7 najlepszych pakietów naklejek do WhatsApp

7 najlepszych pakietów naklejek do WhatsApp

Naklejki WhatsApp to świetny sposób na ulepszenie czatów, dodając wiele kolorów, żartów i kreskówkowych twarzy do rozmów. WhatsApp nie ma domyślnie niesamowitego wyboru emotikonów, ale wystarczy kilka kliknięć i możesz znaleźć cały świat pakietów naklejek do pobrania, aby dodać setki emotikonów i obrazów do swojej kolekcji naklejek WhatsApp.

Możesz też pójść dalej po pakiety naklejek, ale jest tam wielu złych, a niektórzy nawet próbują zwabić Cię do subskrypcji (nie!), Więc tutaj zebraliśmy najlepszą naklejkę WhatsApp. pakiety do bezpiecznego użytkowania.

Jak zdobyć pakiety naklejek WhatsApp

Istnieje kilka sposobów na zdobycie pakietów naklejek do WhatsApp. Jednym z nich jest pobranie aplikacji pakietu naklejek innej firmy ze Sklepu Play, w którym można przeglądać prawie każdy typ pakietu naklejek, jaki przyjdzie Ci do głowy.

Inną metodą jest pobieranie pakietów naklejek z samego WhatsApp. Aby to zrobić, otwórz wiadomość WhatsApp, dotknij ikony emoji w lewym dolnym rogu, a następnie dotknij ikony „+” w prawym górnym rogu szarego wyskakującego okna.

Najlepsza ikona pakietów naklejek WhatsApp

Tutaj możesz wyszukać pakiety naklejek, które zostały zatwierdzone przez WhatsApp i pobrać je do swojej kolekcji, dotykając zielonej ikony pobierania.

1. Jajko i Chup

Pakiet naklejek Egg and Chup został właśnie dodany do repozytorium naklejek WhatsApp w momencie pisania.

Najlepsze pakiety naklejek Whatsapp Egg i Chup

Animacje są bardzo urocze, a ten pakiet naklejek wyślesz swoim znajomym, nawet jeśli same naklejki nie przedstawiają bezpośrednio żadnych konkretnych emocji (chociaż są całkiem urocze dla romantycznych par).

2. Betakkuma 2

Kolejny nowo dodany pakiet naklejek z ręcznie rysowanym stylem inspirowanym stylem japońskim, Betakkuma jest idealny dla miłośników niedźwiedzi. Popularność oryginalnego pakietu naklejek Betakkuma skłoniła artystę do stworzenia kontynuacji, a znajdziesz tutaj różnego rodzaju bzdury, takie jak animowane kokardki, klaskanie i nitkowanie.

Najlepsze pakiety naklejek WhatsApp Betakkuma 2

To bardzo dziwne, ale ten miś ma kilka poważnych ruchów i na pewno zaimponuje każdemu, kto ma szczęście otrzymać jedną z tych naklejek.

Czytać  Kompletny przewodnik po udostępnianiu lokalizacji w systemie iOS

3. Wemoji

Z technicznego punktu widzenia nie jest to sam pakiet naklejek (nie martw się, na tej liście jest ich wiele), ale jest to prawdopodobnie najlepsze narzędzie do tworzenia własnych niestandardowych naklejek WhatsApp. Jedna z najlepszych funkcji Wemoji to funkcja odręcznego przycinania, która umożliwia precyzyjne wycinanie konturów twarzy, osób i wszystkiego, czego chcesz użyć na etykiecie.

Najlepsze pakiety naklejek Whatsapp Wemoji

Jest tu również mnóstwo innych funkcji edycji, w tym mnóstwo czcionek do wykorzystania w tekście emoji oraz wygodny organizator niestandardowych emotikonów, umożliwiający tworzenie różnych kategorii w celu ich uporządkowania.

Nie musisz też używać zdjęć, więc jeśli istnieje określony tag, na przykład postać z programu telewizyjnego, którego chcesz użyć, po prostu zrób zrzut ekranu, przytnij go za pomocą aplikacji i dodaj do swojej kolekcji.

4. Sticker.ly

Jeden z najwyżej ocenianych pakietów naklejek na świecie, Sticker.ly zawiera wiele różnych naklejek WhatsApp przesłanych przez tysiące użytkowników. Tworzenie i przesyłanie własnych pakietów naklejek jest nawet łatwe, korzystając z wbudowanej funkcji „Auto Cut”, która wykrywa kontury na zdjęciach i wycina je za Ciebie (z czasami niezamierzonymi zabawnymi rezultatami, np. znaleźliśmy ).

Najlepsze pakiety naklejek Whatsapp Sticker Ly

Są zabawne naklejki, romantyczne naklejki, inspirujące cytaty na stronę statusu WhatsApp, memy, naklejki „Lovely Donald Trump” i wiele więcej. Ilość opcji jest spektakularna!

5. 10 pakietów naklejek dla WhatsApp

Pakiet naklejek, który dzieci pokochają jest 10 pakietów naklejek do WhatsApp. Masz opcje postaci, takie jak królik, ptak, krokodyl, kot, przyjacielski rekin, pies, pingwin, niedźwiedź polarny i jednorożec.

naklejki-dziesięć

Zabawną rzeczą w tym konkretnym pakiecie naklejek jest to, że skoro pochodzi on z Telegrama, jest tam naklejka z informacją o używaniu Telegrama. Możesz dodać pakiet naklejek, dotykając znaku plusa, który widzisz przed wejściem do pakietu naklejek lub naciskając zielony przycisk „Dodaj do WhatsApp”.

Czytać  Jak korzystać z Google Pay do śledzenia wydatków i budżetowania pieniędzy?

6. Producent naklejek

Najlepsze pakiety naklejek WhatsApp, które tworzysz, należą do Ciebie. Możesz mieć swoje zdjęcie z wyrazem twarzy, którym chcesz się podzielić podczas rozmowy. Z Producent naklejek, możesz użyć dowolnego obrazu jako naklejki na WhatsApp.

własne naklejki

Możesz tworzyć kwadratowe lub owalne naklejki ze zdjęciem z galerii urządzenia. Będziesz musiał wyprodukować co najmniej trzy naklejki i ikonę naklejki, aby dodać pakiet naklejek do WhatsApp. Możesz dodać do 30 naklejek w opakowaniu, a jeśli kiedykolwiek zechcesz usunąć naklejkę z opakowania, po prostu stuknij w czerwone kropki mniej.

7. Nowe naklejki do rozmów

Nowe naklejki do rozmów masz kilka doskonałych opcji. Możesz wybierać spośród pakietów naklejek, takich jak Boże Narodzenie, Zwierzęta, Programy telewizyjne, Memy, Gry wideo, Emoji, Gwiazdy, Piłka nożna i Cytaty.

naklejki-nowe

Ma również opcję tworzenia własnych naklejek WhatsApp, ale domyślnie nada im kwadratowy kształt. Aby dodać pakiet naklejek, kliknij zielony przycisk „Zobacz więcej”, a następnie przycisk pobierania po prawej stronie każdego pakietu.

Jeśli te zestawy naklejek sprawiają, że desperacko uderzasz się w głowę i chcesz się wydostać, sprawdź naszą listę najlepszych alternatyw WhatsApp. Jeśli masz problemy z niedziałającym WhatsApp, przejdź do naszej listy rozwiązań.

.

Czy ten artykuł jest przydatny?