7 pomysłów na tablice Trello, dzięki którym możesz wprowadzić swoje pomysły w życie

7 pomysłów na tablice Trello, dzięki którym możesz wprowadzić swoje pomysły w życie

Jak na narzędzie tak potężne jak Trello, rozpoczęcie pracy jest przytłaczające. I odwrotnie, jeśli używasz Trello głównie do pracy, czasami może być trudno wyobrazić sobie różne sposoby, w jakie Trello może wkraść się w Twoje codzienne życie. Trello może zapewnić Ci dostęp do Internetu, od planowania wakacji po osiąganie osobistych celów związanych ze zdrowiem. Tutaj przyjrzymy się siedmiu pomysłom na tablice Trello, które pomogą Ci sprostać kolejnym wyzwaniom, dużym lub małym.

1. Planowanie wakacji

0dd5f097 5d14 444a A480 Baf2d3186894

Wakacje nie pojawiają się z pstryknięciem palca. Obejmuje podział na szefa kuchni i organizatora przyjęć. Trello może wkroczyć, aby nadać sens całej sprawie. Zalecamy podzielenie planszy na następujące karty:

  1. Pomysły
  2. Lista gości
  3. Pomysły na menu
  4. Listy zakupów
  5. Połącz repozytoria
  6. Zadania domowe

Jeśli chodzi o gotowe tablice Trello, koniecznie sprawdź Brian’s Planowanie świątecznej kolacji Rada. Lauren’s Christmas Gift Shopping Board zapewnia duży, oddzielny przepływ pracy dotyczący odbiorców, pomysłów na prezenty, zamówionych prezentów (online), zakupionych prezentów (w sklepie) i gotowych (lub zapakowanych) prezentów.

2. Planowanie podróży

63c887a0 44ae 4cc1 8de3 D8b74bca493a

Planowanie podróży jest dość różnorodne. Nie mówimy o podejmowaniu decyzji, co robić. Samodzielne podjęcie decyzji o miejscu docelowym może doprowadzić do zgagi. Zalecamy podzielenie planu działania Trello na dwie części: fazę pomysłów i fazę planowania dla rzeczywistego miejsca docelowego. Na tym etapie po prostu zbierasz głowy, aby zdecydować, dokąd chcesz się udać. Możesz pominąć tę fazę, jeśli wiesz, dokąd się wybierasz. Na tym etapie zwykle porównuje się ceny lotów i podejmuje inne kwestie związane z miejscem docelowym. W fazie planowania miejsca docelowego możesz wykorzystać ten okres, aby naprawdę zorganizować pomysły na zakwaterowanie, rzeczy do zrobienia, najlepsze restauracje itp.

3. Zalecenia dotyczące współpracy zbiorowej

C14f4f0e F77c 4024 9587 103b127a5125

Czy wpadłeś w rutynę, decydując się na film lub restaurację? Na pierwszej randce i potrzebujesz rekomendacji od swojego kworum, gdzie ją zabrać? Trello może interweniować. Użytkownicy mogą wkroczyć i głosować na sugestie innych osób lub wrzucić swoje czapki na ring, a także zaoferować kilka rekomendacji. Zalecamy sprawdzenie tego Zarząd klubu książki dodatkowe inspiracje na wykresie. Ten sam duch dotyczy tego przykładu, a dodatkowe funkcje, w tym dodawanie linków lub innych elementów multimedialnych, mogą umożliwić użytkownikom udostępnianie menu, a nawet dobrych (lub złych) recenzji.

Czytać  Najlepsze rynki do kupowania wirtualnej ziemi

4. Przepisy i planowanie posiłków

Defe107c 54cd 424f 843d 382e33ccace5 2

Chcesz wyglądać na lato? Może po prostu chcesz być na diecie, która nie powoduje zmęczenia i ospałości pod koniec posiłku. Może właśnie przeszedłeś przez rutynę żywieniową i potrzebujesz stołu, aby rozwinąć swoją kreatywność. Trello jest tutaj dla wszystkich tych scenariuszy. Na przykładzie tablicy Trello, autor podzielił plansze na kategorie żywności i bazy. Tam znajdziesz osobną kartę z oddzielnymi listami zakupów na tydzień.

Prawdziwa moc tej planszy znajduje się w ostatniej talii kart. Chociaż autor nie dodał tutaj niezwykłej funkcji, pobudziło to naszą wyobraźnię. Dzięki narzędziu do współpracy Trello ludzie mogą komentować swoje ulubione przepisy, aby użytkownik mógł je zebrać. Użytkownicy mogą również komentować każdą kartę z przepisem, wprowadzając jej modyfikacje lub inne wskazówki dotyczące gotowania. Może mógłbyś zastąpić sól inną przyprawą w tym chili. Narzędzia do współpracy pozwalają Trello naprawdę pokazać swoją moc.

5. Poszukiwanie pracy

Cbfebafa A0fa 45d2 Ad1a 2b027e9511cf 2

Poszukiwanie pracy może czasami wymagać wysiłku ludzi. Od wskazania solidnych ofert pracy po upewnienie się, że pamiętasz o kontynuowaniu pierwszej solidnej rozmowy kwalifikacyjnej. Trello może sprostać tym zadaniom i nie tylko. W tym Model Pulpit nawigacyjny Trello, Brian ma pulpit nawigacyjny zawierający klasyczne pozycje, które musisz śledzić podczas poszukiwania pracy: wymarzone firmy, aktualnie realizowane zadania, nadchodzące oferty itp. Na tablicy znajduje się również karta „wszystko do zrobienia”, dzięki której możesz śledzić wszystkie mniejsze, łatwe do powieszenia owocowe zadania.

6. Budżet

7f29fcbc 6853 47c0 982a 10712b62a656

Zarządzanie budżetem może wydawać się gorączkowe. Nie tylko śledzisz bieżący przepływ pieniędzy, ale próbujesz naprawić przeszłość (spłacić nierozwiązane długi), jednocześnie zapewniając, że oszczędzasz na przyszłość. Trello może wkroczyć, a ta znakomita tablica szablonów pokaże Ci, jak to zrobić. Pierwsze kilka kart śledzi miesięczne rachunki, wszystkie inwestycje i arkusze kalkulacyjne ogólnego budżetu. Stamtąd dwie ostatnie karty skupiają się na ogólnym obrazie: oszczędzaniu na określony cel lub na przyszłość lub wskazówkach dotyczących oszczędzania. Ten pomysł od Trello to naprawdę daje całkowitą jasność, jak radzić sobie z całym swoim zdrowiem finansowym.

Czytać  Co to jest Apple Lossless Music i jakie urządzenia są obsługiwane?

7. Postanowienia / cele

C343e5b5 3560 452d 90ff Cf62d296e28c

W ostatecznym pomyśle dotyczącym Trello zajmiemy się tworzeniem tablicy celów i rezolucji. Gdybym miał wybrać kategorię, która najlepiej wykorzystywałaby Trello poza strukturą komercyjną, to byłoby to. W tym szablonie stworzonym przez Jenny istnieje podstawowe zrozumienie, że postanowienia nie rodzą się tylko w styczniu i mają obowiązywać przez pozostałe jedenaście miesięcy. Są to dynamiczne zobowiązania wobec siebie, które rosną w czasie i zgodnie z twoją rzeczywistością.

Ta deska podziel rezolucje na małe trzymiesięczne fragmenty. Funkcja terminów w Trello umożliwia ustawienie własnego terminu, a komponent listy kontrolnej każdej karty umożliwia przyswojenie dowolnego rozwiązania. Sekcja „Dokonywanie tego miesiąca” pozwala skupić się na danej rezolucji.

W jaki sposób Trello pomogło Ci w realizacji Twojego ostatniego celu lub pomysłu? Dajcie nam znać w komentarzach!

.

Czy ten artykuł jest przydatny?