6 najlepszych konsol do gier retro do gier z legalną pamięcią ROM

6 najlepszych konsol do gier retro do gier z legalną pamięcią ROM

Dzisiejsze gry na konsole są niesamowitym doświadczeniem dzięki grafice, która może wydawać się realistyczna, i historiami, które przypominają bardziej film. Jest jednak coś do powiedzenia na temat ożywienia klasycznych gier konsolowych z przeszłości, kiedy gry bardziej przypominały gry, a zakupy w aplikacji były nie do pomyślenia. Ale gry retro kwitną teraz, dlatego oficjalni producenci, tacy jak Nintendo i SEGA, dołączają do akcji wraz z niesamowitymi partnerami zewnętrznymi. Rzućmy okiem na najlepsze konsole do gier w stylu retro, które możesz dziś kupić.

1. Sega Genesis Mini

Genesis może zrobić to, czego NintenD NIE MOŻE! Dla każdego, kto pamięta bitwę Super Nintendo kontra Genesis, „NintenDON’T” było jednym z kultowych określeń wojen gier wideo. Dziś Sega Genesis Mini to mocne przypomnienie, dlaczego ten system był tak popularny i jedna z najlepiej zapamiętanych w historii konsol do gier retro. Z 40 gotowymi do gry grami, w tym Sonic the Hedgehog, Ecco the Dolphin i Golden Axe, każdy znajdzie coś dla siebie.

Najlepsze konsole do gier Retro Genesis Mini

Największą wadą jest długość przewodu kontrolera, co zmusza do siedzenia bliżej telewizora niż chcesz. Poza tym jest to Sega Genesis, którą znasz i kochasz.

2. Evercade

Jeśli chcesz mieć retro konsolę do gier (legalną), Evercade To wszystko, czego możesz sobie życzyć, a nawet więcej. Nie będziesz mieć gier Nintendo, ale dzięki kolekcjom z Namco, Atari, Data East i nie tylko, każdy fan retro znajdzie coś dla siebie. Sprzęt jest wyjątkowo wygodny w dłoni, a dzięki 4,3-calowemu ekranowi jest mnóstwo miejsca na cieszenie się ulubionymi utworami z dzieciństwa. Możesz także podłączyć to urządzenie do telewizora za pomocą kabla HDMI.

Najlepsze konsole do gier Retro Genesis Evercade

Kolekcja Atari obejmuje więcej niż cztery oddzielne kasety, w tym dwie z kolekcji Lynx. To bardzo ekscytujące dla fanów przenośnej konsoli, którzy zbyt długo żyli w cieniu Gameboya. Jeśli nie ma innego powodu, wybierz Evercade i graj w Double Dragon I i II, aż pokonasz finałowych bossów.

Czytać  Kompletny przewodnik po emulacji N64 w Retroarch

3. NEOGEO Mini

Jedna z najbardziej ekskluzywnych konsol do gier retro do premiery, w tym stylu mini arcade Neo Geo Mini Jest idealny dla fanów oryginalnej konsoli. Z wystarczająco dobrym 3,5-calowym ekranem LCD układ pokoju gier sprawia, że ​​granie jest naprawdę zabawne.

Najlepsze konsole do gier Retro Genesis Neogeo Mini

Wystarczająco mały, aby zmieścić się w dłoni, możesz zabrać Mini wszędzie. Możesz także podłączyć go do telewizora za pomocą wejścia HDMI. Za 59,99 USD jest to zakup pod wpływem impulsu, który zapewni Ci rozrywkę na wiele godzin z wieloma najlepszymi grami SNK.

4. Wspomnienie legend

Jeśli chcesz mieć ponad 100 klasycznych gier retro na jednej konsoli, poszukaj AtGames Legends Flashback. Pomiędzy Aladdin, Lion King, Super Star Wars, Joe & Mac, Top Gear, Mega Man i Dig Dug, każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od tego, jak gra w stylu retro. Dzięki wyjściu 720p do podłączenia do telewizora i dwóm ergonomicznym kontrolerom z sześcioma przyciskami do akcji dla dwóch graczy, może to cieszyć cała rodzina.

Najlepsze konsole do gier Retro Genesis Legends Flashback

Możesz zapisywać i wznawiać gry, a także funkcję przewijania, aby upewnić się, że twoja postać może żyć wiecznie. Przy tak wielu mocnych nazwach i niskiej cenie jest to fantastyczny dodatek do każdej kolekcji gier retro.

5. PlayStation Classic

Jedna z najpopularniejszych konsol wszechczasów – Klasyczna konsola PlayStation pomaga przeżyć wczesne dni świetności konsol Sony. Chociaż oferuje tylko niewielką liczbę gier z zaledwie 20 wstępnie załadowanymi tytułami, nadal masz ulubione, takie jak Ridge Racer 4, Tekken 3, Final Fantasy VII i Twisted Metal. Będziesz mieć nawet możliwość grania w oryginalne Grand Theft Auto od góry do dołu, co jest prawdziwym klasykiem. Konstrukcja jest o 45 procent mniejsza niż oryginalna konsola, a wejście HDMI zapewnia, że ​​można ją podłączyć do domowego telewizora.

Najlepsze retro konsole do gier Playstation Classic

Kontrolery to kolejna wielka wygrana, ponieważ zachowują się i czują jak oryginały. Zdrapka zapewnia, że ​​możesz zapisać dowolną z fabrycznie załadowanych gier, gdy chcesz zatrzymać i pauzować. W cenie, która często sięga 20 USD, jest to konieczność.

Czytać  Jak przywrócić ustawienia fabryczne PS4

6. Gra i zegarek Nintendo

Najlepszy zegarek retro na konsole do gier

Niewiele urządzeń przenośnych do gier w stylu retro przenosi Cię w przeszłość tak bardzo, jak Nintendo Graj i oglądaj. Bardzo popularne, zanim GameBoy pojawił się na świecie, Game & Watch był tak dobry, jak się wydaje. To, czego brakuje w obsłudze gier, nadrabia głęboką nostalgią i formą, której nie można pokonać. Jeśli to nie wystarczy, ten handheld zawiera również Super Mario Bros: The Lost Levels oraz oryginalną grę i oglądanie: Ball.

Najlepsza reszta

Najlepsze retro konsole do gier Super Nintendo Classic

Możesz się zastanawiać, gdzie są pliki Klasyczny NES Y SNES Classic? To świetne pytanie; to naprawdę jedne z najlepszych konsol retro, jakie kiedykolwiek wyprodukowano. Dzięki 20 grom, w tym wiecznym klasykom, takim jak Mario Kart, Donkey Kong i Super Street Fighter II, możesz je przekazać swoim dzieciom.

To powiedziawszy, ich ceny wzrosły czterokrotnie, ponieważ nie są już produkowane ani sprzedawane w sprzedaży detalicznej. Nadal są niesamowicie zabawne i warte każdej ceny, ale trudniej je też polecić, nawet czterokrotnie przewyższając ich pierwotne ceny. Jeśli nie jesteś zdesperowany, istnieją inne tańsze konsole retro, które oferują ten sam poziom zabawy. To samo dotyczy konsol takich jak TurboGrafx-16 Mini, który nie jest już dostępny w sprzedaży detalicznej, co prowadzi do gwałtownych skoków cen.

Końcowe przemyślenia

Posiadanie konsoli retro może pomóc ci szybko przeżyć swoje dzieciństwo lub przedstawić dzieciom coś, co po raz pierwszy nie nazywa się Fortnite lub Roblox. To, że możesz usiąść i (legalnie) grać w gry sprzed dziesięcioleci na nowoczesnych telewizorach, jest czymś, czego nigdy nie będziesz się męczyć. Fala gier retro dopiero się zaczyna, więc zawsze jest więcej nadziei, że inne konsole (Gameboy!) Mogą zobaczyć ponowne wydania w przyszłości. Oto nadzieja.

.

Czy ten artykuł jest przydatny?