8 darmowych aplikacji do pobierania muzyki na Androida

8 darmowych aplikacji do pobierania muzyki na Androida

Jesteśmy w generacji mediów strumieniowych z pobieraniem muzyki w erze Spotify i zaczyna się to trochę przypominać DVD w erze Netflix. To powiedziawszy, jest coś pocieszającego w posiadaniu muzyki bezpośrednio na urządzeniu bez martwienia się o kaprysy słabych połączeń internetowych lub rozrywkę podczas lotów długodystansowych. Prawdopodobnie chcesz, aby aplikacja do pobierania muzyki na telefon z Androidem pobierała muzykę na swoje urządzenie.

Oto nasze ulubione aplikacje do pobierania muzyki na Androida, które nie kosztują ani grosza.

Uwaga– Kilka z tych aplikacji należy pobrać spoza Sklepu Play i będzie wymagać zezwolenia na nieznane źródła w systemie Android.

1. Fildo

Istnieją dwie różne wersje aplikacji Fildo: jedna to „Odtwarzacz muzyki” w Sklepie Play, ale nie da ci to poszukiwanego narzędzia do pobierania MP3. Aby uzyskać wersję Fildo, która umożliwia pobieranie darmowej muzyki, potrzebujesz zainstaluj APK z oficjalnej strony Fildo.

Fildo

Gdy już to zrobisz, użyj wyszukiwania w aplikacji, aby znaleźć określone utwory lub albumy, które chcesz przeszukać. Możesz także skorzystać z różnych wykresów z różnych witryn muzycznych, z którymi integruje się aplikacja, jeśli chcesz poznać hity.

Po znalezieniu żądanego albumu lub utworu naciśnij ikonę „+” w prawym górnym rogu, a następnie wybierz odpowiednią opcję, aby pobrać muzykę, utworzyć listę odtwarzania lub posłuchać jej teraz.

2. YMusic

Jedna z najbardziej stylowych i oficjalnie wyglądających aplikacji do pobierania muzyki, YMusic umożliwia odtwarzanie dowolnego wideo z YouTube jako pliku audio, a nawet umożliwia uruchomienie go w tle na telefonie.

Ymusic

Prawdziwa sztuczka polega na tym, że możesz również pobierać filmy jako pliki audio. Masz możliwość pobrania ich w formatach M4A i MP3, a także ma świetny interfejs użytkownika biblioteki, który umożliwia później zarządzanie plikami muzycznymi tak, jak w aplikacji do odtwarzania muzyki.

Ze wszystkich opcji na tej liście, YMusic jest niewątpliwie najwygodniejszy (chociaż trzeba go pobrać spoza Sklepu Play) i najbardziej niezawodny. Z tych powodów znajduje się na szczycie naszej listy.

3. NewPipe

Pogoda NewPipe nadal wydaje się, że jest w toku, z pewnością spełnia swoje zadanie, jeśli chodzi o pobieranie muzyki. Jest open source i jest stale ulepszany. Teraz obsługuje również pobieranie SoundCloud, MediaCCC, Bandcamp i FramaTube.

Newpipe

Domyślnie aplikacja otwiera się jako interfejs YouTube. Po prostu wybierz film, który chcesz pobrać, a następnie kliknij ikonę pobierania w prawym górnym rogu i wybierz, czy chcesz go pobrać jako wideo czy audio oraz w jakim formacie chcesz.

Czytać  11 alternatyw dla WhatsApp, które naprawdę szanują Twoją prywatność

Aby przełączyć się na SoundCloud, dotknij ikony menu w lewym górnym rogu, a następnie dużej czerwonej ikony „NewPipe” u góry i wybierz SoundCloud (beta).

4. Pobieranie muzyki z GTunes

Stary, ale dobry … jak Tom Waits. GTunes Przeszukuj kilka dużych domen muzycznych do pobrania pod kątem zapytań – znajdziesz miliony artystów i piosenek z wielu pokoleń. Opcje wyszukiwania są dość prymitywne, więc najlepiej z nich korzystać, jeśli dokładnie wiesz, jakich utworów szukasz i chcesz je po prostu pobrać.

Gtunes

Zwróć uwagę, że kiedy korzystaliśmy z aplikacji ze wszystkich czterech wyszukiwarek, tylko „C” wyświetlało wyniki, więc spróbuj użyć tego, zanim zaczniesz narzekać, że wszystko nie działa! GTunes ma również wbudowany odtwarzacz, a nawet umożliwia przycinanie melodii i ustawianie utworów jako dzwonków. To wszystko jest dość proste, ale zaokrągla to do przyzwoitego małego pakietu.

5. PIEŚNI

Informacja o tym w Sklepie Play jest nieco myląca, sugerując, że musisz być członkiem jakiegoś rodzaju, aby cieszyć się tą aplikacją. Po prostu to zignoruj. Darmowa wersja PIEŚNI jest wspierany przez reklamy i ma dostęp do zdrowego arsenału muzyki, starej i nowej, od artystów zarówno z głównego nurtu, jak i nieznanych, od muzyki z list przebojów po slumsów nad morzem. (To prawda, znalazłem tutaj chaty Assassin’s Creed IV.) Przy każdym znalezionym utworze zobaczysz opcje odtwarzania i pobierania utworów, których słuchasz, a ostatnio dodali funkcję, która pozwala również pobierać filmy.

Songily

To jest dokładnie taki rodzaj aplikacji, który, jak sądzę, Google nie będzie się zbytnio podobał, więc nie zdziw się, jeśli zniknie ze Sklepu Play i musisz pobrać ją ręcznie.

6. TubeMate

Czasami najlepsze aplikacje do darmowego pobierania muzyki to te, które nawet nie są specjalnie zaprojektowane do tego celu. TubeMate to aplikacja, która umożliwia pobieranie filmów z YouTube w różnych formatach, w tym tylko audio. Jak zapewne wiesz, YouTube to jedno z najlepszych miejsc do słuchania ulubionej muzyki, a dzięki TubeMate jest również jednym z najlepszych miejsc do pobierania tej muzyki.

Tubemate

Możesz pobierz TubeMate tutaj (Google nie zezwala na to w Sklepie Play, prawdopodobnie dlatego, że atakuje YouTube), a gdy spróbujesz pobrać filmy jako audio (M4A lub MP3), zostaniesz również poproszony o pobranie MP3 Video Converter, który synchronizuje się z TubeMate konwertować wideo na audio.

Czytać  Jak tworzyć i używać niestandardowych naklejek na Snapchacie

7. 4Wspólne

Słynne repozytorium wymiany plików 4Shared istnieje na PC od lat i okazało się wielkim hitem również na Androida. Ponownie, nie jest to przeznaczone tylko do muzyki, ponieważ użytkownicy mogą przesyłać dowolne pliki, ale jest tak samo dobry w wyszukiwaniu muzyki, jak cokolwiek innego. (Istnieje nawet opcja wyszukiwania plików muzycznych).

4shared

4Shared można pobrać ze Sklepu Play ale nie we wszystkich krajach. Jeśli nie możesz go pobrać ze Sklepu Play w swoim kraju, możesz pobierz pakiet APK za darmo tutaj.

8. Audiomack

Jeśli chcesz wiedzieć, że pobierana przez Ciebie muzyka nie narusza żadnych praw autorskich, a także jesteś otwarty na poszukiwanie nowych talentów w dziedzinie hip-hopu, elektroniki i reggae, to daj Audiomack próba.

Audiomack

Ta aplikacja zapewnia platformę dla artystów, którzy nie mają oficjalnych środków dystrybucji, a jednocześnie ma system filtrowania treści, aby zapewnić dobrą jakość treści. Ten oparty na dobrej woli projekt już pobudził gwiazdy hip-hopu, takie jak T-Wayne, Fetty Wap i Migos, do nagrania umów z wytwórnią i daje Ci szansę znalezienia kolejnej wielkiej gwiazdy.

Następne kroki

Kiedy pobierasz pliki apk, ale nie możesz ich znaleźć, postępuj zgodnie z tym krótkim przewodnikiem, jak znaleźć pobrane pliki na dowolnym urządzeniu z Androidem. Szukasz więcej aplikacji do gry na Androida? Co powiesz na listę najlepszych aplikacji do nagrywania ekranu na Androida lub chcesz sprawdzić swoje umiejętności hakerskie? Oto lista najlepszych aplikacji hakerskich na Androida.

.

Czy ten artykuł jest przydatny?