7 najlepszych bezstratnych odtwarzaczy audio na Androida

7 najlepszych bezstratnych odtwarzaczy audio na Androida

Dzięki ogłoszeniu przez Apple Music i Spotify obsługi wysokiej jakości strumieniowego przesyłania dźwięku, wokół bezstratnych plików audio jest dużo szumu. Oprócz tych usług przesyłania strumieniowego, jeśli masz własną muzykę w bezstratnym formacie audio, możesz ją również odtwarzać na urządzeniach z Androidem. To jedne z najlepszych bezstratnych odtwarzaczy audio dla Androida.

Co to jest dźwięk bezstratny?

Jest to format pliku, który zachowuje wszystkie najdrobniejsze szczegóły ścieżki dźwiękowej bez utraty jakości, nawet po skompresowaniu. Bezstratny dźwięk to wysoka wierność (Hi-Fi), z płytami CD nagranymi z szybkością 1411 kb/s. W porównaniu ze zmodyfikowanymi ścieżkami MP3, Twoje płyty CD mają pełne nagranie 320 kb/s. Niektóre z najpopularniejszych bezstratnych formatów audio to FLAC, ALAC i WavPack.

1. Wzmacniacz mocy

Wzmacniacz mocy Aplikacja jest odtwarzaczem muzyki, który obsługuje szeroką gamę formatów audio, w tym WAV, FLAC, AIFF, ALAC, APE i tym podobne, które są używane do bezstratnego dźwięku.

Wzmacniacz Flaac 1

Odtwarzacz ma 10-pasmowy korektor, który ma oddzielne elementy sterujące do zmian wysokich i niskich tonów. Aplikacja oferuje również obsługę tekstów, w tym wyszukiwanie tekstów za pomocą zaawansowanego edytora tagów, dynamicznej kolejki odtwarzania, wtyczki musiXmatch i innych. Obsługiwane jest również wyjście o wysokiej rozdzielczości, które służy jako główna aktualizacja muzyki ze smartfona.

Jako bonus użytkownicy mogą dostosowywać funkcje, takie jak skórki, wtyczki, kontrola tempa, balans itp.

2. VLC dla Androida

VLC dla Androida Aplikacja może być używana jako odtwarzacz FLAC i innych formatów audio obsługujących muzykę bezstratną.

Flaac Vlc

To, co sprawia, że ​​ta aplikacja jest świetna, to fakt, że jest bezpłatna. Po instalacji masz do dyspozycji funkcjonalny odtwarzacz Hi-Fi. Ponadto aplikacja obsługuje szeroką gamę formatów plików, zarówno wideo, jak i audio. VLC może odtwarzać prawie wszystko i jest wszechstronnym odtwarzaczem do wszystkiego.

Czytać  Jak zmienić głos i język Asystenta Google na Androida

3. CEL

Chociaż nie jest tak dobrze znany jak dwa pozostałe, AIMP to także przyzwoity bezstratny odtwarzacz audio. Jeszcze lepiej, to nic nie kosztuje.

Flaac Aimp

Aplikacja na Androida nie oferuje wielu funkcji w porównaniu z innymi odtwarzaczami, ale koncentruje się na zapewnieniu funkcji odtwarzania bezstratnego dźwięku. Dla użytkowników Androida z telefonem, który nie jest tak potężny, jest to aplikacja dla Ciebie.

Jego prostota i nieskomplikowany charakter to także jego wady. Deweloperzy sprawili, że jest on bardzo szybki i łatwy w dostępie, a niektórzy mogą być niedostępni i preferują znacznie bardziej wyrafinowany odtwarzacz z bardziej funkcjonalnymi funkcjami.

4. Odtwarzacz muzyczny Pulsar

Przez długi czas Odtwarzacz muzyki Pulsar Aplikacja została uznana za jeden z najlepszych odtwarzaczy muzycznych. Aplikacja jest odpowiednia dla tych, którzy nie lubią reklam pojawiających się we wszystkich miejscach ich odtwarzaczy muzycznych.

Flaac Pulsar

Dzięki tłumaczeniu na ponad 36 różnych języków, obejmuje szeroki zakres osób, dodając, że może odtwarzać formaty audio FLAC wśród innych standardowych formatów.

Pulsar oferuje szeroką gamę funkcji muzycznych, takich jak wyświetlanie tekstów, edycja tagów, ChromeCast, przeglądarka muzyki i wiele innych. Posiada również interfejs użytkownika, który pasuje do każdego szczegółu wytycznych dotyczących projektowania materiałów.

5. BlackPlayer EX

BlackPlayer EX Odtwarzacz muzyki jest darmowy, przechowuje i odtwarza utwory muzyczne, porządkuje je i tworzy albumy zgodnie z preferencjami użytkownika. Co ważniejsze, może odtwarzać formaty audio FLAC, APE i ALAC.

Flaac Blackplayerex

Dobrą rzeczą w aplikacji jest to, że nie zawiera reklam i skupia się tylko na muzyce. Użytkownicy mogą również dostosować aplikację w menu Ustawienia. Inne funkcje, które możesz wypróbować, to przejrzysty motyw, dodatkowe czcionki, akcenty kolorystyczne i inne motywy.

6. Gramofon

Fonograf Aplikacja została zaprojektowana tak, aby przyciągała wzrok dzięki starannie dopracowanemu interfejsowi użytkownika. Jest bardzo łatwy w użyciu dzięki prostemu zarysowi menu i przejrzystemu interfejsowi.

Fonograf Flaac

Jest to jeden z niewielu dobrych odtwarzaczy audio na Androida, który obsługuje bezstratne formaty audio, takie jak FLAC. Użytkownik może uzyskać piękny interfejs i odtwarzacz obsługujący muzykę w wysokiej wierności.

Czytać  Jak skompresować wideo na Androida

Unikalną funkcją jest automatyczne pobieranie z dodatkowymi informacjami o artystach, takimi jak biografie i obrazy.

7. Neutron

Aplikacja jest wbudowanym odtwarzaczem dla systemu Android, zaprojektowanym w celu zapewnienia wysokiej jakości dźwięku, jaki może zapewnić urządzenie.

Flaak neutronowy

Chociaż jakość dźwięku opiera się na kompresji plików, Neutron Wydobyć najlepsze. Ma dość złożoną konstrukcję, która ma zaawansowane elementy sterujące do obsługi wszystkich aspektów dźwięku.

Zapewnia dźwięk w jakości HD z przetwarzaniem 32-bitowym i 64-bitowym. Obsługuje również różne formaty audio, takie jak APE, ALAC, FLAC, MP1, MP3, M4A itp. Jednak tylko telefony z systemem Android w wersji 2.1 lub wyższej mogą uruchomić aplikację.

To Twój wybór

Domyślna aplikacja odtwarzacza muzyki na Androida może nie być najlepsza dla audiofilów. Dlatego wymieniliśmy niektóre z najlepszych bezstratnych odtwarzaczy audio dla Androida. Teraz napnij mięśnie i ciesz się światem nieograniczonego bezstratnego dźwięku.

.

Czy ten artykuł jest przydatny?