6 najlepszych aplikacji YouTube innych firm na urządzenia mobilne, które warto wypróbować

6 najlepszych aplikacji YouTube innych firm na urządzenia mobilne, które warto wypróbować

Oficjalna aplikacja YouTube działa w większości zgodnie z reklamą, ale wciąż brakuje jej wielu ważnych funkcji, które interesują użytkowników, takich jak odtwarzanie w tle i możliwość pobierania filmów. Na szczęście nie musisz zadowalać się niepełnym doświadczeniem YouTube podczas oglądania filmów na telefonie komórkowym, ponieważ istnieje kilka alternatyw, które mogą zaspokoić Twoje potrzeby. Aby pomóc Ci określić, której aplikacji użyć, wymieniliśmy niektóre z najlepszych aplikacji YouTube innych firm na urządzenia mobilne, które warto wypróbować.

1. YouTube Go

Ściśle mówiąc, YouTube Go (Android | ios) nie można uznać za aplikację innej firmy, ponieważ jest nadal rozwijana przez Google, ale ta uproszczona wersja aplikacji YouTube jest nadal przydatna dla użytkowników z małą ilością pamięci i ograniczonymi planami transmisji danych. Pamiętaj jednak, że ta aplikacja jest dostępna tylko w ograniczonej liczbie regionów, więc może być konieczne pobranie pakietu APK, jeśli chcesz ją wypróbować.

Najlepsze aplikacje YouTube innych firm Mobilne Youtube Go

To, co sprawia, że ​​YouTube Go jest świetną opcją, to to, że pozwala wybrać, ile megabajtów przepustowości chcesz przeznaczyć na oglądanie filmu. Jeśli szukasz sposobów na zmniejszenie wykorzystania abonamentu, korzystanie z aplikacji YouTube Go może być tym, czego szukasz.

Poza tym ta aplikacja YouTube umożliwia logowanie się na swoje konto i zapisywanie filmów do obejrzenia później. Lekka wersja YouTube została zaprojektowana tak, aby działała płynnie, nawet przy słabych połączeniach internetowych. Należy jednak pamiętać, że nie unikniesz irytujących reklam, jeśli zdecydujesz się korzystać z tej aplikacji.

2. Nowa rura

Nie znajdziesz NewPipe (Android) w Sklepie Google Play. Zamiast tego możesz go uzyskać od F-Droid, który jest stroną internetową poświęconą darmowemu oprogramowaniu o otwartym kodzie źródłowym. Ponieważ NewPipe nie opiera się na żadnej bibliotece frameworka Google ani interfejsie API YouTube i tylko analizuje witrynę w celu uzyskania potrzebnych informacji, aplikacja będzie działać na urządzeniach bez zainstalowanych usług Google, takich jak nowsze urządzenia Huawei.

Najlepsze aplikacje YouTube innych firm do mobilnej nowej rury

Aplikacja ma minimalny, pozbawiony reklam interfejs, który pozwala oglądać filmy i zapisywać je lub odtwarzać w tle przy wyłączonym ekranie. Możesz wymusić odtwarzanie filmów w preferowanej jakości i użyć wbudowanego trybu obrazu w obrazie, co jest bardzo przydatne, gdy chcesz jednocześnie oglądać wideo i robić coś innego.

Czytać  Top 5 ukierunkowanych na prywatność przeglądarek na Androida i iOS

Nie potrzebujesz konta YouTube, aby korzystać z tej aplikacji, ale nadal możesz subskrybować kanały jak zwykle lub importować istniejące subskrypcje po wyeksportowaniu przez witrynę YouTube.

3. YouTube Vanced

Jeśli szukasz tylko korzystania z YouTube bez reklam, a wiemy, że wielu z was to robi, ponieważ przerwy w reklamach mogą być niezwykle irytujące, YouTube Vanced (Android) może być idealną aplikacją dla Ciebie.

Najlepsze aplikacje YouTube innych firm na urządzenia mobilne

Vanced to zmodyfikowana wersja oficjalnej aplikacji YouTube, która została wzbogacona o mnóstwo dodatkowych funkcji, w tym możliwość odtwarzania filmów w tle. Zachowuje również możliwość logowania się na swoje konto YouTube i jak najlepiej z oficjalnej aplikacji.

Aplikacja umożliwia zapisywanie filmów do konsumpcji offline, podobnie jak w oficjalnej aplikacji YouTube. Aby rozpocząć korzystanie z YouTube Vanced, musisz pobrać pakiet APK z oficjalnej strony internetowej i zainstalować go na swoim urządzeniu z Androidem. Jeśli chcesz zalogować się na swoje konto, musisz również zainstalować dodatek MicroG for Vanced.

4. FireTube

FireTube to świetna aplikacja (Android) dla tych, którzy chcą oszczędzać komórkową transmisję danych, po prostu słuchając treści YouTube bez filmu lub wybierając jakość filmu. Jest to kolejna aplikacja, która nie jest dostępna w Sklepie Play, więc musisz pobrać plik APK i zainstalować go ręcznie na swoim urządzeniu.

Najlepsze aplikacje YouTube innych firm Firetube Mobile

Chociaż wydaje się, że aplikacja koncentruje się na muzyce, możesz jej używać do dowolnego filmu na YouTube, a nie tylko teledysków. Dźwięk będzie nadal odtwarzany, nawet jeśli przełączysz się do innej aplikacji lub wyłączysz ekran urządzenia. Zasadniczo aplikacja umożliwia zalogowanie się na konto YouTube, dzięki czemu można słuchać spersonalizowanych list odtwarzania.

5. iTube

iTube (Android | ios) to kolejna cenna alternatywa dla YouTube. Chociaż nie oferuje opcji zapisywania filmów, ma przejrzysty interfejs, który sprawia, że ​​słuchanie ulubionych utworów jest dziecinnie proste. Aplikacja oferuje możliwość regulacji tonów niskich i wysokich dla każdego utworu i może odtwarzać filmy w tle. Ponadto iTube może wyświetlać słowa piosenki, którą oglądasz.

Najlepsze aplikacje mobilne Youtube innych firm

Możesz zalogować się na swoje konto w iTube oraz tworzyć i edytować playlisty. Aplikacja oferuje również dostęp do listy wyselekcjonowanych list odtwarzania opartych na różnych gatunkach muzycznych, więc zawsze, gdy potrzebujesz inspiracji, iTube ma Twoje plecy. Kolejną atrakcją korzystania z iTube jest to, że filmy nie są przerywane przez irytujące reklamy.

Czytać  Jak przesyłać strumieniowo z Androida do Airplay

6. YouTube ++

Dla tych na iOS, YouTube ++ (ios) może poprawić Twój nawyk oglądania YouTube. Aplikacja, która jest faktycznie polecana przez Vanced, pozwala blokować natrętne reklamy i zawiera pożądaną opcję odtwarzania w tle.

Najlepsze aplikacje YouTube innych firm Mobile Youtube Plus Plus

Ci, którzy pobiorą aplikację, która nawiasem mówiąc nie jest wymieniona w oficjalnym sklepie z aplikacjami, będą również mogli ustawić prędkość odtwarzania wideo (0,5x – 2,0x), wyłączyć ograniczenia wiekowe i wiele więcej.

Częste pytania

1. Dlaczego nie ma więcej alternatywnych aplikacji YouTube dla użytkowników iOS?

YouTube nie popiera tych alternatyw YouTube, więc wiele z nich zostało usuniętych z App Store. Jeśli chodzi o pozostałe zbiory, większość uzyskała oceny poniżej średniej użytkowników.

2. Jak zainstalować APK lub aplikację na Androida o otwartym kodzie źródłowym?

Jeśli po raz pierwszy pobierasz aplikację F-Droid, zapoznaj się z tym przewodnikiem, który pokazuje, jak korzystać z rynku wtórnego. Z drugiej strony, jeśli masz plik APK, oto jak instalować aplikacje spoza Sklepu Play.

3. Jak poprawić wrażenia z korzystania z YouTube na komputerze?

Aplikacje z naszej listy działają na urządzeniach mobilnych, ale jeśli spędzasz dużo czasu korzystając z YouTube na komputerze PC, być może powinieneś sprawdzić naszą listę wtyczek, których możesz użyć, aby poprawić jakość korzystania z YouTube.

Zawinąć

Jeśli masz dość braku przydatnych funkcji w oficjalnej aplikacji YouTube, każda z tych alternatyw powinna być godnym zamiennikiem. Większość z nich można zainstalować i używać za darmo, więc wypróbuj każdy z nich i wybierz ten, który najbardziej Ci się podoba. Jeśli szukasz więcej wskazówek dotyczących YouTube, zapoznaj się z naszym przewodnikiem szczegółowo opisującym odtwarzanie filmów z YouTube w VLC i dowiedz się, jak udostępnić określoną część filmu z YouTube.

Czy ten artykuł jest przydatny?