje, że jest naprawiony

Apple nie ogłosił, że naprawił aplikację; jednak wskazywał na stronie statusu systemu, że został poprawiony. Zaznaczę jednak, że to nie działa u mnie. Nie dostaję nowych podcastów, które powinienem. Wydaje się, że ta aktualizacja nie odniosła sukcesu w powrocie do aplikacji Apple Podcasts z aplikacji innej firmy.

Naprawiono stan systemu aplikacji Apple Podcasts

Dzieje się to w niefortunnym momencie dla Apple. Nie tylko planujesz uruchomić usługę subskrypcji, ale w tej przestrzeni panuje niesamowita konkurencja.

Czytać  Facebook tworzy zbiór danych o otwartym kodzie źródłowym, aby zmniejszyć stronniczość AI

Spotify kupiło zeszłej jesieni Megaphone, firmę zajmującą się publikacją i reklamą podcastów, co natychmiast zapewniło Apple konkurencję. Oprócz tego, wkrótce po ogłoszeniu przez Apple kolejnego planu subskrypcji, Facebook dodał miniodtwarzacz Spotify w aplikacji Facebook. Facebook dodaje również szereg innych funkcji społecznościowych audio.

Oczywiście istnieje również wiele aplikacji do podcastów innych firm. Apple nie jest jedynym graczem w grze. Wszystko to rodzi pytanie, jak zostanie to osiągnięte po tych błędach.

Przeczytaj informacje o jednej z tych aplikacji innych firm dzięki naszej recenzji Audials Play.

Czy ten artykuł jest przydatny?