Amazon pozwoli na płatności Venmo po wakacjach

Amazon pozwoli na płatności Venmo po wakacjach

Nie można zaprzeczyć, że płatności zmieniły się w ostatnich dziesięcioleciach. Wiele z tego wynika z postępu technologicznego. Jednak najnowsza zmiana wydaje się mieć więcej wspólnego z wygodą niż cokolwiek innego. W tym tygodniu ogłoszono, że Amazon zacznie akceptować płatności Venmo, ale nie na czas na Czarny piątek lub sezon świąteczny.

PayPal ogłasza, że ​​Amazon zaakceptuje płatności Venmo

Możesz być zdezorientowany powyższym nagłówkiem. Niektórzy mogą nie zdawać sobie sprawy, że PayPal jest spółką macierzystą Venmo. PayPal przejął Braintree w 2013 roku, rok po przejęciu Venmo przez Braintree. Sam PayPal został przejęty przez eBay w 2002 roku, a następnie rozstał się z internetowym serwisem aukcyjnym w 2015 roku.

PayPal ogłoszony W poniedziałek „współpracuje z Amazonem, aby umożliwić ponad 80 milionom użytkowników Venmo w USA płacenie za pomocą Venmo przy kasie przy użyciu metod finansowania, które obejmują połączone konto bankowe i saldo Venmo. Od przyszłego roku klienci będą mogli robić zakupy na Amazon.com i w aplikacji mobilnej Amazon w USA, korzystając ze swoich kont Venmo.

Venmo na Amazon Social

To sprawia, że ​​Venmo jest kolejną wygodną metodą płacenia za zakupy. Jej firma macierzysta, PayPal, jest oferowana jako metoda płatności w różnych sklepach internetowych. Prowadzi to do pytania, dlaczego PayPal nie wziął opcji Amazon dla siebie, zamiast tego pozostawił ją bardziej społecznemu odłamowi, kiedy Amazon nie jest uważany za portal zakupów społecznościowych.

Firma Venmo przeprowadziła niedawno badanie behawioralne, które wykazało, że 65 procent jego użytkowników zgłosiło zwiększenie zakupów online podczas pandemii, a 47 procent przyznało, że jest zainteresowane używaniem Venmo do płacenia u sprzedawców. Zwiększyła liczbę miejsc i sposobów, w jakie można z niej korzystać, a współpraca z Amazonem powinna gwałtownie zwiększyć tę liczbę.

„Przez ostatni rok skupiliśmy się na zapewnieniu naszej społeczności Venmo większej liczby sposobów korzystania z Venmo w codziennym życiu”, powiedział starszy wiceprezes i dyrektor generalny Venmo Darrell Esch, „w tym możliwość płacenia za pomocą kodów QR i zapewniania większej liczby zakupów funkcje, takie jak ochrona zakupów. Cieszymy się, że możemy umożliwić naszym użytkownikom Amazon i klientom płacenie za pomocą Venmo od przyszłego roku.

Venmo na Amazon Shopping

Dyrektor ds. globalnego przyjmowania płatności w Amazon, Ben Volk, dodał: „Rozumiemy, że nasi klienci chcą wyboru i elastyczności w sposobie robienia zakupów w Amazon. Cieszymy się, że możemy współpracować z Venmo i dawać naszym klientom możliwość płacenia za pomocą ich kont Venmo, wprowadzając nowe sposoby płatności na Amazon.”

Czytać  Ogromna awaria Internetu spowodowana przez Fastly Customer

Jak wpisuje się aspekt społeczny?

Venmo jest tradycyjnie uważane za strukturę płatności społecznych. Jest to sposób, w jaki znajomi mogą wysyłać płatności swoim znajomym. PayPal może być używany w ten sam sposób, ale ma o wiele więcej obowiązków. Zelle to rodzaj połączenia tych dwóch, jako sposób na płacenie rachunków i wysyłanie pieniędzy do przyjaciół.

Ale to otwiera pytanie, dlaczego klienci Venmo domagają się zapłaty za zakupy za pomocą usługi. Być może szukają usługi, która zrobi wszystko za nich.

Venmo na Amazon Zelle

Sam korzystałem z PayPala od czasów korzystania z eBaya, a potem wybrałem Venmo jako jedyny sposób, aby zapłacić czytelnikowi z dłoni na Bourbon Street w Nowym Orleanie. Odebrałem Zelle, aby dokonać płatności na rzecz mojej siostry. Zarejestrowałem się w Apple Pay jako preferowanej opcji online. Posiadanie jednej usługi, która zrobiła to wszystko, zdecydowanie ułatwiłoby mi sprawę, chociaż nie bardzo interesuje mnie aspekt społecznościowy i prawdopodobnie nadal wolę korzystać z płatności kartą kredytową na Amazon.

Jeśli interesuje Cię używanie Venmo na Amazon od 2022 roku, dowiedz się, jak uczynić go prywatnym i chronić swoją prywatność. Jeśli nie jesteś zainteresowany Venmo, spójrz na te alternatywy PayPal.

Czy ten artykuł jest przydatny?