9 zabawnych rozszerzeń Chrome do robienia żartów znajomym

9 zabawnych rozszerzeń Chrome do robienia żartów znajomym

Nie musisz czekać do Prima Aprilis, aby być utrapieniem i płatać figle znajomym. Jednym z wielu sposobów, w jaki możesz celebrować sztukę psot, jest infiltracja komputera przyjaciela / wroga / kolegi i bombardowanie jego przeglądarki wszelkiego rodzaju zabawnymi rozszerzeniami. Oto nasze najlepsze typy, które sprawią, że będziesz się śmiać kosztem twoich biednych ofiar.

1. Edytuj cokolwiek

To klejnot. Używając Edytuj rozszerzenie wszystkiego, możesz edytować tekst w dowolnej odwiedzanej witrynie, od witryn z wiadomościami po Twittera. Daje to nieskończone możliwości, niezależnie od tego, czy chodzi o dostosowanie kanału Twittera znajomego, aby wyglądało, że Ryan Gosling tweetuje go, aby powiedzieć „cześć”, czy, jak na zdjęciu, zmienianie wiadomości.

śmieszny-żart-chrome-rozszerzenia-strona-dowcip-modyfikator-strony-strony

Rozszerzenie Edit Anything działa bardzo dobrze z naszego doświadczenia i otwiera niewypowiedziane sposoby na przestraszenie znajomych. Po zainstalowaniu rozszerzenia kliknij ikonę Edytuj wszystko na pasku rozszerzeń. Zostanie wyświetlony komunikat „Wł.”. Kliknij tekst, który chcesz zmienić i wprowadź nowy tekst. Jeśli rozszerzenie nie działa, spróbuj Edytuj rozszerzenie.

2. Cornify

ten Cornify Rozszerzenie dodaje błyszczące jednorożce i tęcze do strony internetowej. Kliknij ikonę rozszerzenia, aby je aktywować. Gdy to zrobisz, kliknięcie przycisku myszy wypełni stronę jednorożcami. Jeśli chcesz użyć tego do zrobienia skutecznego dowcipu, zainstaluj go i spamuj stronę znajomego, gdy wyjdzie z pokoju. Im bardziej twoi przyjaciele nie lubią jednorożców, tym lepiej. Następnie zwróć na niego uwagę, gdy wrócą.

Chrome Żart Tęcza

Jeśli czujesz się szczególnie źle, możesz udawać, że jest to objaw przerażającego wirusa „Unicorn”. (Może po napisaniu wiadomości „Wirus jednorożca” przy użyciu powyższego rozszerzenia?) Odśwież stronę, aby zatrzymać jednorożce.

3. Graj im figle

ten Żartować Rozszerzenie oferuje szeroką gamę narzędzi do robienia żartów znajomym, takich jak rozmycie ekranu, czarno-biały, ukryty kursor i inne. Rozszerzenie pozwala dostosować czas i obszar ekranu, na który chcesz wpłynąć. Twoi nieszczęśni przyjaciele będą się zastanawiać, co się do cholery dzieje.

Żart o Chrome Wszystkie żarty

Moje osobiste ulubione ukrywają kursor i rozmywają; To oczywiście nie są żarty i najprawdopodobniej spowodują wiele zamieszania i frustracji. Nie pozwól, aby żart trwał zbyt długo! Takie żarty mogą kogoś bardzo rozzłościć.

Czytać  Jak wyświetlić fazy księżyca/księżyca w Kalendarzu Google

4. Zamiennik dla Nicolasa Cage

Zamiennik dla Nicolasa Cage to rozszerzenie, które zastępuje każdy obraz w Chrome obrazem Nicolasa Cage’a. Twoi znajomi prawdopodobnie natychmiast zorientują się, że robią im żarty lub myślą, że mają wirusa związanego z Nicolasem Cage’em. Chociaż ten żart może nie potrwać długo, jego krótkie życie ogłuszy umysły i sprawi, że myśleć tak jak ma to robić sztuka.

Mikołaj z żartu Chrome

Aby skorzystać z rozszerzenia, zainstaluj je i otwórz nową kartę ze stroną internetową zawierającą obrazy, które chcesz zastąpić Nicholasem Cage. Podobne rozszerzenia do wypróbowania: Klatkowe oraz Ncage.

5. Cenafy

Cenafy to rozszerzenie, które ma 1/100 szansy, że użytkownik będzie miał twarz pełną Nieoczekiwanego obiadu za każdym razem, gdy wczyta nową stronę internetową. Jeśli nie znasz tego mema, przestań teraz czytać i zobacz ten film.

śmieszny-żart-chrome-rozszerzenia-czempion

To rozszerzenie jest całkowicie śmieszne; Jest ukryty w rozszerzeniach i nikt tego nie zobaczy. Nie jest to rozszerzenie, które można zainstalować i od razu zobaczyć owoce, ale rozszerzenie, które można zainstalować na laptopie współlokatora. To rozszerzenie, którego możesz słuchać na cały regulator „I JEGO IMIĘ TO JOHN CENA” z drugiego pokoju, podczas gdy twój współlokator krzyczy zdezorientowany, chce tylko oglądać Netflix.

6. Niesamowite rozszerzenie dowcipu

ten Niesamowite rozszerzenie Prank oferuje 18 dowcipów w jednej rozkładówce. Po zainstalowaniu rozszerzenia kliknij ikonę rozszerzenia i przewiń w dół na dół strony. Znajdziesz różne żarty, takie jak przycisk wyjścia, LOL pojawiające się we wszystkich polach tekstowych, pisanie, niedozwolone poruszanie się obrazów itp. Kliknij dowcip, który chcesz zagrać swojemu przyjacielowi.

Niesamowity żart o Chrome

7. Web Prank – zastępuje Internet

Jak sama nazwa wskazuje, Rozszerzenie dowcip w sieci zastąp dowolne słowo jego substytutem. Dzięki temu rozszerzeniu możesz tworzyć fałszywe zrzuty ekranu, zmieniać nazwy znajomych w mediach społecznościowych, zmieniać imiona celebrytów i wiele więcej.

Czytać  Jak odzyskać swoje konto na Facebooku po zapomnieniu hasła

Kliknij rozszerzenie, aby je otworzyć. Dodaj słowa, które chcesz zastąpić, a następnie nowe słowa i włącz przycisk obok „Aktywuj żarty”. Odśwież stronę, aby zobaczyć nowe słowa na stronach internetowych.

Wymiana dowcipu chromu

Podobne rozszerzenia zastępowania słów do wypróbowania to Millenialsi do wężowych ludzi oraz Millenialsi odchodzą.

8. Szalona strona

ten Szalone rozszerzenie strony to sprawi, że strona zwariuje. Twój przyjaciel będzie zaskoczony, widząc, że strona internetowa zamienia się w animowaną stronę w kolorach tęczy z dziwnym kursorem. Bądź ostrożny! Może ich to za bardzo przestraszyć.

Szalony Żart Chrome

9. Włosy na wyświetlaczu

Kto nie nienawidzi, gdy widzi na ekranie przypadkowe włosy lub drobinkę kurzu? Z Przedłużanie włosów na wyświetlaczu, możesz dodać cyfrowe włosy do laptopa znajomego. Bez względu na to, jak bardzo się starają, nie będą w stanie go usunąć (ponieważ nie istnieje). To rozszerzenie działa najlepiej na stronach z białym tłem.

chromowane włosy żart

Częste pytania

1. Jak szybko uzyskać dostęp do rozszerzeń Chrome?

Musisz przypiąć rozszerzenie do paska rozszerzeń, aby uzyskać do niego dostęp jednym kliknięciem. Aby to zrobić, kliknij ikonę Rozszerzenia i kliknij ikonę pinezki obok rozszerzenia.

2. Jak usunąć rozszerzenie z Chrome?

Kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę rozszerzenia na pasku rozszerzeń i wybierz „Usuń z Chrome”. Możesz też kliknąć ikonę z trzema kropkami obok rozszerzenia i wybrać „Usuń z Chrome”.

Żartować

Po drażnieniu znajomych za pomocą tych zabawnych rozszerzeń Chrome, dowiedz się, jak przyspieszyć Chrome za pomocą rozszerzeń i sprawdź najlepsze rozszerzenia Chrome dla produktywności i uczniów.

Czy ten artykuł jest przydatny?