7 niezbędnych aplikacji przypominających na Androida

7 niezbędnych aplikacji przypominających na Androida

Wyobraź sobie taki scenariusz: właśnie wróciłeś do domu po ciężkim dniu w pracy i jak tylko siadasz na kanapie, zdajesz sobie sprawę, że zapomniałeś kupić mleko lub czekoladę, którą lubisz. Gdybyś właśnie stworzył przypomnienie, cieszyłbyś się teraz małym prezentem. Korzystanie z aplikacji przypominającej zapewni, że nigdy niczego nie zapomnisz podczas jej używania. Oto kilka przydatnych i bezpłatnych aplikacji przypominających na Androida, których możesz używać, aby być na bieżąco.

1. Heynote – Notatki w tle

Cena £: Bezpłatnie / 3,99 USD

Heynote to fajna mała aplikacja, która pozwala ustawić tapety wykonane z notatek. Zasadniczo piszesz przypomnienia na ekranie blokady lub ekranie głównym, więc za każdym razem, gdy włączysz telefon, otrzymasz przypomnienie o tym, co robić.

Musisz mieć aplikacje przypominające dla Androida Hej Note

Użytkownicy mogą tworzyć notatki na zwykłym tle lub przesyłać własne obrazy, aby tworzyć tapety. Dostępnych jest więcej opcji graficznych, jeśli zdecydujesz się odblokować płatną subskrypcję. Heynote nie wysyła przypomnień, to tylko aplikacja do robienia notatek i dopasowywania tapet, która może działać zaskakująco dobrze dla osób, które mają tendencję do sprawdzania swoich telefonów z dużą częstotliwością.

2. Przypomnienie BZZ

Cena £: Bezpłatnie / 3,99 USD

Przypomnienie BZ umożliwia użytkownikom tworzenie przypomnień bez konieczności wyciągania telefonów. Jeśli masz smartwatch z Androidem, możesz stamtąd szybko ustawić przypomnienia. Możesz także klasyfikować swoje notatki na podstawie kolorów, aby łatwo je odróżnić.

Musisz mieć aplikacje przypominające dla Androida Bz Reminder

Dodatkowo aplikacja posiada konfigurowalny widget, widok kalendarza oraz możliwość wysyłania przypomnień innym osobom. Tworzenie przypomnienia jest łatwe — wystarczy dotknąć przycisku „+” u dołu ekranu, aby rozpocząć. Możesz nawet dyktować przypomnienie głosem, jeśli nie masz ochoty pisać.

3. Ike

Cena £: Bezpłatnie / 1,99 USD

Ike to aplikacja przypominająca z pięknym interfejsem, która grupuje zadania według ich ważności i pilności. Tworzenie zadania jest dziecinnie proste — wystarczy nacisnąć przycisk „+” na środku ekranu. Następnie wprowadź szczegóły i zdecyduj, czy aplikacja ma wysłać Ci powiadomienie, gdy zbliża się termin. Ponadto do przypomnienia możesz dodać zdjęcia, wiadomość głosową i inne elementy, aby uczynić je bardziej interaktywnymi.

Musisz mieć aplikacje przypominające dla Androida Ike

Główny pulpit pokaże, ile zadań pozostało do wykonania. Gdy skończysz z jednym, nie zapomnij przesunąć w prawo, aby oznaczyć go jako gotowy. Ike umożliwia również tworzenie widżetów do szybkiego dostępu i oferuje różne motywy, choć nie wszystkie są dostępne w darmowej wersji.

Czytać  Zaoszczędź 25% na Echo Dot Kids Edition 4. generacji

4. Przypomnienia życia

Cena £: Bezpłatnie / 4,00 USD

Przypomnienia życia to kolejna świetna opcja, jeśli chcesz mieć pewność, że nie zapomnisz czegoś zrobić. Aplikacja ułatwia nawet wykonanie zadania. Na przykład, jeśli skonfigurowałeś przypomnienie, aby zadzwonić do kogoś, Life Reminders doda przycisk połączenia, dzięki czemu możesz skontaktować się z tą osobą bezpośrednio z aplikacji.

Musisz mieć aplikacje przypominające do przypomnień o życiu na Androida

Gdy tylko otworzysz aplikację, zauważysz, że przypomnienia są podzielone na cztery różne sekcje: dzisiaj, jutro, w tym tygodniu i później. Możesz także tworzyć własne kategorie i dostosowywać je za pomocą kolorów, które najbardziej Ci się podobają. Interfejs jest nieco przestarzały, ale aplikacja wykonuje swoją pracę całkiem dobrze.

5. Zaznacz Tick

Cena £: Bezpłatnie / 27,99 USD / rocznie

Kleszcz to świetnie wyglądająca, przejrzysta aplikacja przypominająca, która jest bardzo łatwa w użyciu. Możesz od razu zacząć dodawać przypomnienia, które można pogrupować w wiele kategorii, w tym Praca, Skrzynka odbiorcza lub Osobiste. Możesz nawet tworzyć te przypomnienia bezpośrednio z kalendarza aplikacji.

Musisz mieć aplikacje przypominające dla Androida Ticktick

Ponadto TickTick oferuje synchronizację urządzeń i bezproblemową współpracę z innymi użytkownikami aplikacji. Dostępna jest również opcja śledzenia nawyków i możliwość zmiany tematu. Oczywiście możesz również skonfigurować dedykowany widżet, jeśli uznasz to za przydatne.

6. Microsoft do zrobienia

Cena £: Wolny

Zadania do wykonania firmy Microsoft to cudownie intuicyjna aplikacja przypominająca, która może zdziałać cuda dla Twojej produktywności. Możesz tworzyć listy rzeczy, które musisz zrobić lub niezależnych zadań. Aplikacja domyślnie udostępnia niektóre przestrzenie list, w tym Mój dzień, Ważne i Zaplanowane, ale możesz także utworzyć własne.

Musisz mieć aplikacje przypominające dla systemu Android Microsoft To Do

Dodawanie zadań do listy jest bardzo łatwe; wystarczy nacisnąć przycisk „+” w prawym dolnym rogu. Dodaj aktywności i ustaw termin, przypomnienie lub powtórz. Tworząc nową listę, możesz przypisać do niej niestandardowe tło, wybierając kolor lub obraz. To-Do firmy Microsoft to także świetna aplikacja do współpracy, ponieważ możesz łatwo dodawać użytkowników do konta i udostępniać utworzone listy.

Czytać  Jak zmienić macOS na starszą wersję

7. Google Keep: notatki i listy

Google Keep Nie jest to dokładnie aplikacja przypominająca, to raczej aplikacja do robienia notatek, ale ma fajny komponent przypominający, który działa świetnie, więc umieściliśmy go na liście. Dodatkowo aplikacja korzysta z eleganckiego interfejsu Google.

Musisz mieć aplikacje przypominające dla Androida Google Keep Notes

Dzięki Keep możesz łatwo tworzyć listy kontrolne lub zwykłe listy oraz dodawać zdjęcia, rysunki i notatki dźwiękowe. Ustaw godzinę, o której chcesz otrzymać przypomnienie i gotowe. Możesz nakładać różne warstwy kolorów na notatki, aby były bardziej zabawne. Google pomaga również kategoryzować listy, umożliwiając dodawanie do nich tagów, co ułatwia wyszukiwanie.

Ponadto Google Keep oferuje zgrabną funkcję, która wysyła przypomnienie po dotarciu do określonego miejsca (na przykład centrum handlowego).

Kończący się

Przy tak wielu rzeczach do zrobienia nie da się wszystkiego zapamiętać samemu. Właśnie tam pojawiają się te aplikacje przypominające na Androida, które pomogą Ci być na bieżąco. Jeśli skończyłeś z zadaniami na dany dzień, może nadszedł czas na relaks, grając w jedną z najlepszych strzelanek offline na Androida.

Z drugiej strony, jeśli nadal jesteś w trybie produktywności, możesz chcieć dowiedzieć się o najlepszych aplikacjach na Androida do nauki pieczenia.

.

Czy ten artykuł jest przydatny?