8 najlepszych klientów Reddit na iOS i Android

Best Reddit Clients Featured

Reddit nie bez powodu nazywany jest „pierwszą stroną Internetu”. To tam zaczyna się wiele nowości, trendów i memów. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem Reddit, czy spędzasz wiele godzin dziennie na stronie, znalezienie najlepszego doświadczenia na smartfonie jest ważne, ale znalezienie najlepszych klientów Reddit na iOS i Androida nie zawsze jest łatwe. Ta lista zawiera najlepszych klientów mobilnych Reddit w dowolnej kolejności.

Czy można bezpiecznie ufać aplikacjom Reddit innych firm?

Absolutnie. Po pierwsze, najprawdopodobniej zalogujesz się do Reddit za pomocą istniejącego loginu. Dlatego nie dajesz tym aplikacjom niczego prywatnego. W przypadku Apple App Store mówi dokładnie, co możesz zobaczyć i wiedzieć o swoich danych użytkownika. Ogólnie rzecz biorąc, podczas korzystania z wymienionych poniżej aplikacji nie powinieneś mieć żadnych obaw o prywatność.

1. reddit

Dostępne w: iOS | Android

Chociaż opcje innych firm są świetne, czasami po prostu chcesz używać Reddit w sposób, w jaki ma być używany. W takich przypadkach najlepszą opcją są oficjalne aplikacje Reddit na iOS i Androida. Interfejs jest minimalistyczny i czysty, choć pełen reklam. Aplikacje oferują nieskończone przewijanie, dzięki czemu nigdy nie zabraknie Ci rzeczy do przeczytania.

Najlepsi klienci Reddit Ios Reddit

Aby być uczciwym, oficjalna aplikacja jest w porządku dla większości użytkowników Reddit. Zawsze będziesz mieć pierwszą okazję, aby uzyskać dostęp do najnowszych funkcji lub narzędzi dostępnych w Reddit. Aplikacja jest często aktualizowana, ponieważ błędy są szybko usuwane, a nowe funkcje (niektóre małe, inne duże) są często wprowadzane przez programistów. Jeśli chcesz uzyskać najbardziej realistyczne wrażenia z Reddit na urządzeniach mobilnych, oficjalna aplikacja jest tak dobra, jak to tylko możliwe. Musisz tylko tolerować wszystkie reklamy. Następnie. Wiele. reklamy

2. Slajd

Dostępne w: iOS | Android

Dla każdego, kto chce mieć aplikację Reddit, która nie wygląda jak inne aplikacje Reddit, Slide jest odpowiedzią. Gdy uruchamiasz aplikację po raz pierwszy, masz do wyboru cztery różne style. Ulubionym jest styl karty, który koncentruje się na podglądach obrazów i filmów podczas przewijania wszystkich subskrypcji subreddit.

Najlepsza slajd dla klientów Reddit Ios

Dostosowanie aplikacji może z pewnością być nieco przytłaczające, ponieważ dostępnych jest prawie 12 000 różnych kombinacji motywów.

Pomijając przytłaczające ustawienia, Slide kładzie nacisk na wrażenia bez reklam bez uszczerbku dla funkcji, takich jak pełna możliwość offline, a także synchronizacja wszystkich ustawień personalizacji za pośrednictwem iCloud lub Synccit na Androidzie, dzięki czemu Twoje urządzenia są zawsze zsynchronizowane. Profesjonalni subskrybenci mają nawet możliwość blokowania reklam w witrynach odwiedzanych przez Slide. Parzystość aplikacji między systemami iOS i Android zapewnia, że ​​główne aktualizacje aplikacji pojawiają się mniej więcej w tym samym czasie.

3. Apollo

Dostępne w: iOS

Jeśli spędzasz czas z r/iPhonem lub/iPadem, prawdopodobnie słyszałeś już o Apollo. Prawdopodobnie najlepszy klient Reddit na iOS. Ilekroć ktoś pyta o aplikację innej firmy dla Reddita, Apollo jest prawie zawsze większością odpowiedzi.

Najlepsi klienci Reddit Ios Apollo

Jedną z najlepszych rzeczy w wyborze Apollo jest jego „doładowana przeglądarka multimediów”. Reddit skupia się na obrazach i filmach, a Apollo to niewątpliwie doświadczenie oparte na treści do korzystania z multimediów. Fani Markdown pokochają, że Apollo w pełni wykorzystuje możliwości Markdown, w tym kursywę, linki, pogrubienie i nie tylko. Kolejną atrakcją Apollo jest możliwość „ulubionych” subredditów i dostępu do nich bezpośrednio z zakładki „Wpisy”. Jest to dość proste, ale znacznie przyspiesza znajdowanie treści, których potrzebujesz.

Czytać  8 najlepszych aplikacji do organizowania kolekcji na Androida i iPhone'a

Największa wada? Ich usługa „Ultra” jest zbyt droga jak na aplikację Reddit; dodaje jednak powiadomienia push, niestandardowe ikony i nie tylko.

4. Narwal

Dostępne w: iOS

Narwhal od dawna jest podstawą społeczności iPhone’a i Reddita. Każdy, kto szuka klientów Reddit na iOS, którzy skupiają się głównie na gestach, aby obejść aplikację, powinien przyjrzeć się bliżej Narwhalowi. Ta aplikacja może być jedną z aplikacji, która najbardziej przypomina oficjalną aplikację Reddit pod względem wyglądu, ale bez reklam lub „dodatków”, które mogą zaciemniać oficjalną aplikację.

Najlepsi klienci Reddita Ios Narwhal

Gesty prowadzą zestaw funkcji Narwhala, gdy głosujesz na komentarze w górę lub w dół za pomocą machnięcia. Gesty są ponownie używane do oznaczania postów do przeczytania później lub do ukrywania postów przed ponownym pojawieniem się w Twoim kanale. Czytanie komentarzy jest niezwykle łatwe do naśladowania, a ponieważ komentarze są często najlepszą częścią Reddit, jest to obszar, który każda aplikacja musi zdefiniować. Jeśli istnieje jakikolwiek powód, by ignorować Narwhal, to przestarzały wygląd sprawia, że ​​wydaje się, że został pominięty w bardziej nowoczesnych doświadczeniach, których szukają konkurencyjne aplikacje. Mimo to jego zestaw funkcji z nawiązką rekompensuje słaby interfejs użytkownika.

5. latawiec

Dostępne w: iOS

Koncentrując się na szybkim, ale ostrym interfejsie, Comet for Reddit to kolejna świetna opcja. Podobnie jak Apollo, Comet oferuje pełną obsługę Markdown i podobnie jak oficjalna aplikacja Reddit, Comet oferuje nieskończone przewijanie. Przeglądarka multimediów jest na najwyższym poziomie, umożliwiając oglądanie różnych GIF-ów i filmów Reddit w całej okazałości. Pięć motywów i cztery układy postów zapewniają każdemu opcję dostosowywania. To oprócz ponad 60 ustawień z innych aplikacji, które można również dostosować.

Najlepsi klienci Reddit Ios Comet

Comet wyróżnia się również możliwością dodawania nieograniczonej liczby kont, a także unikatowego pokazywania wszystkich treści, które zostały przegłosowane. To funkcja, której nie widzimy w wielu innych aplikacjach Reddit innych firm. Unikalny interfejs użytkownika dodaje nową warstwę dla każdego, kto codziennie korzysta z Reddit. To ten interfejs oraz natywne funkcje Reddita pomagają odróżnić go od pozostałych opcji innych firm. Zawodzi to, że nie był aktualizowany przez jakiś czas, a programista zamilkł. Z każdą nową wersją systemu operacyjnego istnieje możliwość, że funkcje zostaną zepsute, więc używaj ich ostrożnie.

6. Synchronizuj

Dostępne w: Android

Posiadając najlepszą w swojej klasie przeglądarkę obrazów i schludny wygląd, Sync for Reddit jest ulubieńcem fanów dla użytkowników Androida. Darmowe z reklamami to bummer, ale możesz zapłacić 4,99 USD za konto premium, które usuwa reklamy, dodaje obsługę wielu kont i pozwala szybko przechodzić między różnymi subredditami. Ekran główny natychmiast pokazuje pięć najpopularniejszych subredditów i umożliwia subskrybowanie stale rosnącej liczby subredditów.

Najlepsi klienci Reddita synchronizują Androida

Gdy przesyłasz własny post, korzystanie z zaawansowanego edytora przesyłania z wbudowanymi opcjami edycji pomaga Sync for Reddit wyróżnić się na platformie Android. Jedną z głównych zalet synchronizacji jest to, że programista zobowiązuje się do cotygodniowych aktualizacji w celu usunięcia błędów lub wprowadzenia nowych funkcji, a dedykowany subreddit pozwala użytkownikom zgłaszać problemy, awarie i błędy. Przyda się to, ponieważ największa skarga użytkowników dotyczy dość ciągłego łamania się odtwarzacza wideo.

Czytać  Jak dodawać znaki wodne do zdjęć na Androidzie

7. nieskończoność

Dostępne w: Android

Pomijając uroczą ikonę aplikacji, Infinity for Reddit to klient Android Reddit, który zasługuje na wszystkie pochwały. Jest to szczególnie ważne, gdy weźmiesz pod uwagę „Tryb leniwy” lub automatyczne przewijanie postów, dzięki czemu możesz cieszyć się treścią Reddit bez konieczności przesuwania kciuka, aby przesunąć palcem w dół. Każdy post Reddit jest zaprojektowany jako karta, która pomaga oddzielić posty, dzięki czemu możesz je czytać i śledzić łatwiej niż w oficjalnej aplikacji Reddit, gdzie wszystko jest połączone.

Najlepsi klienci Reddit Infinity na Androida

Możesz także przełączyć się na tryb kompaktowy, aby filmy i miniatury obrazów zamieniły się w małe kwadraty. Oczywiście istnieje obsługa wielu kont, podobnie jak przełączanie między wszystkimi kontami w ciągu kilku sekund. Co najlepsze, jest całkowicie darmowy, więc od razu zacznij korzystać z trybu leniwego. Z drugiej strony, oglądanie multimediów jest dość częstą skargą, ponieważ funkcje autoodtwarzania nie działają konsekwentnie.

8. Impuls

Dostępne w: Android

Od samego początku Boost for Reddit wyróżnia się na tle pakietu aplikacji na Androida dzięki integracji narzędzi do moderacji dla moderatorów subreddit. Podczas gdy prawie każda aplikacja na Reddit jest przeznaczona dla zwykłego użytkownika, niewielu robi wszystko, aby poprawić wrażenia użytkownika dla co prawda małej (więcej) liczby moderatorów subreddit. Jeśli bez żadnego innego powodu warto pobrać Boost for Reddit, to właśnie do tego, a być może do podglądów w aplikacji dla niemal każdego rodzaju formatu multimedialnego.

Najlepsi klienci Reddit zasilają Androida

Kolejną dużą zaletą jest wbudowana obsługa spoilerów, dzięki czemu możesz uniknąć wszystkich przyszłych spoilerów z filmów Marvela. Dodaj informację zwrotną oznaczoną kolorami, Material Design z 70 różnymi kolorami, aby dostosować wygląd, a łatwo zrozumieć, dlaczego Boost jest tak popularny w społeczności Android Reddit. Możesz szybko filtrować posty według subreddita, domeny i słów kluczowych, a nawet wybrać wyświetlanie tylko postów zawierających GIF-y lub filmy. Podobnie jak Comet na iOS, największym minusem Boost jest brak ciągłych aktualizacji, co sprawia, że ​​wejście na całość jest trudne.

Kończący się

Pobranie dobrej aplikacji z Reddit to tylko część równania. Jeśli chcesz dołączyć do rozmowy i sprawić, by doświadczenie było przyjemne, oto kilka rzeczy, których nie powinieneś robić na Reddicie.

Czy ten artykuł jest przydatny?