Apple ogłasza iPhone 13, nowe iPady i Apple Watch 7

Apple ogłasza iPhone 13, nowe iPady i Apple Watch 7

Stało się znakiem, że wkrótce liście opadną z drzew: wydarzenie Apple z nowymi iPhone’ami i nowymi systemami operacyjnymi. Ale tym razem prawie nie wspomniano o iOS, macOS itp. To wszystko było sprzętem, ponieważ Apple ogłosił modele iPhone 13, nowy iPad Mini i iPad oraz Apple Watch 7. Ale głównie widzieliśmy kamery i więcej kamer.

iPhone 13 i iPhone 13 Mini

Apple ogłasza Iphone 13 Mini

Jeśli kamery Cię nie interesują, prawdopodobnie zechcesz pominąć iPhone 13 i iPhone 13 Mini.

Układ tylnych kamer, zasilany przez ISP (procesor sygnału obrazu), został przeprojektowany i obejmuje system dwóch kamer, teraz z największym czujnikiem iPhone’a w historii. Może wnieść o 47 procent więcej światła. Posiada również mniejszy system kamer TrueDepth.

Kamery te używają trybu Kinematyka. Rejestruje ludzi, zwierzęta i obiekty ze zmianami głębi i ostrości. Co niewiarygodne, ostrość można zmienić nawet po zrobieniu zdjęć i filmów. Photo Styles pozwolą Ci dostosować swoje preferencje fotograficzne do każdego zdjęcia.

Poza kamerami jest bardzo niewiele aktualizacji. iPhone 13 (6,1″) i iPhone 13 Mini (5,4″) będą dostępne w kolorze różowym, niebieskim, północy, starlight i (PRODUCT) czerwonym. Telefony mają ceramiczną osłonę nad ekranem OLED Super Retina XDR, który podobno jest twardszy niż jakiekolwiek inne szkło smartfona.

Układ A15 Bionic zapewnia obu telefonom lepszą wydajność baterii, nawet o 2-1 / 2 godziny dłużej w przypadku iPhone’a 13. Apple oferuje iPhone’a 13 i iPhone’a 13 Mini w rozmiarach 128 GB, 256 GB i 512 GB. iPhone 13 zaczyna się od 799 USD, a iPhone 13 Mini zaczyna się od 699 USD. Oba będą dostępne 24 września.

iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max

Apple ogłasza Iphone 13 Pro

Apple przyniósł więcej tego samego dzięki aparatom iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max: aparaty.

ISP i A15 Bionic zasilają trzy tylne kamery. iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max mają nowy szeroki aparat, największy dla iPhone’a, a także większą przysłonę, aby poprawić warunki słabego oświetlenia i nowy system autofokusa. Dostępna jest również opcja makrofotografii za pośrednictwem oprogramowania, które zapewnia ostre obrazy, które według Apple są „większe niż życie”.

Te telefony są również wyposażone w tryb kinowy i style zdjęć. Wprowadzono także tryb nocny i profesjonalną rozdzielczość. Pro Res to zaawansowany kodek wideo, który jest często używany jako format reklam, filmów fabularnych i audycji. iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max mają również Super Retina XDR z ProMotion. Pozwala to na adaptacyjną częstotliwość odświeżania od 10 Hz do 120 Hz. Ekrany są większe niż 6,1 ″ i 6,7 ″ i są najjaśniejsze, jakie kiedykolwiek widziano na iPhonie.

Czytać  Apple MagSafe i iPhone 12 mają problemy z rozrusznikami serca

Oba są dostępne w kolorze grafitowym, złotym, srebrnym i sierra blue z opcjami pamięci 128 GB, 256 GB, 512 GB i 1 TB. iPhone 13 Pro zaczyna się od 999 USD, a iPhone 13 Pro Max od 1099 USD.

Mini iPad

Apple ogłasza Iphone 13 Ipad Mini

iPad Mini zostanie odnowiony w tym roku i będzie również korzystał z ulepszonego systemu kamer.

Tylny aparat nowego iPada Mini zawiera czujnik 12 MP z funkcją Focus Pixels i większą przysłoną. Dostępna jest również lampa TrueTone do pracy w warunkach słabego oświetlenia. Dodaj układ ISP i A15 Bionic. Ultraszeroki przedni aparat z matrycą 12 MP zapewnia możliwości iPada Pro Center Stage. Kamera dosłownie podąża za Tobą, gdy się poruszasz i dostosowuje się, gdy inne osoby wchodzą i wychodzą z kadru.

Dodatkowo iPad Mini zawiera teraz port USB-C do szybszego przesyłania danych i łączy się z Apple Pencil 2. Będzie oferowany w kolorze różowym, gwiezdnym, fioletowym i gwiezdnej szarości w pojemnościach 64 GB i 256 GB. Model Wi-Fi zaczyna się od 499 USD, podczas gdy Wi-Fi + Cellular zaczyna się od 649 USD.

iPad (9. generacji)

Apple ogłasza Iphone 13 Ipad

Chociaż jest to najtańszy tablet Apple, iPad (9. generacji) ma również starsze funkcje i oczywiście słabsze aparaty.

Nowy iPad ma tylko chip A13 Bionic, ale nadal ma 20-procentowy wzrost wydajności w porównaniu z 8. generacją. Według Apple wciąż jest trzy razy szybszy niż Chromebook i sześć razy szybszy niż najlepiej sprzedający się tablet z Androidem. A13 Bionic wprowadza uczenie maszynowe, które będzie zawierać tekst na żywo na zdjęciach, gdy iPadOS 15 zostanie wydany.

System kamer umożliwia Center Stage. Wyświetlacz Retina o przekątnej 10,2″ obsługuje technologię TrueTone, dostosowując obraz na ekranie do temperatury barwowej otoczenia.

Prawdę mówiąc, wygląda staro, ponieważ nadal ma przycisk zasilania i dużą ramkę i działa tylko z rysikiem Apple 1. generacji.Ipad 9. generacji jest oferowany w opcjach pamięci 64 GB i 256 B w kolorze srebrnym i gwiezdnej szarości. Wersja Wi-Fi zaczyna się już od 329 USD, podczas gdy Wi-Fi + Cellular zaczyna się od 459 USD.

Czytać  Google uruchamia Messages Beta, które wyświetlają emotikony iPhone'a

Zegarek Apple 7

Apple ogłasza zegarek Iphone 13

Apple Watch 7 nie ma aparatów, więc Apple musiał wnieść coś innego, głównie w formie.

Największym plusem jest zwiększony rozmiar ekranu. Zapewnia o 20 procent większą powierzchnię ekranu z ramkami zaledwie 1,7 mm, czyli o 40 procent mniejszym niż Apple Watch 6. To zwiększa rozmiary 40 mm i 44 mm do 41 mm i 45 mm. Urządzenie do noszenia jest również jaśniejsze, gdy nadgarstek jest opuszczony i 70 procent jaśniejsze w pomieszczeniach.

Treść jest zoptymalizowana pod kątem tego większego ekranu. Dostępne są dwa większe rozmiary czcionek, większe tytuły menu i nowa klawiatura QWERTY, dzięki czemu nie musisz mówić ani rysować znaków.

Przeprojektowana przednia szyba jest o ponad 50 procent grubsza niż poprzednia wersja, co oznacza mniejsze ryzyko pęknięć, ale zapewnia nienaruszoną przejrzystość optyczną. Dzięki nowej architekturze ładowania i kablowi do ładowania USB-C zegarek ma 18-godzinny czas pracy na baterii i ładuje się o 33 procent szybciej.

Apple Watch 7 jest oferowany w siedmiu kolorach, w tym o północy, świetle gwiazd, zielonym i nowym niebieskim. Zaczyna się od 399 dolarów i będzie dostępny „jesienią tej jesieni”.

Kończący się

Wygląda na to, że Apple odkryło, gdzie chleb jest posmarowany masłem. iPhone’y robią świetne zdjęcia, więc tegoroczne produkty podwoiły się. Na tegorocznym wydarzeniu Apple nie wspominano zbyt wiele o systemach operacyjnych, bez wyraźnego powodu. Wspomniano o nowych zajęciach Fitness +, w tym Pilates i Meditation, podobnie jak Apple TV +, a konkretnie o Tedzie Lasso i jego Emmy.

Apple znalazło się pod ostrzałem za odejście od sprzętu, więc być może ogłoszenie linii iPhone 13, nowych iPadów i Apple Watch 7 było próbą zmiany tego postrzegania. Czytaj dalej, aby zapoznać się z naszym podejściem do iPada Pro 2021.

Źródło obrazu: Prasa do jabłek

Czy ten artykuł jest przydatny?