7 przydatnych aplikacji do prowadzenia pamiętników wideo online

7 przydatnych aplikacji do prowadzenia pamiętników wideo online

Dziennikarstwo i księgowanie, a także blogowanie, są bardziej popularne niż kiedykolwiek, ponieważ ludzie dzielą się swoim życiem z innymi. Jeśli chcesz prowadzić dziennik wideo, a nie tylko pisemny, sprawdź te przydatne aplikacje i strony internetowe, które możesz chcieć poznać.

1. Dziennik dnia pierwszego (Android, iOS)

ten ios Wersja aplikacji Day One umożliwia nagrywanie pamiętnika za pomocą obrazów, nagrań głosowych, filmów i tekstu. Jednak funkcja wideo wymaga subskrypcji. Możesz wprowadzać tekst i dołączać obrazy tylko w Android. Organizacja Twojego dziennika jest jedną z najlepszych na świecie, nadając mu przyjazny i osobisty wygląd, który sprawia, że ​​czujesz się jak Twoja prywatna przestrzeń cyfrowa (co oczywiście jest).

Wideo Dzień pierwszy nabiału

Możesz ustawić przypomnienia, które będą przypominać Ci o pisaniu do niej każdego dnia, a wiele funkcji sprawia, że ​​przeglądanie poprzednich wpisów jest przyjemnością, na przykład „W tym dniu”, który pokazuje, co napisałeś w dniu kalendarza. wybrany w poprzednich latach.

W bezpłatnej wersji możesz dodać dowolną liczbę wpisów, a płatna wersja premium zapewnia nieograniczone miejsce do przechowywania w chmurze, synchronizację między różnymi aplikacjami pierwszego dnia i obsługę klienta.

2. 1 sekunda dziennie (Android, iOS)

Zamiast po prostu nagrywać filmy o normalnej długości, 1 sekundę dziennie (ios, Android) pozwala codziennie nagrywać jednosekundowy klip i łączyć go w beztroski pokaz slajdów, który w zasadzie dokumentuje Twoje życie.

Nabiał wideo 1 sekunda

Aplikacja ma własny wbudowany pakiet edycyjny, dzięki czemu możesz dowolnie aranżować swoje klipy. Możesz także zacząć działać, ponieważ aplikacja może używać istniejących filmów do wypełniania przeszłych dat w kalendarzu 1SE.

Jest coś spokojnego w tym stylu dokumentowania swojego życia za pomocą tak krótkich klipów. Sposób, w jaki zarządzasz swoimi filmami, sprawia, że ​​konserwacja jest bardzo łatwa i jest świetnym sposobem na połączenie cennych chwil w jedno niesamowite kontinuum.

3. Podróż (Android, iOS, Internet, Mac)

Ta aplikacja jest naprawdę wieloplatformowa. Podróż działa na każdym urządzeniu mobilnym (Android, ios), w sieci Web pod adresem Chmura podróży, jak Rozszerzenie do Chrome, lub w aplikacja komputerowa nie wymaga internetu.

Wideo Mleczna Podróż

Aplikacja Journey to aplikacja Google’s Choice, prawdopodobnie ze względu na liczbę oferowanych funkcji. Na przykład wpisy są synchronizowane z Dyskiem Google, dzięki czemu można uzyskać do nich dostęp z dowolnego miejsca. Zapewnia również opcje przesyłania wielu obrazów, innych filmów i panoram; otaguj swoje wpisy, aby znaleźć je później; oraz możliwość pobrania ich jako plików PDF lub dokumentów Word do wydrukowania.

Czytać  Jak usunąć swoje dane osobowe z Internetu

4. Daylee: Twój dziennik wideo (Android, iOS)

Dostępne dla obu Android oraz ios, aplikacja Daylee umożliwia nagrywanie krótkich klipów wideo o długości do 10 sekund każdego dnia. Do swojego wpisu możesz również dodać zdjęcia, rysunki i tekst. Wejście wideo można dodatkowo ulepszyć, dołączając informacje, takie jak nastrój, emotikony, napisy, lokalizacja itp.

Klipy są początkowo zapisywane lokalnie, a następnie synchronizowane z Dyskiem Google lub pamięcią Apple iCloud, w zależności od wybranej opcji tworzenia kopii zapasowej. Wersja premium aplikacji umożliwia przesyłanie klipów o dowolnej długości, oferuje wszystkie nastroje i emotikony, wszystkie kolory aplikacji, brak reklam i inne funkcje.

Wideo Dairy Daylee

5. Codzienne chwile (Android)

Najlepsi z Aplikacja Daily Moments jest to, że możesz rozpocząć nagrywanie od razu bez wcześniejszej rejestracji. Bardzo niewiele aplikacji pozwala to zrobić. Jest to jednak również jego wada, ponieważ nie oferuje funkcji kopii zapasowej.

Jeśli się z tym zgadzasz, aplikacja oferuje intuicyjny interfejs użytkownika. Na pierwszym ekranie masz kalendarz i dwa przyciski, Otwórz i Nagraj, aby dodać swoje filmy. Aplikacja obsługuje zarówno filmy poziome, jak i pionowe.

Wideo Codzienne chwile mleczne

6. Dziennik mojego życia (iOS)

Niezależnie od tego, czy chcesz zachować prywatność pamiętników wideo, czy udostępnić je garstce znajomych (do 15), Aplikacja Moja Podróż przez Życie pozwala zrobić jedno i drugie. Możesz tworzyć filmy o długości do pięciu minut, publikować obrazy i dodawać notatki dźwiękowe. Aplikacja będzie co roku automatycznie tworzyć filmy życia. Możesz nawet dodawać cele i śledzić je.

Wideo Dairy Moje życie

Wersja premium umożliwia wysyłanie prywatnych wiadomości do ludzi, udostępnianie filmów z życia, dodawanie nieograniczonej liczby postów, jest wolna od reklam i oferuje nieograniczone przechowywanie w chmurze.

7. Dziennik na żywo (Android, iOS, Internet)

Dziennik na żywo (Sieć, Android, ios) służy do prywatnego kronikowania lub udostępniania w społeczności LiveJournal. Łączy blogowanie z mediami społecznościowymi, dzięki czemu ludzie mają możliwość udostępniania Twoich treści innym osobom o podobnych poglądach.

Czytać  5 witryn do strumieniowego przesyłania darmowych horrorów na Halloween

Aby użyć komponentu wideodziennika, musisz utworzyć film, a następnie przesłać go do witryny.

Dziennik życia mleczarskiego

Niektóre funkcje LiveJournal obejmują przesyłanie zdjęć i filmów, tworzenie ankiet i możliwość pracy w trybie offline. Ponieważ oferuje ogromną i aktywną społeczność, możesz czytać posty innych i komentować je.

Możesz korzystać z LiveJournal online i mobilnego za darmo z ograniczonymi funkcjami. Jeśli chcesz więcej zdjęć i żadnych reklam, zasubskrybuj jeden z trzech planów.

  • Rocznie: 25 USD za rok
  • Półroczna: 15 USD za sześć miesięcy
  • Miesięcznie: 5 USD za miesiąc

Aplikacja nie jest najłatwiejsza w nawigacji, ale ma wiele dobrych funkcji, jeśli możesz je znaleźć.

Kończący się

Zamiast pobierać dedykowaną aplikację, możesz także używać zwykłych aplikacji do robienia notatek, takich jak OneNote, Evernote i innych, aby codziennie nagrywać wideo. Będziesz musiał wykonać trochę pracy ręcznej, ponieważ nie zapewnią one odpowiednich funkcji obecnych w aplikacjach do księgowania. Poza tym możesz codziennie założyć prywatne konto na Instagramie i publikować nieograniczoną liczbę filmów za darmo.

Zapoznaj się także z najlepszymi aplikacjami do dziennikarstwa dla systemu Windows. Jeśli szukasz więcej działań społecznościowych, sprawdź, jak oglądać filmy online ze znajomymi w czasie rzeczywistym.

Czy ten artykuł jest przydatny?