Aplikacja Facebook Messenger na iOS zaktualizowana o Soundmojis

Aplikacja Facebook Messenger na iOS zaktualizowana o Soundmojis

Trudno zapamiętać świat przed emotikonami. Stały się akceptowaną częścią naszego języka ojczystego i normalnym sposobem wyrażania siebie. Pomysł dodania do nich dźwięku jest nieco ekscytujący! A teraz aplikacja Facebook Messenger na iOS dodała Soundmojis. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego o najnowszej funkcji Messengera.

Messenger prezentuje Soundmojis

Przyznaj, czasami emotikony ratują życie. Wie, że musi coś powiedzieć, ale nic nie przychodzi mu do głowy. Wtedy wystarczy proste 👍. A wstawianie 🤣 wydaje się znacznie lepsze niż wpisywanie LOL.

Emotikony mają znacznie więcej do powiedzenia niż zwykłe „lubienie” lub „nielubienie”. A kiedy zapewni ci trochę dźwięku bez konieczności dołączania klipu z YouTube, możesz dodać o wiele więcej kontekstu do swojej reakcji.

Z okazji Światowego Dnia Emoji 17 lipca Messenger dodał Soundmojis do aplikacji na iOS w samą porę, czyniąc go częścią menu Expressions.

Klaskanie Messenger Soundmoji

Są zwykli podejrzani, tacy jak 👏, i są inne emotikony, które oznaczają znacznie więcej z dołączonym dźwiękiem, jak 🥁 i 🦗. Oprócz tych efektów dźwiękowych dostępne są również klipy głosowe z programów telewizyjnych i filmów, takie jak F9, Brooklyn dziewięć dziewięć, Y Bridgerton.

w post na bloguMessenger obiecał, że wkrótce pojawi się pełna biblioteka soundmoji. Obiecuje regularnie aktualizować aplikację na iOS o więcej dźwięków.

Jak dodać Soundmojis

Soundmoji są już częścią aplikacji Messenger, ale znalezienie ich może być trudne, mimo że wydaje się to łatwe. Spędziłem prawie godzinę szukając ich i badając, dlaczego nie widzę takiej opcji.

Podczas gdy App Store powiedział, że ma najnowszą wersję aplikacji Messenger, musiałem ją usunąć i pobrać ponownie, aby zobaczyć opcję soundmojis. Jest to jednak łatwe rozwiązanie.

Aby dodać soundmoji do wiadomości w Messengerze:

1. Rozpocznij nowy czat lub otwórz istniejący.

Czytać  Złośliwe aplikacje ze Sklepu Play wykradły dane bankowe

2. Kliknij buźkę w polu tekstowym.

3. Wraz z opcjami naklejek, GIF-ów i być może Facebook Pay (jeśli jest włączony), pojawi się ikona dźwięku.

4. Dotknij ikony dźwięku, aby uzyskać dostęp do listy wszystkich soundmoji.

Messenger Soundmoji jest fajny

5. Kliknij żądany soundmoji, a następnie ikonę odtwarzania, aby wyświetlić podgląd dźwięku.

6. Wybierz „Wyślij”, aby wstawić soundmoji do czatu.

Messenger Soundmojis rano

7. Pojawi się z „falami dźwiękowymi” wokół niego na czacie, aby odbiorca wiedział, że musi go kliknąć, aby usłyszeć dźwięk.

Messenger wyjaśnił w poście na blogu: „Uwielbiamy tworzyć zabawne i innowacyjne funkcje, które utrzymują ludzi w kontakcie i dają im swobodę wyrażania siebie”.

Jest to jednak ograniczone do iOS (i iPadOS), przynajmniej na razie; Nic nie wspomniano o dacie, kiedy funkcja będzie dostępna na Androida.

Chcesz zrobić więcej z Facebook Messengerem? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak usuwać wiadomości zbiorczo i wyłączać potwierdzenia przeczytania.

Czy ten artykuł jest przydatny?