8 najlepszych smartfonów z klapką, jakie można kupić w 2021 roku

8 najlepszych smartfonów z klapką, jakie można kupić w 2021 roku

Czy wiesz, że składany telefon jeszcze nie umarł? Modne w latach 90. składane telefony nadal dobrze sobie radzą w XXI wieku. Możesz nawet dostać smartfony z klapką z zainstalowanym Androidem, jak zaraz zobaczysz! Więc jeśli szukasz nowego składanego telefonu w 2021 roku, są to jedne z najlepszych do wyboru.

1. Nokia 2720

Nokia przeżyła spory odrodzenie, odkąd stała się mądrzejsza i dołączyła do grona Androida, więc może sobie pozwolić na pójście nieco w lewo, oferując telefony inspirowane stylem retro. Wydała nowoczesne wersje swojej klasycznej serii 3310, ale także wydała elegancki mały, inteligentny telefon z klapką na Nokia 2720.

2020 Nokia 2720 Smartfony z Androidem z klapką

Działa na systemie operacyjnym KaiOS, lekkiej wersji Linuksa, która prawdopodobnie lepiej nadaje się do składanych telefonów o niskiej specyfikacji niż bardziej wymagającego Androida. . Został jednak stworzony we współpracy z Google, więc zawiera Asystenta Google, a także ważne wstępnie załadowane aplikacje, takie jak Facebook, WhatsApp i Google Duo.

Zasadniczo ma on imponujący 28-dniowy czas bezczynności baterii (w dzisiejszych czasach tego nie widać) i 4G / LTE. Po prostu wygląda bardzo stylowo. Z tyłu znajduje się również przycisk awaryjny.

2. Folder Samsung Galaxy 2

Podczas wyszukiwania wkrótce odkryjesz, że Samsung ma na rynku więcej modeli telefonów komórkowych z Androidem niż jakakolwiek inna firma. Folder Galaxy 2 to jeden ze starszych modeli, ale nadal wykonuje przyzwoitą pracę.

Android Samsung Flip Folder

Telefon ma 16 GB pamięci, ekran 3,8”, czterordzeniowy procesor 1,4 GHz i 2 GB pamięci RAM. To starszy model, więc możesz mieć trudności ze znalezieniem go w Internecie. Jeśli jednak możesz go znaleźć w serwisie eBay lub podobnych witrynach, jest to świetna opcja.

3. Talerze ZTE Z-320

Jeśli szukasz prostego smartfona, ale nie potrzebujesz mnóstwa aplikacji, Talerze ZTE Z-320 to może być dla Ciebie idealne. Ten telefon nie jest pełen funkcji, ale jest tani i ma wszystkie podstawowe funkcje, których można oczekiwać od telefonu z Androidem. Dodatkowo ma tę rozkładaną formę.

Najlepsze telefony komórkowe z Androidem Zte Cymbal Z 320

Jedną z głównych cech jest łączność 4G LTE. Ponieważ dostawcy telefonów komórkowych ograniczają obsługę starszych technologii, takich jak 2G, posiadanie nowoczesnej łączności jest ważne, aby zapewnić możliwość dalszego korzystania z telefonu.

Czytać  Czym jest Microsoft Pluton Security Processor i dlaczego go potrzebujesz?

4. Kyocera KYF31

Stosunkowo nieznany producent na Zachodzie, Kyocera KYF31 to telefon z Androidem, który oszczędza grosze, ale nie skąpi szczegółów. Zachowuje wygląd retro, ale jest wyposażony w funkcję 4G, aparat 8,0 megapiksela i system Android 5.1.1. Wykorzystuje czterordzeniowy procesor Snapdragon 210 i 1 GB pamięci RAM.

Android Flip Kyocera

Telefon ma nawet kilka fajnych funkcji dotykowych. Na przykład przesuwając telefon po klawiaturze, możesz przewijać okna tak jak smartfon.

5. Kyocera DuraXE

Niektórzy z nas potrzebują telefonu, który jest bardziej wytrzymały niż standardowy smartfon. Kyocera od lat buduje tego typu smartfony. Kyocera DuraXE Łączy w sobie konstrukcję w stylu flip-up z solidną ramą, aby wytrzymać wszystko, co na niego rzucisz.

Najlepsze telefony z Androidem Kyocera Duraxe

Telefon ma 1 GB pamięci RAM i 8 GB pamięci, ale gniazdo kart pamięci umożliwia rozszerzenie pamięci. Kyocera DuraXE obsługuje karty microSD o pojemności do 32 GB.

6. TracFone ZTE Z233

Jeśli szukasz niedrogiego telefonu z systemem Android na kartę, TracFone ZTE Z233 jest to jeden z najtańszych, jakie znajdziesz. To najtańszy smartfon na tej liście.

Najlepsze telefony z klapką z Androidem Tracfone Zte Z233

Z drugiej strony ten telefon jest zablokowany przez operatora, więc będzie działał tylko z usługą komórkową Tracfone. Na plus ma łączność 4G LTE, więc możesz być pewien, że wystarczy Ci na chwilę.

7. Samsung Galaxy Z klapką

Wkraczamy teraz w nowoczesną definicję „składanego telefonu” z w pełni elastycznymi wyświetlaczami Samsunga. Samsung Galaxy Z klapką Nie ma małej klawiatury w dolnej połowie, zamiast tego ma jeszcze większy ekran. Po całkowitym rozłożeniu wygląda jak pojedynczy ekran. Możesz jednak złożyć połówki, aby zaoszczędzić miejsce w kieszeni.

Android odwróć Motorola

Galaxy Z Flip to nowsza wersja niż poprzednie modele, która ukazała się w lutym 2020 r. W związku z tym jego specyfikacje są znacznie bardziej imponujące, z systemem operacyjnym Android 10, ośmiordzeniowym procesorem Snapdragon 855+ i 8 GB pamięci RAM. . Ma rozdzielczość 1080 x 2636 i ekran 6,7″. Oczywiście po wdrożeniu!

Czytać  Jak znaleźć najlepszy kanał WiFi dla częstotliwości 5 Ghz?

8. Motorola Razr

Rzadki wpis, który nie pochodzi od Samsunga, Motorola Razr sprawia, że ​​składane telefony wyglądają tak, jakby stały się modne w tym wieku. Po obróceniu ekran rozciąga się od góry do dołu, podobnie jak Galaxy Z. Po złożeniu górna powierzchnia pokazuje godzinę i powiadomienia.

Android Flip Samsung Z

Ponownie, ten telefon jest nowy, więc specyfikacje są bardzo dobre. Jest dostarczany z Amazon 9, ale w razie potrzeby można go uaktualnić do 10. Ma ośmiordzeniowy Snapdragon 710, ekran 6,2”, 6 GB RAM-u i 128 GB przestrzeni wewnętrznej.

Przeglądanie telefonów z klapką

Telefony z klapką są dalekie od śmierci. Od zwykłych składanych telefonów po składane telefony, każdy znajdzie model składanego telefonu z Androidem.

Jeśli jesteś osobą starszą lub kupujesz telefon dla osoby starszej, składane telefony nie są jedyną opcją. Wszystko, od telefonów z najwyższej półki po uproszczone, ale wyrafinowane telefony, może działać. Jeśli nie wiesz, od czego zacząć, zerknij na naszą listę najlepszych smartfonów dla seniorów.

.

Czy ten artykuł jest przydatny?